Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2015 o 18:26, LastOrder napisał:

Mam pytanie. Ostatnio próbowałem sobie synchronizować trofea. Wychodzę z pokoju na jakieś
5 minut wracam jakieś 12 % . Ok no nic. Czekam kolejne 10 minut i było chyba z 40 %.
Wkurzyłem się ostro i spróbowałem od nowa i znowu to samo. Niby trofea to nic ale coraz
bardziej mnie denerwuje system tej konsoli. Dysk pada czy co?

Widocznie nabiłeś masę trofeów, a dawno ich nie synchronizowałeś. Sam czekałem kiedyś z godziną. ;) Teraz za każdym razem, po grze, kiedy nabiję jakieś nowe trofea robię synchronizację i trwa to przeważnie kilkanaście sekund. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie tą odbudowę bazy danych i chyba jakąś poprawę widać. Przede wszystkim trofea szybciej się ładują i ikonki w menu pojawiają się jakby zdecydowanie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam od roku jestem posiadaczem PS3 Slim.
Kupując konsolę miałem nadzieję na bezproblemowe granie przy odpowiedniej płynnosci.
nie wiem czy to kwestia jakiejś felernej sztuki...ale ostatio zauważyłem spore spadki FPS.. najbardziej da się to widzieć w bf4 gta5 far cry 3 nie wiem czym to jest spowodowane, ale przedtem tak nie było. Przywracanie konsoli nic nie pomogło dalej się dzieje to samo, winna leży po stronie konsoli ? bo nie wiem czy jechać do servisu z nią by rzucili okiem co tam się dzieje :>..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2015 o 09:24, SiDi napisał:

Zrobiłem sobie tą odbudowę bazy danych i chyba jakąś poprawę widać. Przede wszystkim
trofea szybciej się ładują i ikonki w menu pojawiają się jakby zdecydowanie szybciej.


Żeby efekt zachować, staraj się odbudowywać bazę danych w miarę regularnie np. raz na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2015 o 16:59, Kubson023 napisał:

Witam od roku jestem posiadaczem PS3 Slim.
Kupując konsolę miałem nadzieję na bezproblemowe granie przy odpowiedniej płynnosci.
nie wiem czy to kwestia jakiejś felernej sztuki...ale ostatio zauważyłem spore spadki
FPS.. najbardziej da się to widzieć w bf4 gta5 far cry 3 nie wiem czym to jest spowodowane,
ale przedtem tak nie było. Przywracanie konsoli nic nie pomogło dalej się dzieje to samo,
winna leży po stronie konsoli ? bo nie wiem czy jechać do servisu z nią by rzucili okiem
co tam się dzieje :>..

ak masz gwarance, to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2015 o 17:16, MrGregorA napisał:

> Witam od roku jestem posiadaczem PS3 Slim.
> Kupując konsolę miałem nadzieję na bezproblemowe granie przy odpowiedniej płynnosci.

> nie wiem czy to kwestia jakiejś felernej sztuki...ale ostatio zauważyłem spore spadki

> FPS.. najbardziej da się to widzieć w bf4 gta5 far cry 3 nie wiem czym to jest spowodowane,

> ale przedtem tak nie było. Przywracanie konsoli nic nie pomogło dalej się dzieje
to samo,
> winna leży po stronie konsoli ? bo nie wiem czy jechać do servisu z nią by rzucili
okiem
> co tam się dzieje :>..
ak masz gwarance, to czemu nie?

Mam gwarancję, ale to coś da, że im zawiozę powiem ze mam spadki fps w grach. Do tego bd czekał 2 tyg na odbiór :D ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2015 o 18:10, LastOrder napisał:

O kurna . Nowy miesiąc na PS3 w Plusie jest świetny . Na innych też niczego sobie . Odmawiam
subskrypcję.


Na PS3 trzyma to jakiś poziom.Według mnie miesiąc na PS4 jest całkowicie nie trafiony jedyną interesującą mnie tam grą jest Transistor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2015 o 18:10, LastOrder napisał:

O kurna . Nowy miesiąc na PS3 w Plusie jest świetny . Na innych też niczego sobie . Odmawiam
subskrypcję.

Wow, gdyby nie to że daleko do dziesiątego to bym już teraz Plusa wykupił, Yakuza to mistrzostwo, Thief jako kolejna część gry z tej serii wypada średnio, natomiast jako gra jako tak jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kawał łotra ze mnie. zdrapka 100zł kupiona za 85 minus kupon allegro. czyli wyszlo 65. i kupilem na wyprzedazy wszystkie dlc do mass effecta. za 50. yeaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 22:53, MrGregorA napisał:

[m-G.]

Wystarczy ogłoszenie w odpowiednim do tego wątku na forum. Podwójne linkowania nie mają sensu i zalatują spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema pomóżcie mi bo ja nwiem o co chodzi.Chce dodać fundusz do portfela dodałem 100 zł brakuje mi 20 zł i nie moge dodać bo mi błąd wyskakuje pod nr.(80023102) wiecie o co chodz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 15:32, Hepe napisał:

Bez przerobienia konsoli nie jest to możliwe :D.

Rozumiem, w sumie nie wiedziałem, że przerabia się ps3 i naczym to polega bo raczej nie tak jak w ps1 i 2 że zmieniali lasery czy cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem znajomemu listę gier które na PS3 skończyć wypada (chodzi o konsolowe exclusivy), coś jeszcze wypada tutaj dopisać?

1. Siren: Blood Curse
2. # Uncharted 3: Drake''s Deception
3. Beyond: Two Souls
4. # Heavy Rain
5. The Ico & Shadow of the Colossus Collection
6. # Okami HD
7. # Demon''s Souls
8. # MGS 2 + 3 + 4
9. Journey
10. Dragon''s Dogma Dark Arisen
11. Dragon''s Crown
12. Ni no Kuni: Wrath of the White Witch
13. # The Last of Us

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować