Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2015 o 11:18, SplitGrave napisał:

Trochę dużo... A opłaca się kupować te tańsze zamienniki padów do PS3, czy lepiej w ogóle
nie zawracać sobie nimi głowy?



Jak mam podróbkę Dualshocka i jakoś daje rade. W gry TPP jak Uncharted czy TLOU gra się całkiem dobrze w CoD czy BF jest trochę gorzej ale też da się grać. Niestety wytrzymałość baterii dość słaba bo trzyma z 6-7 godzin.
Ogólnie da się na tym grać więc jeśli nie chcesz wydawać ty 180-200 zł to możesz kupić takiego no-name.
P.S Sorka że dopiero teraz odpisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2015 o 11:18, SplitGrave napisał:

Trochę dużo... A opłaca się kupować te tańsze zamienniki padów do PS3, czy lepiej w ogóle
nie zawracać sobie nimi głowy?


Kupiłem jakiś pad Esperanzy (zdaje się że to Esperanzy był) i w menu Gran Turismo 5 owszem, działał ale w wyścigu już nie. Nie próbowałem go w innych grach bo miał być tylko do multiplayera.
Oryginalne pady do Playstation trzymają cenę bo zwyczajnie nie mają konkurencji :) Na poprzednich generacjach tak było i tutaj jest nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed zainstalowaniem niektórych gier na PS3 jest pytanie o "zapisywanie sejvów w pamięci online". W jaki sposób mogę sobie potem te sejvy wgrać do nowo zainstalowanej gry, w którą kiedyś już grałem? Pobierają się one samoczynnie przy instalacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2015 o 19:23, Hommicide napisał:

Przed zainstalowaniem niektórych gier na PS3 jest pytanie o "zapisywanie sejvów w pamięci
online". W jaki sposób mogę sobie potem te sejvy wgrać do nowo zainstalowanej gry, w
którą kiedyś już grałem? Pobierają się one samoczynnie przy instalacji?


Pobierasz je sobie do pamięci konsoli z "wirtualnego" dysku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2015 o 15:48, Los_Emilos napisał:

Czy jest możliwość podłączenia PS3 (slim, 120gb) do zwykłych głośników (2.0). Nie widzę
na konsoli typowych wejść do głośników.


Raczej żadnego modelu nie da się bezpośrednio podłączyć pod głośniki. Wiem że da się puścić obraz po HDMI a dźwięk po kablu component, do niego przejściówka na mini jacki i to pod głośniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jestem świeżym, mocno spóźnionym, posiadaczem PS3 :P i chciałbym poprosić weteranów o łopatologiczne wyjaśnienie pewnej kwestii związanej z działaniem usługi PS+, a konkretnie udzielenia odpowiedzi na jedno dłuższe pytanie:

Przez lata słyszałem że w ramach PS+ pojawiła się cała masa różnych, często bardzo dobrych gier. Słyszałem też, że ostatnio jest z tym gorzej.. Jednak, załóżmy, że teraz wykupiłbym sobie abonament. Do jakich gier miałbym dostęp? Tylko do tych, które są obecnie w PS+ [czyli tam bodaj FC3 Blood Dragon i SSX]? Czy również do tych, które kiedyś były dostępne?

Zastanawiam się po prostu, czy na chwilę obecną ma to sens i czy dałoby radę dość łatwo poszerzyć na określony czas bibliotekę gier ku jej ograniu. Przez lata w PS+ pojawiło się bowiem sporo konsolowych exclusive''vów, które bym sobie zobaczył, a z dostępem do których bywa teraz problem w tradycyjnej sprzedaży.

Jeśli pytanie banał, wybaczcie!

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z PS+ wygląda następująco - w czasie Twojej subskrypcji otrzymujesz dostęp do tych gier, które są aktualnie. W momencie wygasnięcia Twego abonamentu tracisz możliwość grania we wszystkie nagromadzone gry, aż do momentu kolejnej subskrypcji. Teraz otrzymasz SSX i Blood Dragon - żałuj, że nie zdecydowałeś się w poprzednim miesiącu, bo mi udało się łyknąć ME2.

Zawsze też masz możliwość aktywowania usługi na próbne 14 dni za darmo (podajesz tylko nr karty płatniczej, ale gdy wyłączysz opcję automatycznego przedłużania subskrypcji, to nie musisz się martwic o jakiekolwiek pobieranie pieniązków bez Twojej zgody, lub po prostu po aktywacji triala odpiąc kartę z konta PSN ). Ten trial to dobra opcja, bo obadasz sobie z czym to się je, a jeśli w przyszłości kupisz sobie abonament w płatnej formie, to gry z triala też będziesz posiadał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Mam pytanie odnośnie gry Killzone 3.

Otóż, zainstalowałem patcha 1.14 i... konsola się zawiesza od razu po uruchomieniu gry, nie pokazuje się nic, tylko ekran robi się czarny i kicha. Nie działa nawet przycisk PS. Robiłem przywrócenie konsoli do ustawień domyślnych z pełnym formatem, kasowałem patcha i instalowałem go raz jeszcze, kasowałem zapisany stan gry -> bo gra się raz jeden jedyny uruchomiła, za pierwszym razem, i trochę pograłem... Kolejny raz się już jednak nie chce uruchomić. Czytałem na necie, żeby spróbować odpalić grę bez patcha i spróbuję to zrobić jak wrócę dziś do domu, ale jednak patch, i to z takim wysokim numerem, to jednak patch i coś tam pewnie poprawia, więc pewnie warto mieć go zainstalowanego. Choć w tym przypadku patch chyba bardziej psuje :P

Ktoś może zna rozwiązanie problemu by gra odpalała się ze wspomnianym patchem? Czy po prostu trzeba unikać go jak ognia?

Z góry dzięki!

PS. Dodam że inne gry działają, niezależnie czy są uruchamiane z płyty czy zostały ściągnięte PS Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z konsolą. A mianowicie zdecydowałem się sformatować dysk oraz usunąć wszystkie zainstalowane gry oraz zapisane stany tych gier. Wszyscy użytkownicy konsoli oprócz mojego również zostali usunięci.

Jednak mimo wszystko po pełnym formatowaniu, wolnego miejsca miejscu na dysku jest tylko 31 GB na 37 dostępnego miejsca.
O co może chodzić?

Czyżby wszystkie aktualizacje oprogramowania od premiery PS3 aż do dnia dzisiejszego tyle by zajmowały?

P.S Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2015 o 19:29, Slappy napisał:

Witam.

(...)

Dnia 23.12.2015 o 19:29, Slappy napisał:

P.S Z góry dzięki za pomoc :)


Raczej wszystko jest ok. Sprzedałem swoją konsolę parę miesięcy temu, więc nie mogę tego teraz sprawdzić, ale na mojej, z dyskiem 250GB też zawsze "brakowało" kilku gigabajtów. Najpewniej siedzi tam system, aktualizacje/inne ważne rzeczy dla sprawnego działania konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to się porobiło z rynkiem używek. Jest teraz tyle tych sklepików, a ceny praktycznie nie różnią się od nówek sklepowych. To co znalazłem, to jakieś 10pln różnicy, ba czasem nawet potrafią być droższe niż nówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2016 o 18:47, maniekk napisał:

Co to się porobiło z rynkiem używek. Jest teraz tyle tych sklepików, a ceny praktycznie
nie różnią się od nówek sklepowych. To co znalazłem, to jakieś 10pln różnicy, ba czasem
nawet potrafią być droższe niż nówki :)


Na PS3 używki są już dosyć tanie, choć dawno nic nie kupowałem. Ja zakupów dokonuje w Game4you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować