Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2005 o 08:03, Destro napisał:

Co do "odwrotnie" - oczywiście nie, na ps2 NIE odpalisz gier ps3 :)


To teraz wogóle nie opłaca się kupować PS2 bo jak wejdzie PS3 to już na PS2 :))) nie będzie gier... A tak reklamują, takie przeceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 07:21, Grizzly. napisał:


> Co do "odwrotnie" - oczywiście nie, na ps2 NIE odpalisz gier ps3 :)

To teraz wogóle nie opłaca się kupować PS2 bo jak wejdzie PS3 to już na PS2 :))) nie będzie
gier... A tak reklamują, takie przeceny.

Przez rok jeszcze będą wychodzić gry na PS2. Jeżeli planujesz kupić PS3 w przyszłym roku to kupienie PS2 teraz jest mało opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2005 o 08:36, f5k napisał:

> gier... A tak reklamują, takie przeceny.
Przez rok jeszcze będą wychodzić gry na PS2. Jeżeli planujesz kupić PS3 w przyszłym roku to
kupienie PS2 teraz jest mało opłacalne.


Nie już nie ale mogłem dostać w wakacje ale nie chciałem. Bo wiedziałem że niedługo już gier na PS2 nie będzie. Chociaż gdybym wtedy wiedział że gry będą jeszcze wychodzić przez rok to może bym się zdecydował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 w listopadzie. Ciekawe czy będzie z dyskiem 60GB w zestawie i ile ludzi w Polsce kupi nową konsole Sony na starcie? Na pewno wiecej ich będzie niż miało to miejsce w przypadku Xboxa 360. Tytuły startowe są nadal niewiadome choć możliwe że będą Motor Storm, Lair, Warhowk, przydałby sie TTT2 na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ciekawy link do strony gdzie podane są zrzuty ekranu z oczekiwanych gier na ps3. Co prawda jakość nie jest najlepsza, bo ponoć podczas pokazu poproszono o nie robienie zdjęć, ale oczywiście ktoś nie omieszkał tego uczynić :)
Oto link: http://www.joystiq.com/2006/03/25/motorstorm-resistance-and-more-pictures-from-sonys-gdc-keynot/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te screeny są już ciut stare;) Obrazki które widziałeś, nie były nawet generowane przez konsolę. SONY pewnie szykuje ofensywę na E3. Wtedy mają być udostępnione szerszej publiczności pierwsze grywalne dema. Osobiście po cichu licze na pokaz gameplay''a z Metal Gear Solid 4- ten tytuł napewno pomoże nowej maszynce japońskiego giganta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 08:03, Destro napisał:

Sony cały czas podkreśla, że nie mogą obiecać 100% kompatybilności, ale tego
nie udało się osiągnąć nawet przy okazji PS2.


Ciekawe mi nic o tym nie wiadomo, jakie gry z Psx''a niedziałają na Ps2 (oczywiście orginały) ?!? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie lubię X-klocków. Jak dla mnie, nieco chamskie jest to, że część Europy Środkowej (tj. Polska) i europa wschodnia dostaje produkt MS po roku od premiery. Poza tym, od początku nie czuję X360. I owszem, next gen ale nie pełny. DVD9 seryjnie w NextGenie?! PS2 miał to 7 lat temu! Poza tym, mówisz że grafika ATI i zaliczasz na plus - może inaczej bys mówił, gdybys (jak mój kumpel) wydał prawie 2k na wersję Deluxe w której układ graficzny przegrezwa się po 20 minutach gry, co owocuje pięknymi paskami na ekranie i praktycznie uniemożliwai grę... Pad od X360 jest wygodny, przyznaję. Ale sam fakt, że X-BoX360 jest nextgenem wystarczył wielu ludziom (szczególnie żywiącym się w McDonalds amerykanom) do zakupu tego sprzętu. X360 był awaryjny. Nie mam pojęcia jak jest teraz, ponoć nie ma już wad konstrukcyjnych. Ale mimo wszystko kupię PlayStation3. Ze względu na obsługę 1080i/1080p, procek z 8 rdzeniami, WBUDOWANY BD-ROM i fakt, że PlayStation (pospolity szarak), PlayStation2 Slim Line i PSP dostarczyły mi masę zabawy i nie są awaryjne. Wspominasz o cenie - X w wersji Core wcale nie był tańszy niż PS3 z HDD 20GB. Obie konsole (X na starcie w zeszłym roku, PS3 w tym w Japonii i USA, w przyszłym w Europie)mają ceny ukształtowane na podobnym poziomie. Konsole Sony mają co prawda tendencję do "chorób wieku dziecięcego", ale wierzę, że PS3 zbije X360 jak leci. Japonia jest rynkiem PS3. Dosłownie - X360 nie idzie tam w ogóle. Na premierach było pusto. A co z PS3? Mogę się załorzyć, że będzie replay z premiery PS2 - kolejki zaczną się ustawiać 2-3dni przed premierą. Jestem za konsolą Sony i zdania nie zmienię, chyba że PS3 (w co totalnie wątpię...) okaże się złe. Ale to może być w pewnym sensie koniec SCEI...

Shin - Nie, pady w PS3, stanowiące kolejną ewolucję DualShocka2 (ponoc najlepszego pada w dziejach) będą bezprzewodowe, prawdobodobnie będą się kominikowac z konsolą na paśmie 2,45GHz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


1) a jak beda ladowane baterie w takim razie?
2)X-box takze obsluguje rozdzielczosc 1080 (co prawda nie kazda gra ale obsluguje ;] )
co do jakosci dual shocka to xboxowy pad wydaje mi sie lepszy ;] (no i mozesz go podlaczyc do pieca jak chcesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, X360 ma 1080 ale z tego co pamiętam, to z przeplotem, podczas gdy PS3 ma bez takowego. A co do baterii - ładowanie albo przez USB na konsoli (Na fotkach można zobaczyć że pad ma na froncie mini-USB) albo pójdą za Logitechem - 2 baterie na 50h gry. USB może też służyć do podpinania pada pod USB w PC :] Oczywiście, kabel zapewne w oddzielnej sprzedaży - podobnie jak kabel do złącza HDMI... Zarabiają na graczach jak mogą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 21:45, RX-8 napisał:

Owszem, X360 ma 1080 ale z tego co pamiętam, to z przeplotem, podczas gdy PS3 ma bez takowego.
A co do baterii - ładowanie albo przez USB na konsoli (Na fotkach można zobaczyć że pad ma
na froncie mini-USB) albo pójdą za Logitechem - 2 baterie na 50h gry. USB może też służyć do
podpinania pada pod USB w PC :] Oczywiście, kabel zapewne w oddzielnej sprzedaży - podobnie
jak kabel do złącza HDMI... Zarabiają na graczach jak mogą....

pozatym masz televizor obslugujacy 1080? jezeli tak to zazdroszcze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja nie mam. Planuję zakup monitora z wejściem HDMI i obsługą przynajmniej 720p/720i. Ale jak coś, dwa piętra wyżej mam sąsiada, posiadającego HDTV (kupiony w ostatnią sobote :P) Samsunga o przekątnej 40 cali :D Wszystkie rozdzielczości HD i dźwięk przestrzenny z systemu Magnata :D Jak cos, będzie gdzie pograć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 22:33, RX-8 napisał:

Wiesz, ja nie mam. Planuję zakup monitora z wejściem HDMI i obsługą przynajmniej 720p/720i.
Ale jak coś, dwa piętra wyżej mam sąsiada, posiadającego HDTV (kupiony w ostatnią sobote :P)
Samsunga o przekątnej 40 cali :D Wszystkie rozdzielczości HD i dźwięk przestrzenny z systemu
Magnata :D Jak cos, będzie gdzie pograć ;]

aaa szczeka opada ;]

btw wracajac do premiery polska premiera ps3 jest taka sama jak w europie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tak. Może Sony nie potraktuje Polski jak MS i da nam PS3 wtedy, kiedy dostanie go reszta Europy... Bo nie powiem "reszta świata" gdyż Stary Kontynent został przez Japończyków potraktowany nie fair... No, ale nie ma co się na ludzi z KKW rzucać, bo wezmą katanę i zetną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam PS2 był w polsce zgodnie z planem przez Sony wydany {ach ta cena 2500 zł zła a na cene PS3 się wszyscy żucają} więc z PS3 powino też tak być. W tym potzrymuje mnie fakt że sony wydało też w miare dobrym czasie PSP ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować