Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2014 o 22:29, GZG napisał:

Mógłbyś to jakoś rozwinąć ? Bo nie bardzo to kumam, ten schemat.

Wydrukuj w sklepie Ci dadzą to czego potrzebujesz.


I wracając do sedna czy tylko ja, czytając twojego posta tutaj:

Dnia 16.03.2014 o 22:29, GZG napisał:

Siema mam daw apytanie. Pierwsze czy podłącze i jak(głównie rozchodzi mi się o podpiecie mic) headset jeśli nie
jest do dedykowane do ps3? I chciałem, żeby ktoś napisał co trzeba zrobić,

nie bardzo wiem co chcesz zrobić...?

Nie prościej napisać jakie to słuchawki?
Anyway, słuchawki BT to loteria jedne działają inne nie, możesz szukać na forach, pisać tutaj. Może do czegoś dojdziemy.
Z kolei jeśli chcesz podpiąć typowo pecetowo-gamingowy headset, to tutaj będzie już więcej problemu.
Żeby uzyskać same audio wystarczy Ci ten zestaw Sidiego. Z kolei na chwile obecną, (może są jakieś pseudo uiwersalne adaptery[pewnie kosztuja też więcej niż brandowe słuchawki..]) nie wydaje mi się, żeby udało się zmusić mikrofon do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 22:29, GZG napisał:

Mógłbyś to jakoś rozwinąć ? Bo nie bardzo to kumam, ten schemat.


Jak wrócę z pracy to brata telefonem zrobię zdjęcie i pokażę, opisując te dwa elementy, które należy zakupić, tj. beczke mini jack oraz adapter cincha-mini jack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie:
Pada mi konsola, ale dysk jest ok. Mogę go wsadzić do innej maszyny i będzie ok? Co z save''ami? Kiedyś znalazłem stan gry do FFXIII i kiedy wrzuciłem go do swojej konsoli, ta stwierdziła, że to zapis z innej konsoli i nie będę mógł nadpisać.
Można jakoś stany gry uratować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 22:29, GZG napisał:

Mógłbyś to jakoś rozwinąć ? Bo nie bardzo to kumam, ten schemat.


Sidi''emu chodzi prawdopodobnie o coś takiego jak na załączonym obrazku:

20140318234516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Save''y można zgrywać na m.in. pendrive''a. Jedyne co, to musisz potem na to samo konto zalogować się, na którym wykonany został zapis gry. Spokojnie zrzucałem na pamięć flash save''y z Borderlands 2, szedłem do kumpla, wpinałem do jego konsoli swoje zapisy, zalogowałem się do PSN i jazda, zero problemów. A co do pytania z dyskiem, to nie chcę mówić z stuprocentową pewnością, ale nie widzę powodów, by włożenie do innej konsoli miałoby się nie powieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 23:45, maniekk napisał:

> Mógłbyś to jakoś rozwinąć ? Bo nie bardzo to kumam, ten schemat.

Sidi''emu chodzi prawdopodobnie o coś takiego jak na załączonym obrazku:


Tak. Już nie chciało mi się robić zdjęcia brata telefonem, potem przerzucanie pomiędzy komputerami itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 23:40, maniekk napisał:

Panowie, szybkie pytanie:
Pada mi konsola, ale dysk jest ok. Mogę go wsadzić do innej maszyny i będzie ok? Co z
save''ami? Kiedyś znalazłem stan gry do FFXIII i kiedy wrzuciłem go do swojej konsoli,
ta stwierdziła, że to zapis z innej konsoli i nie będę mógł nadpisać.
Można jakoś stany gry uratować?

Zmiana dysku w PS3 wywołuje format.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 23:40, maniekk napisał:

Można jakoś stany gry uratować?

Te, które nie są chronione przed kopiowaniem możesz zgrać na pendive''a. Resztę można skopiować przez chmurę, ale do tego potrzebny jest już PS Plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Jaka jest szansa, że klasyczne GTA z PS2 pojawią się w ofercie PS plus? Jest super promocja na PSS i szkoda będzie tych pieniędzy jeśli nagle któraś z części pojawi się w ofercie za kilka miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2014 o 20:38, Kirabaxior napisał:

Dość nie dawno było LCS na Vitę, to ciekawe...


tak, pamiętam. ale to vita/psp

na blogu jak ktoś pyta sie o IV, odpowiadaja ze chyba nie dadzą, bo nie we wszystkich regionach jest dostepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2014 o 21:05, MrGregorA napisał:

> Dość nie dawno było LCS na Vitę, to ciekawe...

tak, pamiętam. ale to vita/psp

No tak, ale jednak jakoś nie sądzę że w najbliższych dniach rzucą tą samą grę tylko na PS3, bo ludzie by pyskowali :P tak czy inaczej, w San Andreas HD chętnie bym zagrał na PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2014 o 21:14, Kirabaxior napisał:

No tak, ale jednak jakoś nie sądzę że w najbliższych dniach rzucą tą samą grę tylko na
PS3, bo ludzie by pyskowali :P tak czy inaczej, w San Andreas HD chętnie bym zagrał na
PS3...

Ale to często tak jest, i pyskują, i nic się nie dzieje ;). Niedawno się wsztrzymałem od kupna Guacamelee w promocji po czym za miesiąc pojawiło się w PS+. Normalka.
Ale o ile GTA IV jest prawdopodobne, to te z PS2 raczej się nie pojawią. Było coś kiedyś z PS2 w plusie? Od dwóch lat mam i chyba w tym czasie nic takiego nie było.

Przy okazji. Wie ktoś jak wygląda sterowanie w Max Payne i San Andreas? Działa prawy analog do celowania? Bo mam Vice City z classics i nie jestem zachwycony. Sterowanie straszne i grafika też nie taka do jakiej byłem przyzwyczajony grając w to na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2014 o 00:22, knopfler napisał:

Było coś kiedyś
z PS2 w plusie? Od dwóch lat mam i chyba w tym czasie nic takiego nie było.

Jak & Daxter trilogy, Okami HD, Shadow of the Colossus. Więcej nie pamiętam, ale raczej coś jeszcze było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na plusie z serii classics był tylko pierwszy max payne, o ile pamietam.
powiedz cos wiecej o gta z ps2. jak sie gra na ps3? bo strasznie mnie korci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2014 o 16:35, MrGregorA napisał:

na plusie z serii classics był tylko pierwszy max payne, o ile pamietam.
powiedz cos wiecej o gta z ps2. jak sie gra na ps3? bo strasznie mnie korci

Mi się gra dziwacznie w Vice City. Sterowanie jest jakieś takie dziwne, prawy analog nie pozwala się rozglądać. O ile wiem jest jakiś system autocelowania, ale nie doszedłem do tego. Może da się to zmienić, ale jakoś nie dotarłem do takiej opcji. Grafika jakaś taka rozmyta, niezbyt ładna (na 32" full HD), czarne pasy po bokach. Po włączeniu opcji widescreen w opjach gra jest dziwacznie rozciągnięta. Pewnie można się do tego przyzwyczaić, jeszcze spróbuje :P. Ostatecznie, żeby nie przepłacać kupiłem III i San Andreas z mojego amerykańskiego konta. SA kosztuje chyba 4,49$, a III i VC po 2,99$ (ceny bez plusa), więc znacznie taniej. Z tym że tam jest promo tylko na GTA, więc jak ktoś chce Maxa albo RDR to nie da rady w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować