Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2015 o 10:49, hans_olo napisał:

Przytrzymaj przycisk power na jakieś 7 sekund, aż zacznie pikać.

Pisałem już, że reset ustawień nic nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do ładowania Dualshock''a potrzebny specjany kabel czy wystarczy że będzie miał odpowiedną końcówke- pasującą do pada- i będzie się bez problemu ładować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre się instalują zużywając jednocześnie od kilkuset MB do kilku GB, inne ładują na dysk plik zapisu i w zasadzie tyle. Weźmy Killzone 3, tam potrzeba minimalnie 5MB przestrzeni na twardym, reszta jest streamowana z płyty. Ale np. AC2 wymagał co najmniej 2GB, GTA5 chyba nawet 8GB... Zależy więc od gier;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi dokładnie o granie w gry ekskluzywne tj. seria Uncharted, Heavy Rain itp. Oprócz tego może jakieś GTA IV, albo Far Cry 3. W GTA V i inne gry ze zmierzchu starej generacji na pewno nie zamierzam grać, bo większość z nich mam na PS4 w wersji zremasterowanej.

Do takich zastosowań 12GB starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że starczy. Tytuły na wyłączność z reguły nie rezerwują sobie dużo miejsca, ale multiplatformówki już tak. Dla porównania GOW3 potrzebował tylko kilka MB, Uncharted 3- 100MB (dwójka rezerwowała sobie 1GB), The Last of Us jakieś 70MB z kawałkiem, GT5 zaś 256MB minimalnie. Ale GTA4 posiłkuje się porcją 3,5GB, Far Cry 3 zaś to już 7GB, więc dla takich gier to mało (chyba że w grę wchodzi swap na większy HD, z czasem chociażby);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dodam, ze Heavy Rain ma chyba 4GB instalke i w zaleznosci od zakupionej wersji, warto sciagnac najnowsze patche (1GB), bo te starsze wesje go nie zawieraja, a poprawiaja sporo rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem to dopisać, HR (i jeszcze MGS4) to niechlubne wyjątki wymagające grubo ponad 4GB przestrzeni na dysku, w najgorszym wypadku coś tam usuwasz i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 GB to wystarczy może wyłącznie do trzymania saveów. Gran Turismo zajmuje z 9 GB, GTA 5 zajmuje z 25 GB. Pozostałe po 1GB, takie Heavy Rain chyba z 4GB + sejwy zajmują naprawde sporo. 12GB to ostatecznośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był chętny pograć online czy też w coopa w takie gierki jak GTA V, Red Dead Redemption, Dead Island czy Payday 2 to piszcie - RenZZo93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy CoD MW2 wymaga jakiegoś network passa, Czy wystarczy włożyć płytkę i można grać jak w Uncharted 2?
Bo chciałbym kupić używaną i jednak w multi chciałbym pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można płacić w PSN paypalem? Ostrzę sobie zęby na zakupy na amerykańskim koncie :D Chyba, że przywrócili akceptację polskich kart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować