Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2014 o 16:35, SiDi napisał:

Chwyciłem już za The Wolf Among Us (31 zł za cały sezon to chyba taniej, niż kiedykolwiek oferował Steam) i myślę jeszcze nad MGS HD Collection. Problem w tym, że nie ma w nim pierwszego MGS-a, który jest poza promocją i w pojedynkę kosztuje tyle samo, co kolekcja HD. Ygh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też The Wolf Among Us wziąłem. Nic o tej grze nie wiedziałem poza faktem, że jest ona od twórców The Walking Dead. Na początku pierwszy odcinek trochę mnie przynudzał (TWD od razu mnie wciągnął), ale potem świetnie się rozkręcił. MGS Collection także zgarnąłem oraz Ico & Shadow of the Collosus, Namco Figher Collection i Alice: Madness Returns.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2014 o 18:14, UmiZuumi napisał:

Czy w takim wypadku 32 calowy telewizor Samsung, LED, HD Ready będzie wystarczający?
Konkretniej model Samsung UE32F4000AW.

Gry i tak chodzą w 720p, tragedii nie będzie.

Dnia 11.04.2014 o 18:14, UmiZuumi napisał:

Druga sprawa, to który model tych konsol jest najmniej awaryjny pod względem przegrzewania
się i ogólnie.

Ogółem ps3-jki były mniej wadliwe, niż chociażby x360. Nie wiem jak teraz, wygląda sytuacja z poszczególnymi modelami, ale nie widuje osób płaczących po przegrzanych super-slimach. Osobiście sam brałbym slima(lepszy design, normalny szparka na płyty...) z jakąś nową datą produkcji. Unikaj już fatów.

Dnia 11.04.2014 o 18:14, UmiZuumi napisał:

A trzecia sprawa, czy grał ktoś z Was z Mirror''s Edge na tej platformie, ewentualnie
jakie wrażenia? :P

Zależy co rozumiesz, przez "wrażenia". Granie na konsoli jest dużo wygodniejsze... Pad/kanapa/fotel i soft skupiony tylko i wyłącznie na graniu.
Jedynym (teraz już) minusem jest oprawa wizualna, na której powili zaczyna zbierać się już kusz.

Summa summarum:
Jeśli jesteś zatwardziałym pecetowcem, który ma up-to-date sprzęt, nie kupuj konsoli bo się zawiedziesz, ale jeśli twój pc zatrzymał się w czasie, tak z 6 lat temu, to kupno konsoli na pewno cię zadowoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 22:52, Mateuszencjowaty napisał:

Tylko ja mam problemy z odpaleniem Hotline Miami z najnowszego rzutu w ramach PS+?

Zależy co masz na myśli. Problemów z tą grą była cała kupa. Co Tobie się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2014 o 22:59, Siriondel napisał:

Zależy co masz na myśli. Problemów z tą grą była cała kupa. Co Tobie się dzieje?


Komunikat o najnowszej aktualizacji, której nie potrafi ściągnąć, już nie mówiąc o jej zainstalowaniu. Próba kolejnego uruchomienia gry kończy się restartem konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 23:06, Mateuszencjowaty napisał:

Komunikat o najnowszej aktualizacji, której nie potrafi ściągnąć, już nie mówiąc o jej
zainstalowaniu. Próba kolejnego uruchomienia gry kończy się restartem konsoli.

No coś z tym patchem jest nie halo. Ludziom wyskakuje jakiś kod błędu. Możesz popróbować takich sztuczek, jak odczekanie na ekranie aktualizacji ok. 30 sekund, zanim potwierdzi się jej instalację (działało wzorowo z GTA V na przykład), albo kliknięcie anuluj na ekranie aktualizacji, co uruchomi grę w trybie offline, a potem wyjście do menu, ponowne zalogowanie i kolejna próba zainstalowania łatki. Możesz też spróbować zostawić łatkę do pobrania w auto-download.
Generalnie jednak trzeba próbować do skutku, nikt w sumie nie wie o co tu dokładnie chodzi. Ktoś próbował do oporu aż poszło, ktoś odczekał parę godzin i poszło, czytałem trochę o tym w temacie na pstrophies.org. Mi za pierwszym razem pokazało błąd i zresetowało konsolę, od razu spróbowałem ponownie i poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 20:24, nightfaler napisał:

Jeśli jesteś zatwardziałym pecetowcem, który ma up-to-date sprzęt, nie kupuj konsoli bo się zawiedziesz

A co z osobami, ktore sa zainteresowane exclusive''ami ;) ? Nawet majac potwora z nVidia Titan Z nie pograsz sobie w Uncharted 2, Gran Turismo 6, Ni No Kuni, Demons Souls, czy takim... GTAV, ktore nawet nie jest jeszcze zapowiedziane na PC ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2014 o 11:28, Piotrek_K napisał:

A co z osobami, ktore sa zainteresowane exclusive''ami ;)

Na miłość boską zapomniałem xD

Dnia 13.04.2014 o 11:28, Piotrek_K napisał:

Gran Turismo 6,

naprawdę jestem jedyną osobą która nie widzi NIC w GT?

Dnia 13.04.2014 o 11:28, Piotrek_K napisał:

Demons Souls,

Mają dwa Darki, wystarczy

Dnia 13.04.2014 o 11:28, Piotrek_K napisał:

GTAV,

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w końcu wyjdzie na PC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2014 o 12:08, nightfaler napisał:

> GTAV,
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w końcu wyjdzie na PC :P


Z tą różnicą że nie wyjdzie ;) Predzej wyjdzie na konsole nowej generacji niż na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy warto przechodzić Heavy Rain ponownie? Właśnie skończyłem i mimo lekkiej nudy na początku, później historia przypadła mi do gustu. Dużo się zmienia odpowiadając/wybierając inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2014 o 16:27, SiDi napisał:

Czy warto przechodzić Heavy Rain ponownie? Właśnie skończyłem i mimo lekkiej nudy na
początku, później historia przypadła mi do gustu. Dużo się zmienia odpowiadając/wybierając
inaczej?

Z tego co mi wiadomo, bardzo dużo. Każda z postaci może skończyć na różne sposoby i w rezultacie

Spoiler

zaważyć o sukcesie bądź porażce całej fabuły.



A ja mam pytanie z innej beczki. Jeżeli sprzedaję PS3 i prawdopodobnie nigdy więcej nie będę miał okazji używać tej konsoli (innymi słowy, chce się pozbyć wszystkich danych osobistych), czy oprócz wymienionych w poniższym linku czynności jest jeszcze coś, o czym powinienem pamiętać?
https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/1212/~/remove-personal-info-from-a-ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończeń jest od cholery, dla każdej postaci po 4 chyba. Tylko problemem jest to, że ciężko grając drugi raz te nowe zakończenie zobaczyć. Musisz się nie starać albo udawać, że się starasz, co mija się z celem gry.
Polecam Ci, byś dał tą grę znajomemu/siostrze/dziewczynie do przejścia, nawet laikowi pada. Każdy wtedy gra trochę inaczej i ogląda się b. przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Wybaczcie wtrącenie> Spojrzałem na ''Wielkanocną Wyprzedaż'' w PS Store - szybki rzut oka - Ni No Kuni - polecacie? Cena w sumie nie pozostawia wątpliwości, choć było kilka zbieżnych recenzji - Wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2014 o 23:02, Whiteman napisał:

<Wybaczcie wtrącenie> Spojrzałem na ''Wielkanocną Wyprzedaż'' w PS Store - szybki
rzut oka - Ni No Kuni - polecacie? Cena w sumie nie pozostawia wątpliwości, choć było
kilka zbieżnych recenzji - Wasze doświadczenia?

Oyesos - tak, tak i jeszcze raz tak. Szczególnie jeśli brakuje Ci gier, którym bez wyrzutów sumienia mógłbyś rzeczywiście dać się ponieść. Jeśli lubisz ciepły (ale w żadnym wypadku miałki) klimat baśni, rzucaj kartą kredytową w telewizor i licz na to, że Twój ekran ma paypassa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w Metal Gear Solid, ale zachęcony opinią kolegi oraz ocenami w necie włączyłem ją w końcu. Trochę głodny byłem, więc postanowiłem, że zaraz po cut scence włączę pauzę i zrobię sobie kolację - 30 minut później i dopiero mogę wstać. Te cutscenki trwają godzinami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy dodawany do mikrofonów SingStar voucher na 10 piosenek oferuje możliwość ściągnięcia tylko wybranych utworów czy można wybierać z całego SingStore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2014 o 04:52, xbitPOL napisał:

Orientuje się ktoś, czy dodawany do mikrofonów SingStar voucher na 10 piosenek oferuje
możliwość ściągnięcia tylko wybranych utworów czy można wybierać z całego SingStore?


niestety. tylko wybranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować