Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2015 o 16:24, doctorwho napisał:

Czy w superslim w wersji 12GB ten dysk jest wbudowany w konsoli czy znajduję się w slocie
na dysk twardy?

Pamięć jest wbudowana w konsolę. Slot na HDD jest w tym modelu pusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 13:31, Piotrbov napisał:

Mam możliwość kupna PS3 za 550 PLN, 320 GB i dwa pady. Opłaca się?

Jak Slimka to się opłaca, chociaż mógłby Ci ktoś jakieś gry do tego dorzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 13:45, NuGGet napisał:

Jak Slimka to się opłaca, chociaż mógłby Ci ktoś jakieś gry do tego dorzucić.


Po porstu sobie łażąc przeszedłem koło jakiegoś lombardu, gdzie był na wystawie. Niestety nie pamiętam czy to była Slimka czy nie. Jest pudełko ze wszystkimiu papierami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy szuflada od biurka (taka wysuwana, na której zwykle trzyma się klawiaturę) jest dobrym miejscem do trzymania PS3 SS?
Pytam w obawie o jej potencjalne przegrzewanie się. Ustawiłem ją w takim miejscu, ale na samym brzegu by do ściany miała jak najdalej.
Szuflada mojego biurka jest dość spora i wysoka, zdecydowanie większa niż przeciętne. Co więcej, pod biurkiem mam zwykle na tyle chłodno, że czasem zimno trzymać tam nogi.
Co o tym sądzicie?
I po czym poznać, że konsola się przegrzewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne miejsce tego typu nie jest dobre do trzymania takich urządzeń. Im więcej luzu ma konsola ze wszystkich stron, tym lepiej dla niej. Wiadomo, przepływ powietrza jest najważniejszy, nie sama temperatura otoczenia. Zostawianie minimum przepływu jest rozwiązaniem IMO naprawdę ostatecznym, szczególnie przy tak zawodnym i niskiej jakości modelu, jak SS.

Jak sprawdzić, czy konsola się przegrzewa? Uwierz mi, że będziesz słyszał. Jeżeli konsola wrzuci chłodzenie na wysokie obroty dosłownie kilkanaście minut po tym jak zaczniesz grać, to znaczy że nie jest jej tam zbyt wygodnie. Nie oznacza to że ją uszkodzisz (PS3 w krytycznych wypadkach daje Ci znać że jest za gorąco), ale na dłuższą metę może źle wpłynąć to na żywotność konsoli, a głośny szum na komfort grania, jeżeli nie grasz w słuchawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2015 o 14:40, Siriondel napisał:

Żadne miejsce tego typu nie jest dobre do trzymania takich urządzeń. Im więcej luzu ma
konsola ze wszystkich stron, tym lepiej dla niej. Wiadomo, przepływ powietrza jest najważniejszy,
nie sama temperatura otoczenia. Zostawianie minimum przepływu jest rozwiązaniem IMO naprawdę
ostatecznym, szczególnie przy tak zawodnym i niskiej jakości modelu, jak SS.

Ten "zawodny" i "słabo wykonany" SuperSlim ma większe szanse na przeżycie takich warunków niż rzekomowo dobrze wykonany i niezawodny (lol) FAT.

Anyway,
Z okazji 4 maja Sony udostępniło 4 gry z PS2 ze świata Star Wars:
Star Wars Starfighter
Star Wars Bounty Hunter
Star Wars Racer Revenge
Star Wars Episode III

Na razie z tego co widzę są one dostępne tylko w USA:
http://blog.us.playstation.com/2015/04/28/star-wars-on-playstation-store-new-ps2-classics-free-theme-more/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam pytanie do forumowiczów i proszę o informacje. Mam PS3 oraz PS4 podobnie jak mój brat mieszkający w innym mieście. Gdy kupowałem cyfrowo grę na PS3 dawałem mu znać i on logował się na swojej konsoli na moje konto i ze sklepu tę grę pobierał i później grał na swoim koncie. I vice versa. Ostatnio kupiłem Watch Dogs w wersji na PS4 w promocji cyfrowej. Brat pobrał i zalogował się na swoje konto - a tu zonk - gra nie uruchomiła się i przekierowała go do sklepu cyfrowego w celu zakupu gry.
Wiecie może dlaczego tak się stało? Sony zablokowało tę możliwość ?
Ps. Nie moralizujcie tylko. Chyba wolno pożyczyć komuś grę?! Najśmieszniejsze jest to, że autentycznie z bratem jesteśmy fanami Sony i obaj od samego początku mamy plusa wykuponego. Dzięki Sony za szanowanie fanów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli konsola nie jest ustawiona na glowna, to brat na swojej konsoli moze w Watch Dogs grac tylko na TWOIM profilu.

Bylo o tym wspominane przed premiera, ze nastapi zmiana w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą instalacją gier na dysku? Bo słyszałem że niektóre gry wymagają instalacji. Pytam bo przymierzam się do kupna wersji 12 GB i zastanawiam się czy to starczy na takie gry jak The last of us czy God of War 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2015 o 15:22, doctorwho napisał:

Jak to jest z tą instalacją gier na dysku? Bo słyszałem że niektóre gry wymagają instalacji.
Pytam bo przymierzam się do kupna wersji 12 GB i zastanawiam się czy to starczy na takie
gry jak The last of us czy God of War 3.

Zależy od gry. Niektóre wymagają instalacji kilku GB, inne instalują trofea/jakieś popierdółki (paręset megabajtów maks), inne nie wymagają żadnej instalacji - tylko patche, ale to możesz anulować. Z tyłu pudełka z grą masz wymagania co do ich miejsca na HDD.
Jeżeli okaże się, że 12GB to za mało, możesz do konsoli wrzucić dysk twardy 2,5 cala o wysokości do 9,5mm (standardowy laptopowy), ale w przypadku tego Slima musiałbyś kupić jeszcze dodatkowe "sanki" na dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Lista osób z forum wraz z PSN id: www.grampsn.jcom.pl Jeśli nie ma Cię na tej
liście odpowiedz na tego posta - postaram się aktualizować listę co jakiś czas.


Do mojego nicka możesz dodać drugie konto "Deturis".
W końcu z bratem sie rozdzielilismy i stworzylem osobne konto (troche szkoda tych 21 poziomow ale przezyje).
Swoja drogą jakby jakiś gramowicz zechciał mnie dodać do znajomych to zapraszam! Gram na ps4 :)
Wiem temat PS3, ale lista graczy tu jest. Może da rade przenieść do tematu PS4? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tym razem pytanie o kabel do zasilania, wyczytałem gdzieś że do super slim pasują kable zasilające od PS2 w wersji slim. Pytam bo zastanawiam się nad jedną konsolką tylko jest bez okablowania, a ja mam PS2 z pełnym okablowaniem więc nie musiał bym dokupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna mam ps3 i zastanawiam się, czym dla gracza różnią się gry nowe od używanych... Różnica w cenie jest ogromna, ale czy jest spowodowana czymś innym niż "przejedzenie się" danym tytułem (co powoduje, że ktoś go sprzedaje)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2015 o 16:10, Boguslav4 napisał:

Od niedawna mam ps3 i zastanawiam się, czym dla gracza różnią się gry nowe od używanych...
Różnica w cenie jest ogromna, ale czy jest spowodowana czymś innym niż "przejedzenie
się" danym tytułem (co powoduje, że ktoś go sprzedaje)?

Nie jestem specjalistą, bo nie gram w sieci na konsoli, ale wydaje mi się, że niektóre miały taki "feature" jak klucz do gry w sieci. Raz użyty już na drugim koncie nie zadziała i trzeba go kupić osobno. To samo dotyczy dołączonych do gry dodatków. Tak poza tym, to wkładasz i grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wiele gier ma dodatkową zawartość w postaci kodu. Wiadomo, 95% gier z drugiej ręki ma ten kod zużyty, dlatego istnieje taka rozbieżność cenowa. Ja generalnie olewam tę zawartość, choć ostatnio skusiłem się na nowego Bioshocka dla fabularnego dodatku. W większości przypadkach decyduję się na używki, właśnie ze względu na cenę. Oczywiście trzeba patrzeć w jakim stanie jest gra, ale z reguły płyty gier na PS3 są naprawdę w niezłym stanie (BR chyba mniej się rysuje od zwykłych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moim Playstation 3 Fat. Otóż konsola uruchamia się normalnie lecz na moim telewizorze Sony KDL 32U3000 przy kazdym porcie HDMi nie ma wgl połączenia. Mimo iż mam pewność, że porty hdmi sa dobre i działają. Dodam, że miałem kiedyś PS3 Slim i wszystko grało.
Od razu mówię, że sprawdzałem konsolę na dwóch innych telewizorach i wszystko działa. Sprawdzałem nawet 3 kable HDMI i wciąż nic, tak jakby wgl nie była podłączona. Reset ustawień nic nie daje..
Ktoś mówił że to problem z HDCP, ktoś inny, że generator HDMI w konsoli ale w tym wypadku na innych tv też by nie działała.

Ktoś mógłby pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować