Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Słuchajcie, czy ma/miał ktoś problem z Black Ops 2 (albo innej grze) polegający, na tym, że gra rejestruje naciśnięcie nieużytego przycisku? U mnie są to strzałki. Problem pojawia się tylko w BO2, na obu padach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak to wina pada. Był niezniszczalny do czasu. Widać ten 100 + 1 raz, kiedy upadł mu zaszkodził :)
Muszę jednak stwierdzić z całą pewnością, że w Codzie te anomalia zdarzają się najczęściej. W FIFIE również, ale zdecydowanie rzadziej, a w innych grach w ogóle. Dziwna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może zależeć od czułości wciśnięcia, na jaką reaguje gra. Miałem podobną sytuację z jednym ze swoich padów. Uszkodziłem go w taki sposób, że lewa gałka była zawsze wychylona do góry, dosłownie o malutki kawałeczek. Tak malutki, że grałem tym padem bez przeszkód i nawet nie widziałem o tym, aż do zagrania w Batman Arkham Origins - kiedy włączałem mapę w tej grze, kursor od razu jechał sam do góry. Poza tym w tej grze nic więcej się nie działo, postać sama nie spacerowała ani nic. Także tylko na ekranie mapy czułość na wychylanie gałki była tak duża, że pozwoliła mi wykryć uszkodzenie. Twój problem wygląda podobnie - z tego co wiem, wszystkie przyciski na DS3 posiadają ten czujnik siły nacisku czy jak to tam się zwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:)
Czy jest sens kupować PS3 gdy nie ma się tv lcd tylko kineskopowy ?
Czy obraz będzie w miare przyjazny na oka??
Dzięki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie Gry tego miesiąca?

Bo ja tak w miarę przez ten proces instalacji zwłaszcza tego SC:TiT 20 GB sama gra(ściągałem grę cały dzień chyba serwery przeciążone bo zapewne wszyscy co w PS plus ściągali PES 2014 i przez to mi nie ściągnęło paczek językowych na polski tylko zwykły english(żadna na szczęście strata, bo gra i tak działą odsłuchałem porównanie i wolę wersję eng.))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 22:36, Perry_Cox napisał:


Ja po 30 min. grania na takim tv miałem dość. O czytaniu mniejszej czcionki zapomnij.
Nie polecam, już lepiej sobie PS2 kupić.

Rozumiem:/
mam już ps2
A co z monitorem z HDMI ?? dobre wyjście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 23:20, Amon_Re napisał:

A co z monitorem z HDMI ?? dobre wyjście??

Duzo, duzo lepiej. Powiedzialbym, ze nawet lepsze od telewizora, bo monitor ma zapewne mniejszy input lag (zdarza mi sie najpierw czuc uderzenie poprzez force feedback na kierownicy, a dopiero ulamek sekundy widze to na ekranie telewizora) jak tez moze miec lepsza jakosc wyswietlanego obrazu. Minusem jest, oczywiscie, mniejszy ekran. Obydwa rozwiazania sa milion razy lepsze od kineskopu - nie ma w ogole o czym pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 23:30, Piotrek_K napisał:

> A co z monitorem z HDMI ?? dobre wyjście??
Duzo, duzo lepiej. Powiedzialbym, ze nawet lepsze od telewizora, bo monitor ma zapewne
mniejszy input lag (zdarza mi sie najpierw czuc uderzenie poprzez force feedback na kierownicy,
a dopiero ulamek sekundy widze to na ekranie telewizora) jak tez moze miec lepsza jakosc
wyswietlanego obrazu. Minusem jest, oczywiscie, mniejszy ekran. Obydwa rozwiazania sa
milion razy lepsze od kineskopu - nie ma w ogole o czym pisac.


Super :)
dzieki za odpowiedź:)
znalazłem takie monitory co by odpowiadały moim możliwościom i miejscu ustawienia od monitora do mnie to 50-80cm ,żadko się zadrzy z kimś grać itp a monitor i tak chciałem trochę wiekszy z czasem mieć :) bo tv stare zostawiam dla ps 2 :D
moje propozycje:
http://www.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/philips-233v5lsb.bhtml#opinie
http://www.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/benq-gl2450.bhtml#opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 22:18, Numenpl napisał:

Jak oceniacie Gry tego miesiąca?

3 GB plik Sly Cooper, to nie jest paczka językowa, tylko wersja PS Vita. Sam się na tym również złapałem. Zawiera tylko 4 wymienione w nazwie języki, wersja PS3 ma ich z 15, w tym polski. Pewnie dlatego aż tyle waży.
Ja oceniam gry tak - fajnie, że dostaliśmy piłkę, bo teraz można powiedzieć, że w PS+ były w zasadzie gry ze wszystkich możliwych gatunków. Ja raczej na tym nie skorzystam, bo piłki nie znoszę. Hotline Miami też mnie nie kręci, bo nie lubię gier, w których trzeba powtarzać w kółko to samo, bo jeden błąd i game over (Hotline Miami, Super Meat Boy, seria Dark Souls). Twórcy myślą, że robią hardkorową grę, dla mnie to są gry niesprawiedliwe, głupie i frustrujące. Ale Sly Cooper jest na szczęście zajebiaszczy. Także mi wystarczy, bo kupka wstydu już sięga mi od stóp do szyi i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 22:18, Amon_Re napisał:

Witam:)
Czy jest sens kupować PS3 gdy nie ma się tv lcd tylko kineskopowy ?
Czy obraz będzie w miare przyjazny na oka??
Dzięki i pozdrawiam:)

Gram na monitorze i również polecam takie rozwiązanie. Oczywiście gra na 40-50 calowym telewizorze jest według mnie przyjemniejsza, ale różnica nie jest na tyle duża żeby kupować od razu tv tylko z powodu ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2014 o 11:10, Net_com napisał:

Gram na monitorze i również polecam takie rozwiązanie. Oczywiście gra na 40-50 calowym
telewizorze jest według mnie przyjemniejsza, ale różnica nie jest na tyle duża żeby kupować
od razu tv tylko z powodu ps3.

No nie wiem. Ja wymieniłam niedawno 25 calowy monitor LCD na 32 calowy TV LED i różnica jest ogromna. Nie wiem, jak ja mogłam męczyć się na tym monitorku tyle lat. Chociaż sporo też pewnie zależy od klasy monitora, mój nie był z najwyższej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno przyjemniejsza jest gra na tv choćby z tego względu, że można usiąść dalej od ekranu itd. Posiadam właśnie 25 calowy monitor, który niedawno wymieniłem i ma o wiele lepsze kąty widzenia niż stary przez co mogę spokojnie ustawić go na wyższym biurku i rozłożyć się na kanapie z padem(co wcześniej było niemożliwe z powodu zaciemnionego obrazu). Niedawno miałem okazję testować GTA V na 50 calowym telewizorze(prawdopodobnie była to plazma ale głowy sobie nie dam uciąć) i muszę przyznać że gra na takim sprzęcie to zupełnie inna liga, ale niestety sam nie mogę sobie pozwolić na taki wydatek, a poza tym telewizjii od ładnych paru lat w zasadzie nie oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 mam od listopada 2010 roku, przez te trzy i pół roku nie była ona nadmiernie eksploatowana, przeszedłem osiem gier, najczęściej oglądam na niej filmy na BD, obecnie gram w " The Last of Us '' i " Dragon Dogma " i zauważyłem, że konsola dosyć głośno pracuje i mocno się nagrzewa - czy to normalne?, czy trzeba by było ją jakoś przeczyścić w środku? a jeżeli tak to gdzie ją oddać? ( obawiam się o to, żeby się nie spaliła, czy coś w tym stylu ), choć o ile pamiętam, głośno pracuje od samego początku, np. podczas oglądania filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2014 o 14:19, lis_23 napisał:

PS3 mam od listopada 2010 roku, przez te trzy i pół roku nie była ona nadmiernie eksploatowana,
przeszedłem osiem gier, najczęściej oglądam na niej filmy na BD, obecnie gram w " The
Last of Us '' i " Dragon Dogma " i zauważyłem, że konsola dosyć głośno pracuje i mocno
się nagrzewa - czy to normalne?, czy trzeba by było ją jakoś przeczyścić w środku? a
jeżeli tak to gdzie ją oddać? ( obawiam się o to, żeby się nie spaliła, czy coś w tym
stylu ), choć o ile pamiętam, głośno pracuje od samego początku, np. podczas oglądania
filmów.


ja mam swoja od lis 2009 i byla dosc mocno eksploatowana. w pewnym momencie chodzila jak odkurzacz, ale po jakims czasie przeszlo samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problemy ze ściągnięciem gier z Plusa na PS3? Wszystko z Vity i PS4 zakupiłem bez problemów. Z PS3 jest problem, za Sly''a woła 79 zł a PES się w ogóle nie wyświetla nigdzie. Nawet przez szukajkę nie mogę znaleźć. Ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 15:17, knopfler napisał:

Ma ktoś problemy ze ściągnięciem gier z Plusa na PS3? Wszystko z Vity i PS4 zakupiłem
bez problemów. Z PS3 jest problem, za Sly''a woła 79 zł a PES się w ogóle nie wyświetla
nigdzie. Nawet przez szukajkę nie mogę znaleźć. Ktoś wie o co chodzi?


Zero. PES 2014 oraz Sly Coopera ściągnąłem w ciągu tygodnia od ich pojawienia się. Zawsze ściągam poprzez wejście najpierw do Playstation Plus i wybraniu stamtąd gier.

Wielkanocna wyprzedaż w PSS http://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/wielkanocna-wyprzedaz-w-playstation-store/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Jako, że od zawsze korzystam z komputera, a z konsol jako takich miałem do czynienia jedynie z PS2, to chciałem poradzić się Was, jako bardziej doświadczonych ode mnie graczy w kilku sprawach, bo nie chce aby zakup PS3 w moim przypadku był wyrzuceniem pieniędzy w błoto.

Warto wspomnieć, że podczas gry siedziałbym około 2-2,5m od telewizora.

Więc tak:
Czy w takim wypadku 32 calowy telewizor Samsung, LED, HD Ready będzie wystarczający? Konkretniej model Samsung UE32F4000AW.
Druga sprawa, to który model tych konsol jest najmniej awaryjny pod względem przegrzewania się i ogólnie.
A trzecia sprawa, czy grał ktoś z Was z Mirror''s Edge na tej platformie, ewentualnie jakie wrażenia? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować