Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2014 o 23:40, Kirabaxior napisał:

Dorzucają gry na 3 konsole, to nie mogą dać uber gierksonów. Choć te, które dają wciąż
są okej.


wczesniej mogli. na ps4 wiadomo, ze nic sensownego dac nie mogą. ale ps3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej w tym zestawieniu wyszło ps3 akurat bo Proteus to dosłownie gra o niczym z recenzji na zachodnich stronach opinie jest uniwersalna "to coś trwa 1 godz. dosłownie i może jest czymś co może budzić wyobraźnię, ale jest jeden problem to nie jest gra warta swojej ceny" Jeśli crossbuy będzie faktem dla FEZ to jeszcze ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 17:02, MrGregorA napisał:

słuchajcie. czy można podłączyc 2 ps3 bezprzewodowo? tak zeby mozna było grac na lanie?

Z jakimś routerem/hubem może się udać (zależy od gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 18:42, leartist napisał:

Mogę używać pada od ps4 na ps3? albo odwrotnie, pada od PS3 do ps4?


Od PS4 na PS3 tak. W drugą stronę z tego co wiem nie. (ale tego pewny nie jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem z zalogowaniem do PS Store. Już mnie to powoli zaczyna wkurzać. Przy zalogowaniu błąd 80710092. Czytałem trochę w sieci. Wyłączyłem router, przypisałem konsolę na nowo do internetu i nic. Konsola z najnowszą aktualizację. WTF /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2014 o 12:22, Parwa napisał:

Witam,wiecie może z kond kupie rpg tzn.Star Ocean last hope bo szukam i nie moge znaleźć


Poszukaj na internecie. Linka chyba nie mogę wrzucać na forum ale mi minutę zajęło znalezienie nówki za 78 zł. Szukaj też na allegro bo czasami wskakuje jakiś egzemplarz. A tak w ogóle nie polecam zbytnio tej części. Niczym się nie wybija i ma cienkich bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2014 o 13:42, LastOrder napisał:

Poszukaj na internecie. Linka chyba nie mogę wrzucać na forum ale mi minutę zajęło znalezienie
nówki za 78 zł.


Nowe Last Hope za 78 zł? Proszę podaj chociaż nazwę sklepu, bo na allegro na PS3 jak już się pojawia (a sporadycznie to bywa) to przeważnie używka i minimum 90 zł + wysyłka. Na play-asia było to w dobrej promocji, ale niestety z wysyłką wychodziło mniej więcej tylko co w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2014 o 19:02, SiDi napisał:

Zapomniałem o starym dobrym ceneo ;]


Dokładnie na dodatek powiem że w tym sklepie już zamawiałem i nie mam zastrzeżeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę sprzedawał ps3 i mam pytanie .. jak bezpiecznie wyczyścić dane? Bo nie chcę by ktoś (nawet specjalnie grzebał w dysku) w celu odczytanai mojego hasłą i idanych do PSN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2014 o 21:25, Azazell napisał:

Będę sprzedawał ps3 i mam pytanie .. jak bezpiecznie wyczyścić dane? Bo nie chcę by ktoś
(nawet specjalnie grzebał w dysku) w celu odczytanai mojego hasłą i idanych do PSN.

Wchodzisz w recovery menu w konsoli i wybierasz opcję "Restore PS3 System". Konsola systemowo wraca do stanu w jakim wyjechała z fabryki. Pusto.

Żeby wejść w recovery menu:
1. Konsola musi być wyłączona.
2. Przytrzymaj przycisk zasilania i nie puszczaj. Konsola się włączy i wyłączy.
3. Ponownie naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, aż konsola wyda wyraźne dwa piknięcia. Puść przycisk zasilania. Jesteś w recovery menu. Podłącz pada kablem i wybierz opcję, o której napisałem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2014 o 21:25, Azazell napisał:

Będę sprzedawał ps3 i mam pytanie .. jak bezpiecznie wyczyścić dane? Bo nie chcę by ktoś
(nawet specjalnie grzebał w dysku) w celu odczytanai mojego hasłą i idanych do PSN.

Jak chcesz mieć kompletną pewność, że odczytanie zawartości będzie niemożliwe - wrzuć dysk do komputera i zrób dyskowi zero-fill. Tak to zwykły format przez recovery wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę spamować ale też nie chcę wyrzucić kasy w błoto. Nikt PS3 do takich sprzętów nie podpinał i nie może się podzielić spostrzeżeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 09:43, LastOrder napisał:

Nie chcę spamować ale też nie chcę wyrzucić kasy w błoto. Nikt PS3 do takich sprzętów
nie podpinał i nie może się podzielić spostrzeżeniami.

Monitor jak monitor, chodzić będzie .
Troszkę nie chce mi się wierzyć w te 2 ms czasu reakcji, ale smużyć i tak Ci nie powinien.

Ogólnie medion robił troszkę shit sprzęt jeszcze ostatnim czasy, ale kupujesz co kupujesz. Może już wkładają więcej serca w swoje produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować