Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2014 o 17:07, nightfaler napisał:

Te ceny za Ni no Kuni to aż zniewaga ;)
Anyway może w końcu zaopatrzę się w Zone of Enders.


Nie ma co czekać ZoE 2 to najlepsza gra ever (no obok Chrono Trigger). Skończyłem ja chyba z 10 razy. :) Jedynka jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2014 o 18:36, Namaru napisał:

Nie ma co czekać ZoE 2 to najlepsza gra ever (no obok Chrono Trigger). Skończyłem ja
chyba z 10 razy. :) Jedynka jest ok.


DAAAMN niech Cię szlag teraz to już na pewno to kupię :D Ciekawe kiedy ja te gry zaczne w końcu ogrywać ;(.
W końcu będę mógł coś więcej powiedzieć na temat ost''a, jak ludzie pytają co to leci w moim radiu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2014 o 13:14, SiDi napisał:

Zaciekawiłeś mnie. Muszę jedynkę kupować czy mogę śmiało od dwójeczki zacząć?

Polecam obydwie. Sam jestem posiadaczem pudełkowej wersji i warto było. Naprawdę duże wrażenie robi przejście z solidnego systemu sterowania jaki zastosowano w pierwszym ZoE w ten, który mamy w drugiej grze, znacznie bardziej rozbudowany na plus. W końcu to gry Hideo Kojimy pełną gębą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, nigdy nie byłem obeznany w grach o piłce nożnej i nigdy nie brałem nowszych odsłon, ponieważ od 2010 roku grałem w Fifę 11 na ps3, dzisiaj ściągnąłem z PS+ Pro Evolution Soccer 2014 i czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego grafika w tej grze jest... po prostu brzydka? Porównując ją do produkcji sprzed 3 lat, jest po prostu słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2014 o 13:14, SiDi napisał:

Zaciekawiłeś mnie. Muszę jedynkę kupować czy mogę śmiało od dwójeczki zacząć?


Druga część jest sequelem, ale jedynka jest kiepska fabularnie i gameplayowo (taka gierka na 6-7). Dużo nie stracisz bo częściowo wytłumaczone są wydarzenia z jedynki a dużo się tam nie działo. Druga czesc jest lepsza w kazdym aspekcie. Jak masz kasę i chcesz spędzić kilka godzin aby poznać historię Leo to możesz się skusić (ewentualnie możesz na yt obejrzeć, ale lepiej po skończeniu dwójki nawet), a jeżeli interesuje Cię tylko rozrywka najlepszej jakości to bierz Second Runner.

Jako wstęp polecam (jest też wersja z angielskim dubem):
www.youtube.com/watch?v=Obdxv1gLmNI

Polecam też o przesłuchanie OST po zaliczeniu gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2014 o 20:17, nightfaler napisał:

DAAAMN niech Cię szlag teraz to już na pewno to kupię :D Ciekawe kiedy ja te gry zaczne
w końcu ogrywać ;(.
W końcu będę mógł coś więcej powiedzieć na temat ost''a, jak ludzie pytają co to leci
w moim radiu ;p


OST jest świetny. Spójrz na mój powyższy post. Najlepiej przed gra obejrzeć sobie na yt Idolo jako wstęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2014 o 19:59, Gol_Galad napisał:

Polecam obydwie. Sam jestem posiadaczem pudełkowej wersji i warto było. Naprawdę duże
wrażenie robi przejście z solidnego systemu sterowania jaki zastosowano w pierwszym ZoE
w ten, który mamy w drugiej grze, znacznie bardziej rozbudowany na plus. W końcu to gry
Hideo Kojimy pełną gębą.


Ja tez mam pudełka ... z wersji ps2. :) ZoE 2 to pierwsza gra kupiona w premierowej cenie i przyznaje ze absolutnie najbardziej moj udany zakup premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet się w to nie baw - ktoś, kto kupił GTA V na swoim koncie chce podzielić się danymi do logowania, żebyś mógł pobrać sobie grę.

Problem w tym, że nie jest to wyjątkowo legalny sposób na zakupy, a Twoja gra może zniknąć tak szybko, jak się pojawiła. Chyba że coś się w sprawie takich sztuczek zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa to tak, że kupujesz grę do jednorazowego pobrania. Gra będzie śmigała tak długo, jak będzie na Twoim dysku. Jeśli by się zastanowić na zdrowy rozum, to często powinno to wystarczyć, dlatego że rzadko kiedy usuwamy grę, zanim się nagramy albo ją wymaksujemy. Wiadomo, jak awaria konsoli zajdzie, format, dysk padnie albo coś - gra przepada na zawsze. Jeżeli jesteś tym co wraca do gier po jakimś czasie, też opcja nie jest za dobra.

Możesz kupić taką cyfrówkę, zapłacisz mniej, ale musisz liczyć się z tym co napisałem powyżej (przeliczyć sobie jak duże jest dla Ciebie to ryzyko i czy warto), albo normalną cyfrówkę na swoje konto i zapłacić dużo więcej, ale gra jest Twoja na wieki wieków i nieważne co się stanie, nikt gry Ci nie odbierze.

Ja mówię tak - to jest fajna sprawa dla ludzi którzy wiedzą co robią. Osobiście sprzedałem tak gry nieraz, ale nigdy ich w ten sposób nie kupuję. Ktoś jednak kupuje ode mnie, dostaję pozytywne komentarze, także ludzie raczej akceptują takie zasady.

A co do GTA V, to dla lepszych wrażeń polecam zakupić pudełko, bo wersja pudełkowa chodzi minimalnie lepiej - tekstury wczytują się poprawnie, a na cyfrówce czasem "wyskakują" na Twoich oczach, bardzo brzydko to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GTA V nie oszczędzaj. Gra zajmuje dużo, a wydanie pudełkowe jest warte swojej ceny. Dopłać, i tak zwróci Ci się w liczbie przegranych godzin :) A dlaczego, to reszta Ci już wyjaśniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA V już zamówiłem nówkę w folii. Myślałem, że te cyfrowe wersje z allegro są jakoś przypisane do konta/konsoli. Jeśli gra znika po deinstalacji czy czymkolwiek to jednak nie warto, a przynajmniej nie gta.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PayDay 2 trafia do PS+ w przyszłym miesiącu. Jeśli ktoś ogarnięty i z HSem chciałby dać grze szansę, to zapraszam, PSN takie same jak nick z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować