Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Już ktoś założył taki podobny temat ale został zamknięty więc zakładam ten temat bo ludzie na poziomie mogli wymieniać się informacjami, spekulacjami itd. Czy Ps3 bedzie lepiej postrzegany niż Xbox 360 w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 08:09, f5k napisał:

Czy Ps3 bedzie lepiej postrzegany niż Xbox 360 w Polsce?

na pewno bedzie lepiej postrzegane - w koncu x360 oficjalnie w polsce nie wystepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W PS3 ma być Linux, więc występowanie błędów jest możliwe, ciekawe czy tak jak na Xboxie 360 wyskoczy "ekran śmierci"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postrzegany może bedzie i lepiej. Tylko co z tego skoro mało kogo będzie stać na zakup tej konsoli. Cały czas się spekuluje na temat jej ceny a na końcu przysuną taką, że się nogami nakryjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2005 o 00:04, penny napisał:

na pewno bedzie lepiej postrzegane - w koncu x360 oficjalnie
w polsce nie wystepuje.

Co znaczy że usługa Xbox Live jest dla polaków niedostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 00:26, f5k napisał:

Co znaczy
że usługa Xbox Live jest dla polaków niedostępna.

z tego co pisali inni wynika, ze jsli podczas rejestracji podasz ze jestes z polski, to nie bedzie ona dostepna. natomiast jesli podasz jakis cywilizowany kraj, np UK to nie powinno byc problemu. ale nie wiem tego na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 11:08, penny napisał:

z tego co pisali inni wynika, ze jsli podczas rejestracji podasz ze jestes z polski, to nie bedzie ona dostepna.
natomiast jesli podasz jakis cywilizowany kraj, np UK to nie powinno byc problemu. ale nie wiem tego na pewno.


podczas rejestrowania konta w ogóle nie da się wybrać Polski, więc nic podobnego nie ma miejsca :). Wybieramy UK i wszystko działa, analogicznie jak działało z Xboxem1 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 11:09, Destro napisał:

podczas
rejestrowania konta w ogóle nie da się wybrać Polski, więc nic podobnego nie ma miejsca :). Wybieramy UK i wszystko działa,
analogicznie jak działało z Xboxem1 :).

a, no i wszystko jasne. sorry za niedoinformowanie. nie mam x''a - jakos nie chcialem sie pakowac w to novum, tym bardziej bez supportu. moze za jakis czas sie przekonam do x360... ale najpierw bedzie ps3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki w końcu układ graficzy będzie w Ps3?? Najpierw na E3 2005 mówili oficjalnie o układzie mocniejszym od 2 kart GeForce 6800 Ultra, a teraz można przeczytać w różnej prasie że to bedzie lekko zmodyfikowany 6800Ultra.
Jak to z tym w końcu jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ps2 sie sprawuje zawsze bardzo dobrze,na PSX rowniez nigdy nie narzekalem.PS3 kupie jak jej cena spadnie do poziomu akceptowalnego dla normalnego czlowieka :) no i 3 slowa: Metal Gear Solid 4 :D Jak dla mnie MGs,Tekken,PES i Gratn Turismo to 4 gry dla ktorych warto miec konsolki Sony :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcecie wiedziec wiecej na temat ps3 zapraszam na moja strone www.playstation3.xt.pl sory za reklame. No, ale chce sie podzielic swoja wiedza z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 00:26, f5k napisał:


> na pewno bedzie lepiej postrzegane - w koncu x360 oficjalnie
> w polsce nie wystepuje.
>
Co znaczy że usługa Xbox Live jest dla polaków niedostępna.


No popatrz. A ja pykam codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moore oświadczył, że MS wejdzie z dystrybucją X360 do Polski (niestety, nie powiedział kiedy), więc za jakiś czas kwestia rejestracji na Live nie będzie problemem (a i może cene Live w złotówkach ustawią ospowiednio niższą:D). Dotychczas trzeba było kombinować z adresem, bo ponoć nie przyjmowało adresu.

Co do PS3, zapowiada się fajna konsola, choć póki co mało gier mnie przekonuje na nią pokazanych. Choć rzeczywiście, niewiele zostało w ogóle zaprezentowanych i za jakiś czas pewnie liczba pozycji, którymi jestem zainteresowany wzrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 22:03, Szaromir napisał:

Moore oświadczył, że MS wejdzie z dystrybucją X360 do Polski (niestety, nie powiedział kiedy),
więc za jakiś czas kwestia rejestracji na Live nie będzie problemem (a i może cene Live w złotówkach
ustawią ospowiednio niższą:D). Dotychczas trzeba było kombinować z adresem, bo ponoć nie przyjmowało
adresu.

Co do PS3, zapowiada się fajna konsola, choć póki co mało gier mnie przekonuje na nią pokazanych.
Choć rzeczywiście, niewiele zostało w ogóle zaprezentowanych i za jakiś czas pewnie liczba
pozycji, którymi jestem zainteresowany wzrośnie.

Masz jakiegoś newsa z której dowiedziałeś się o tym co powiedział Moore o dystrybucji X360 w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 15:31, f5k napisał:

Jaki w końcu układ graficzy będzie w Ps3?? Najpierw na E3 2005 mówili oficjalnie o układzie
mocniejszym od 2 kart GeForce 6800 Ultra, a teraz można przeczytać w różnej prasie że to bedzie
lekko zmodyfikowany 6800Ultra.
Jak to z tym w końcu jest??


Prawdy dopiero dowiesz się przy okazji oficjalnej premiery. Pamiętam miesiące poprzedzające wydanie PS2- zapowiadano cuda-niewidy, procesory graficzne które będa w stanie sterować rakietami etc. Ukazała się natomiast ''tylko'' b.dobra konsola;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 22:03, Szaromir napisał:

(a i może cene Live w złotówkach
ustawią ospowiednio niższą:D).


na to bym nie liczyl. winda jeszcze do niedawna byla drozsza u nas niz w stanach. jak jest teraz nie wiem, bo mi sie juz sprawdzac nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 07:43, Grizzly. napisał:

Czy wie może ktoś czy na PS3 będą chodziły gry z PS2 ? I odwrotnie... ?


Ogólnie, na PS3 będzie możliwość odpalania gier PS2. Problem to kwestia jak duży procent gier uda się odpalić. Sony cały czas podkreśla, że nie mogą obiecać 100% kompatybilności, ale tego nie udało się osiągnąć nawet przy okazji PS2.

Co do "odwrotnie" - oczywiście nie, na ps2 NIE odpalisz gier ps3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować