Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2014 o 20:20, kaczek93 napisał:

Czy do ps3 można włożyć taki tradycyjny dysk jak do kompa?
Np. Samsung 500GB HD502HJ

Można, ale nie taki. PS3 używa dysków 2,5 cala (jak w laptopach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już w temacie o monitorach, ale może dam znać też tutaj.

Od jakiegoś czasu myślę nad tym by zakupić sobie ps3.
Niestety nie mam dużego telewizora na własny użytek, ani za bardzo miejsca gdzie go postawić, więc najsensowniejszym wyjściem wydaje się po prostu kupno monitora pod hdmi.

Tu moje pytanie: jaki monitor wybrać?
Na pewno nie ma to być gigant, ani żadna żyleta z najwyższej półki.
Chodzi mi raczej o w miarę tani (może w przedziale 500 - 700) zł monitor.
Najlepiej oczywiście by był jak najtańszy, ale jednocześnie nie był badziewiem.
Totalnie nie znam się na monitorach, dlatego proszę mnie nie linczować jeśli podałem zbyt niską cenę a wymagam zbyt wiele.
Na obecną chwilę chodzi mi o hdmi + wyraźny i dobry obraz + średnia wielkość.
Mile widziane wbudowane głośniki

Będę wdzięczny za porady w jakich kierunkach szukać.

Jak na razie dostałem cztery propozycje:

http://www.morele.net/monitor-lg-24mp55-24mp55hq-p-23-8-fhd-ips-5mln-1-5ms-30-dni-bezplatnej-gwarancji-na-badpixele-621597/

http://www.neo24.pl/?p=benq_gl2250hm_9h_l6xla_dbe&utm_source=ceneo.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=Ceneo%2FKomputery+i+akcesoria%2FMonitory&utm_content=407.0&utm_term=BENQ+GL2250HM+9H.L6XLA.DBE%7C-3099171%7CBENQ

http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/7960812#techniczne

http://www.agito.pl/monitor-benq-21-5-led-gl2250hm-flicker-free-2492-971835.html?cid=3005&attr=528-364240,cena-0+450

Jak na razie najbardziej skłaniałbym się ku temu pierwszemu. Dobra cena, a i opinie pozytywne.
Mile wysłucham jednak innych porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się zapytać, jaki trzeba śrubokręt do rozkręcenia PS3 Slim? Słyszałem coś o jakimś Torx 8, ale nie wiem czy to dokładnie ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majac gotowke bez konta bankowego i karty to kupujesz w sklepie stacjonarnym lub kioskach doladowanie na 100 czy jakie bedzie, nie pomyl z kodem na ps+ . Kod wpisujesz w odpowiednie miejsce-wlasciwy kod moze byc na paragonie, wiec lepiej go nie wyrzucac. (w pudelku moze bedzie zas instrukcja aktywacji)(nie wiem nie znam sie)
Majac kase na koncie bankowym lub karcie mozesz ten kod kupic w internetowym sklepie np. http://sklep.gram.pl/ps3/karta-playstation-network-100zl-kod-on-line.shtml -gram akurat nie ma, ale jest instrukcja gdzie go wpisac.
Majac kase na karcie(i odblokowane zakupy w necie) mozesz kupic dlc w sklepie psn bez doladowania.- czasami sa problemy z przyjeciem karty, wiec kod 100 zł moze byc mniej problemow.
Oto chodzilo? Ewentualnie mozesz poszukac jakis poradnikow w necie tylko uwazaj na oszustwa typu darmowe doladowanie czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, sprzedaję i chciałem sie upewnic. Wylogowałem się z konta PSN, ale został w polu do logowania moj email. Da sie go jakos stamtąd usunąć bez koniecznosci formatowania dysku i przywracania wartosci domyslnych?(ktore sie wiaza z formatem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2014 o 22:51, Kirabaxior napisał:

Słuchajcie, sprzedaję i chciałem sie upewnic. Wylogowałem się z konta PSN, ale został
w polu do logowania moj email. Da sie go jakos stamtąd usunąć bez koniecznosci formatowania
dysku i przywracania wartosci domyslnych?(ktore sie wiaza z formatem)

powinna być opcja by nie zapamiętywał i skasował adres email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 19:53, Kirabaxior napisał:

Konkrety konkrety proszę :)


Nie zapomnij dezaktywowac konsoli na swoim koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygiela mi sie jedna z blaszek w srodku gniazda HDMI w mojej konsoli,proba naprawy tego w domu szpilka nie przyniosla porzadanych efektow i kawalek odpadl co wnioskuje spowodowalo przymus wymiany gniazda na nowe.Teraz pytanie czy da rade to wymienic w warunkach domowych?Mam znajomego zlota raczke ale wymaga to chyba jakis specjalnych srubokretow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczytać. Ale o ile to tylko gniazdo, to bez problemu da się go wymienić samemu. Są chyba specjalne maszyny do tego.

Swoją drogą sprzedaję PS3 z 10ma grami i 2ma padami, więc jeśli ktoś jest zainteresowany, to odpowiadać na ten post (nie traktujcie tego jako reklamę, po prostu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem mam błąd ze stronką internetową.To wsumie gra przeglądarkowa www.BloodMoon.pl zawsze mi wchodziła a teraz nagle wchodzi mi do wyboru rasy postaci,i pojawia sie ciemny ekran.Mam prośbe zobaczycie gracze czy wy mozecie sie zarejestrowac lub lognoc,Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy pad ładuje się tylko gdy jest podpięty i konsola jest włączona czy ładuje się też gdy jest podpięty, konsola jest wyłączona ale cały czas pod prądem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2014 o 20:58, Noma napisał:

Czy pad ładuje się tylko gdy jest podpięty i konsola jest włączona czy ładuje się też
gdy jest podpięty, konsola jest wyłączona ale cały czas pod prądem?

Rozumiem, że spojrzeć na lampkę w górnej części pada to dla ciebie za duży wysiłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ten przesączony jadem bełkot, zamiast normalnej odpowiedzi to dla ciebie zbyt duży wysiłek?

@Noma

Nie będzie ładowało pada, jeśli ps3 jest wyłączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2014 o 21:11, SplitGrave napisał:

Rozumiem, że ten przesączony jadem bełkot, zamiast normalnej odpowiedzi to dla ciebie
zbyt duży wysiłek?

Nie, zbyt dużym wysiłkiem jest udzielenie odpowiedzi na kretyńskie pytania, które nawet nie powinny być zadane, bo odpowiedzi odpowiedzi udziela sekunda logicznego myślenia. No ale nie jest niespodzianką, że niektórzy mają braki w tym temacie. I zanim zaczniesz pisać, spróbuj poznać znaczenie słów, których używasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować