Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

akurat nie będę płakał jeśli chodzi o większość z tych gier na PS3.

LPK - gówno jakich mało
U3 single - mam 2 czyli praktycznie tą samą grę
XCOM EU - wersja na ps3 skaszaniona totalnie -> fps dropy, loadingi koszmarnie długie, sterowanie przez opóźnienia to istny koszmar(na pc sam gram na padzie), teleporty wrogów jeszcze większe niż na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 15:49, Numenpl napisał:

akurat nie będę płakał jeśli chodzi o większość z tych gier na PS3.

LPK - gówno jakich mało
U3 single - mam 2 czyli praktycznie tą samą grę
XCOM EU - wersja na ps3 skaszaniona totalnie -> fps dropy, loadingi koszmarnie długie,
sterowanie przez opóźnienia to istny koszmar(na pc sam gram na padzie), teleporty wrogów
jeszcze większe niż na PC.


tak, ale zobacz pierwsze gry roczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw format dysku, a pozniej aktualizacja firmware''u do najnowszej wersji. Sciagnij go sobie na pendrive''a przed, zeby nie musiec go sciagac przez konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co może być przyczyną takiego komunikatu. Chce sobie gry z plusa strzelić. Co prawda gdzieś widziałem info o konserwacji ale chyba nie jest aż taka długa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 09:55, LastOrder napisał:

Wie ktoś co może być przyczyną takiego komunikatu. Chce sobie gry z plusa strzelić. Co
prawda gdzieś widziałem info o konserwacji ale chyba nie jest aż taka długa?


Też tak czasami miałem, mimo że żadnej konserwacji nie było. Zresetuj konsolę (co bankowo już robiłeś), na nowo przypisz konsolę do sieci oraz zresetuj modem oraz router. Samemu sprawdzę PSS późnym popołudniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 09:55, LastOrder napisał:

Wie ktoś co może być przyczyną takiego komunikatu. Chce sobie gry z plusa strzelić. Co
prawda gdzieś widziałem info o konserwacji ale chyba nie jest aż taka długa?

Póki co możesz spróbować ustrzelić gry z Plusa z poziomu www:
http://store.sonyentertainmentnetwork.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście promocję na PS Store z okazji Mistrzostw Świata? Sporo dobrych cen, m.in. Bioshock Infinite za marne 31 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 09:54, ww3pl napisał:

Widzieliście promocję na PS Store z okazji Mistrzostw Świata? Sporo dobrych cen, m.in.
Bioshock Infinite za marne 31 zł.


to prawda. problem jest taki, że wiele tytułów w świetnych cenach było w tym roku w plusie.


a i od razu zapytam, bo w sumie nie wiem, gdzie to zrobić. na gramie nie mam sprawdzania pisowni. wszedzie, tylko nie tutaj. wiesz może jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 09:56, MrGregorA napisał:

to prawda. problem jest taki, że wiele tytułów w świetnych cenach było w tym roku w plusie.

Niby tak, ale mam tak dziwny harmonogram, że abonament jest dla mnie nieco bez sensu, bo nawet jeśli dodałem sobie Infinite z Plusa, to i tak jeszcze nie miałem okazji w niego zagrać, choć miałem subskrypcję na 3 miesiące.

Dnia 14.06.2014 o 09:56, MrGregorA napisał:

a i od razu zapytam, bo w sumie nie wiem, gdzie to zrobić. na gramie nie mam sprawdzania
pisowni. wszedzie, tylko nie tutaj. wiesz może jak temu zaradzić?

Jaka przeglądarka? Opera sprawdza wszystko ładnie i pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wez, ogladajac konferencje Sony spodobala mi sie gra Entwined. Powiedzieli, ze jest cross-play PS3/PS4, to doszedlem do wniosku, ze sobie kupie.

Sek w tym, ze po zakupie nie bylo wersji PS3. Okazuje sie, ze wersja PS3 dostepna bedzie w przyszlym miesiacu :/. I tak oto kupilem sobie gre w ktora nie mam jak pograc ;D.

Czekam na Steam sale od 19.06 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozilla. wlasnie nie wiem, co sie dzieje. to nie pierwszy raz, kiedy nie działa mi to na gramie.


jesli zas chodzi o plusa, to ja do tej pory przeszedłem z 10 gier, a mam go od 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam małe pytanie. Czy można przejść ponownie grę + ? Lub jeszcze raz zagrać postacią z max levelem ? (nie widzę, albo nie znalazłem takiej możliwości)
Mam tak fajnie dopasioną postać ;-))) i szkoda było by to stracić ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Sony ma w swoim zwyczaju robić letnią wyprzedaż? Jeśli tak, to kiedy mniej więcej? :P Przeszedłem The Last of Us i mam wielką ochotę kupić dodatek Left Behind, ale mam przeczucie, że będzie na sale''u(w szczególności, że wychodzi wersja remastered na PS4).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 22:54, Piotrek_K napisał:

Pewnie! W Dark Souls 2 robie obecnie NG++ i bawie sie super.

Ale skoro nie podales NAZWY gry to moge sobie wrozyc z fusow..


No tak ;-) chodzi o darksiders 2. Pisałem i zapomniałem najistotniejszej rzeczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować