Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2015 o 16:13, Kirabaxior napisał:

Gdzie?


" Według deweloperów, kampania, która przenosi nas ponad 40 lat w przyszłość i pozwala na kooperacje maksymalnie czterech graczy, została od początku zaprojektowana z myślą o możliwościach nowych konsol oraz pecetów. Nie da się więc jej przenieść na znacznie słabsze platformy bez poważnych kompromisów w jakości rozgrywki. Producenci zdecydowali się więc wyciąć ten element, który jak pokazują statystyki, cieszy się małą popularnością wśród najzagorzalszych fanów serii, kupujących jej kolejne odsłony głównie dla trybu multiplayer. "

Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=94223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Czyżbym był singlowym gatunkiem na wymarciu? Ale fakt faktem, gros osób kupuje CoDy dla multi, i właśnie do niego twórcy bardziej się przykładają. W sumie niezły pomysł, aby sprzedawać samego singla za jakieś 30% ceny - brałbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2015 o 23:10, Perry_Cox napisał:


Czyżbym był singlowym gatunkiem na wymarciu? Ale fakt faktem, gros osób kupuje CoDy dla
multi, i właśnie do niego twórcy bardziej się przykładają. W sumie niezły pomysł, aby
sprzedawać samego singla za jakieś 30% ceny - brałbym.

Oni raczej chcą sprzedać sam tryb multi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2015 o 23:10, Perry_Cox napisał:


Czyżbym był singlowym gatunkiem na wymarciu? Ale fakt faktem, gros osób kupuje CoDy dla
multi, i właśnie do niego twórcy bardziej się przykładają. W sumie niezły pomysł, aby
sprzedawać samego singla za jakieś 30% ceny - brałbym.

Znajdzie się jeszcze ktoś. Ja też gram w CoDy w single- to multi mnie nudzi :p chociaż swojego czasu nagrałem się w Modern Warfare w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja też. Z kumplami to była jazda, naprawdę świetna zabawa. Ale to było w szkole średniej, wtedy można było poświęć kilka godzin dziennie, aby skilla nie stracić. Dorosły człowiek ma mniej czasu i musiałby resztę gier poświęcić by jako tako grać w sieci w jakąkolwiek grę. No i ile można grać w to samo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś na PS3 do zrobienia 2 misji w FarCry 3 w coopie bo mi ich brakuje do platyny. Będę wdzięczny za pomoc. Nick: kafarex :) peace and <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2015 o 16:41, Kafar napisał:

Szukam kogoś na PS3 do zrobienia 2 misji w FarCry 3

Na razie nic nie obiecuje, bo nie wiem jak to z czasem bedzie, ale jak cos to moge na weekend odpalic FC3. Sam sobie zrobie te misje, bo nigdy nie bylo jak zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Czy moglibyście powiedzieć mi ile taki zestaw z ps 3 może około kosztować:
-czteroletnie PS 3 160 GB, zero uszkodzeń sprawuje się bardzo dobrze, grałem głównie wieczorami nigdy nie było problemów z zacinaniem się czy zawieszaniem konsoli.Z zewnątrz są ślady zwykłego użytkowania ( lekkie zarysowania, przetarcia)
-Gry: Deus ex human revolution, GTA 5, Max Payne 3, Skyrim, Far cry 3,
- oryginalny pad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2015 o 14:02, slipknotslayersoad napisał:

Cześć.
Czy moglibyście powiedzieć mi ile taki zestaw z ps 3 może około kosztować:
-czteroletnie PS 3 160 GB, zero uszkodzeń sprawuje się bardzo dobrze, grałem głównie
wieczorami nigdy nie było problemów z zacinaniem się czy zawieszaniem konsoli.Z zewnątrz
są ślady zwykłego użytkowania ( lekkie zarysowania, przetarcia)
-Gry: Deus ex human revolution, GTA 5, Max Payne 3, Skyrim, Far cry 3,
- oryginalny pad.


Jeśli to super slim to ja bym chciał ze 450-500zł. Ale popatrz też na ceny innych którzy wystawiają podobne zestawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2015 o 20:13, doctorwho napisał:

> Cześć.
> Czy moglibyście powiedzieć mi ile taki zestaw z ps 3 może około kosztować:
> -czteroletnie PS 3 160 GB, zero uszkodzeń sprawuje się bardzo dobrze, grałem głównie

> wieczorami nigdy nie było problemów z zacinaniem się czy zawieszaniem konsoli.Z
zewnątrz
> są ślady zwykłego użytkowania ( lekkie zarysowania, przetarcia)
> -Gry: Deus ex human revolution, GTA 5, Max Payne 3, Skyrim, Far cry 3,
> - oryginalny pad.

Jeśli to super slim to ja bym chciał ze 450-500zł. Ale popatrz też na ceny innych którzy
wystawiają podobne zestawy.


jest to zwykła slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2015 o 20:46, slipknotslayersoad napisał:

jest to zwykła slim


To bliżej 450, mam znajomego który sprzedał jakiś czas temu podobny zestaw za 400 tylko gry były trochę inne. Ale tak jak wcześniej pisałem popatrz jeszcze na ceny podobnych zestawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jeszcze gdzieś kupić oryginalny NOWY pad do PS3? Na allegro jest jedna aukcja z oryginalnymi padami, ale są one za kwotę 190zł, więc to jakiś żart (swoje ps3 Super Slim kupiłem za 299).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2015 o 22:46, SplitGrave napisał:

Da się jeszcze gdzieś kupić oryginalny NOWY pad do PS3? Na allegro jest jedna aukcja
z oryginalnymi padami, ale są one za kwotę 190zł, więc to jakiś żart (swoje ps3 Super
Slim kupiłem za 299).


Oryginalne pady niestety tyle kosztują, sam szukałem taniej ale ciężko znaleźć poniżej 180zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2015 o 09:07, doctorwho napisał:

> Da się jeszcze gdzieś kupić oryginalny NOWY pad do PS3? Na allegro jest jedna aukcja

> z oryginalnymi padami, ale są one za kwotę 190zł, więc to jakiś żart (swoje ps3
Super
> Slim kupiłem za 299).

Oryginalne pady niestety tyle kosztują, sam szukałem taniej ale ciężko znaleźć poniżej
180zł.


Trochę dużo... A opłaca się kupować te tańsze zamienniki padów do PS3, czy lepiej w ogóle nie zawracać sobie nimi głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować