Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2015 o 20:57, LastOrder napisał:

Na Psn tyle kosztuje? Jeśli tak to do kiedy ?


Jest teraz jakaś styczniowa wyprzedaż. Nie wiem do kiedy będzie trwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post bardziej odnośnie PS Plusa: Rozumiem, że Uncharted Golden Abyss, które rok temu wziąłem do listy pobierania przepadł, bo był grą dostępną tylko przez rok i nara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 22:12, Kirabaxior napisał:

Post bardziej odnośnie PS Plusa: Rozumiem, że Uncharted Golden Abyss, które rok temu
wziąłem do listy pobierania przepadł, bo był grą dostępną tylko przez rok i nara?


Wszystkie gry, które "kupiłeś" gdy były dostępne w PS+ zostają przypisane do twojego konta, aż do końca świata. Nie musiałeś ich nawet ściągać na konsolę, ani dodawać do listy pobierania. Wystarczyło je "zakupić" za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2015 o 14:03, Kirabaxior napisał:

No właśnie, ale jak wszedłem wczoraj w moje zakupy na stronie Sony, to Golden Abyss nie
widniało tam. Ech no sam nie wiem.


? a masz aktywnego plusa? tylko jak jest aktywny mozna sciagnac plusowe gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2015 o 16:04, Kirabaxior napisał:

Nie mam, jeśli spowrotem aktywuje Plusa to pojawią się te gry w kolejce do pobierania?
Bo znikło mi sporo pozycji :D


tak, aktywujesz ---> masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po jakichś dwóch godzinach grania w Dragon Age Inkwizycję, moja konsola zaczyna bardzo hałasować wiatrakami. Poza tym nic się nie dzieje, czyżby objaw przegrzewania się?
Podczas oglądania czegoś na playerze, czy innych grach raczej tego nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2015 o 12:57, MrGregorA napisał:

czy ni no kuni nada się jako pierwsza jrpg i w ogóle pierwsza japońska gra? nigdy wcześniej
nie grałem w nic podobnego


Ja bym osobiście nie brał Ni no Kuni jako pierwszego jRPGa głównie ze względu na BARDZO skrajne opinie. Niby ta gra została RPGiem roku któregoś tam, ale wiele osób twierdzi, że po pewnym czasie staje się nudne jak flaki z olejem. Ja sam nie mogę się jakoś zabrać za tą grę. Kupiłem ją rok temu na przecenie za jakieś 30zł i nadal jej nie odpaliłem.

Wydaje mi się, że chyba bezpiecznym wyborem byłoby zdecydowanie się na któreś Final Fantasy np X czy XII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako pierwsza japońska gra (o ile wymaganiem nie jest koniecznie bycie jRPG) świetnie sprawdza się Metal Gear Solid, bo ma w sobie dużo tych "dziwności", ale mocno też bazuje na zachodnich filmach akcji, więc szok nie jest aż tak wielki. A jeśli jRPG to rzeczywiście Final najlepszy na próbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2015 o 12:57, MrGregorA napisał:

czy ni no kuni nada się jako pierwsza jrpg i w ogóle pierwsza japońska gra? nigdy wcześniej
nie grałem w nic podobnego


A ja się nie zgodzę z poprzednikami. Wg mnie Ni No Kuni jest jednym z lepszych jrpgów jakie wyszły. Trudno było mi się oderwać od monitora. Ewentualnie możesz sprawdzić, którąś grę z serii Tales of ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod postem przedmówcy. Nie tylko jeden z lepszych jRPGów 2013 roku, ale również nie jest tak naprawdę jakoś bardzo udziwniony przegiętą japońszczyzną, poza tym że gra jest mocno farmerska i jak nie trawisz grindu, to raczej nie podejdzie. Gra ma prostą, ale ciekawą opowieść, genialną eksplorację i rewelacyjną mechanikę właściwie we wszystkim. Dialogi zaskakująco dobre (Drippy w angielskiej wersji rewelka). Wadami są niezbyt ciekawe zadania poboczne, skopane starowanie, żałosna inteligencja familiarów (to wychodzi na koniec gry szczególnie) oraz nieciekawa oprawa dźwiękowa. Przeszedłem w 55h i bawiłem się super, choć na absurdalny grind po zakończeniu fabuły, żeby ubić opcjonalnych mega bossów nie miałem już siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Ostatnio próbowałem sobie synchronizować trofea. Wychodzę z pokoju na jakieś 5 minut wracam jakieś 12 % . Ok no nic. Czekam kolejne 10 minut i było chyba z 40 %. Wkurzyłem się ostro i spróbowałem od nowa i znowu to samo. Niby trofea to nic ale coraz bardziej mnie denerwuje system tej konsoli. Dysk pada czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2015 o 18:26, LastOrder napisał:

Mam pytanie. Ostatnio próbowałem sobie synchronizować trofea. Wychodzę z pokoju na jakieś
5 minut wracam jakieś 12 % . Ok no nic. Czekam kolejne 10 minut i było chyba z 40 %.
Wkurzyłem się ostro i spróbowałem od nowa i znowu to samo. Niby trofea to nic ale coraz
bardziej mnie denerwuje system tej konsoli. Dysk pada czy co?


dawno nie aktualizowałes. Zostaw na 20 minut i w końcu pójdzie. Teraz to i tak działa nieźle. Kilka lat temu, przed patchami, jedno trofeum się synchronizowało kilka minut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2015 o 18:26, LastOrder napisał:

Mam pytanie. Ostatnio próbowałem sobie synchronizować trofea. Wychodzę z pokoju na jakieś
5 minut wracam jakieś 12 % . Ok no nic. Czekam kolejne 10 minut i było chyba z 40 %.
Wkurzyłem się ostro i spróbowałem od nowa i znowu to samo. Niby trofea to nic ale coraz
bardziej mnie denerwuje system tej konsoli. Dysk pada czy co?


Spróbuj odbudować bazę danych, powinno to przyspieszyć działanie konsoli.Polecam to robić co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować