Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2008 o 22:08, ja33no napisał:

Mam pytanie, można u nas zdobyc jakoś grę Yakuza 3?


W tej chwili gra jest dostępna jedynie w Japonii. Nie słyszałem żadnych informacji odnośnie daty wydania jej w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 19:14, marmas napisał:

Grał ktoś już w GT5: Prologue? Bo mam zamiar sobie ściągnąc z PSStore, ale chcę najpierw
poznac waszą opinię o tej grze, bo jeszcze nie jestem do końca zdecydowany.


Hm, dema niestety nie ma na Europejskim PS Store, jest dostępne tylko na Japońskim.

No cóż, ja miałem kupować tą grę, a nawet złożyć pre order, ale ostatecznie zrezygnowałem. Co prawda grafika oraz samochody powalają, ale dla 6 tras nie jestem w stanie wydać aż 140 zł. Wolałem te pieniądze przeznaczyć na F1 Championship Edition :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 10:45, master matrox napisał:

> Grał ktoś już w GT5: Prologue? Bo mam zamiar sobie ściągnąc z PSStore, ale chcę
najpierw
> poznac waszą opinię o tej grze, bo jeszcze nie jestem do końca zdecydowany.

Hm, dema niestety nie ma na Europejskim PS Store, jest dostępne tylko na Japońskim.

No cóż, ja miałem kupować tą grę, a nawet złożyć pre order, ale ostatecznie zrezygnowałem.
Co prawda grafika oraz samochody powalają, ale dla 6 tras nie jestem w stanie wydać aż
140 zł. Wolałem te pieniądze przeznaczyć na F1 Championship Edition :)


Demo mam, ale podobno pełna wersja znacznie się różni od wersji demonstracyjnej, nie tylko ilością samochodów/tras. Ale chyba się jeszcze wstrzymam z zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie, jest jakaś gazeta, która dodaje na płycie dema (demo) gier/gry na PS3? Sama gazetka nie musi być po polsku, allegro to potęga xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 14:34, Tomek1120 napisał:

> mam pytanie co lepiej kupić ps3 czy xbox360????
Nintendo Wii


Tja... lepiej żeby napisał czego oczekuje od konsoli :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 14:34, Tomek1120 napisał:

> mam pytanie co lepiej kupić ps3 czy xbox360????
Nintendo Wii

Aleś żeś palną według mnie wii to konsola do zabawy, ma kilka fajnych gier, ale na dłuższą metę lepsze PS3 lub X0.
hagen321
Patrz na gry które cię bardziej interesują te które są i te które będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 20:07, ja33no napisał:

Kolejne pytanko, czy jak zgram nowe theme do PS3 na zwyłą płytke CD, to czy będe mogł
ich użyc ?


eee. a czemu nie? Ale przede wszystkim - nie wydaje mi się, aby theme''ów oficjalnych było w tej chwili 700mb ;)
A nieoficjalne wieszają XMB i spowalniają procesy - dropy animacji gwarantowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 20:25, errtime12 napisał:

(...)


Tak, podepniesz konsolę do tego telewizora przez wejście SCART. Sam mam ją podpiętą tym sposobem (co prawda przez rozdzielacz, ale to nie ma różnicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 22:02, Meykan napisał:

Pogrywam w PS3 na telewizorze.

Mam pytanie. Czy mogę podłączyć PS3 do monitora innym portem niż HDMI?? Na przykład DVI??


Tak, jeżeli monitor ma wejście DVI to możesz. Podepniesz konsolę do monitora kablem HDMI > DVI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 22:39, master matrox napisał:

> Pogrywam w PS3 na telewizorze.
>
> Mam pytanie. Czy mogę podłączyć PS3 do monitora innym portem niż HDMI?? Na przykład
DVI??

Tak, jeżeli monitor ma wejście DVI to możesz. Podepniesz konsolę do monitora kablem
HDMI > DVI.


Oraz najlepiej jak monitor posiada szyfrowanie HDCP inaczej mogą wystapić nieciekawe problemy z wyświetlanym obrazem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:02, Sephirath napisał:

A nieoficjalne wieszają XMB i spowalniają procesy - dropy animacji gwarantowane :P

Nie spotkałem się nigdy z czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować