Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2010 o 07:42, tosz napisał:

żeby móc się cieszyć z pełnego HD trzeba kupić minimóm 37 cali bo od 37 jest obsługiwane 1080p


Bzdura. Full HD można spotkać także na telewizorach 32".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 16:36, woko27 napisał:

Bzdura. Full HD można spotkać także na telewizorach 32".


Ja mam 32 cale LCD, który kabel powinienem kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 18:26, Woo-Cash napisał:

Ja mam 32 cale LCD, który kabel powinienem kupić??

HDMI. Ja też mam taki telewizor z podłączonym właśnie takim kablem i to jest chyba najlepsza opcja. Teraz już większość telewizorów ma takie wejście, ale lepiej się upewnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 16:36, woko27 napisał:

> żeby móc się cieszyć z pełnego HD trzeba kupić minimóm 37 cali bo od 37 jest obsługiwane
1080p

Bzdura. Full HD można spotkać także na telewizorach 32".

bzdura tylko HD ready

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 23:01, tosz napisał:

> > żeby móc się cieszyć z pełnego HD trzeba kupić minimóm 37 cali bo od 37 jest
obsługiwane
> 1080p
>
> Bzdura. Full HD można spotkać także na telewizorach 32".
bzdura tylko HD ready

tosz jak nie jesteś pewien to nie ma po co się wypowiadać:
http://www.vobis.pl/oferta/telewizory/lcd-led/895116_sharp_aquos_32_lc-32le600ev.aspx (link pierwszy lepszy znaleziony w google'ach - żadna reklama sklepu)
mam taki od pół roku - 32 cale a full hd 1080p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić w Playstation 3 rozdzielczość optymalną dla telewizora np. 1360x768 ? W opcjach wyświetlania są tylko 4 rozdzielczości 576p, 720p, 1080i, 1080p i gdy daje żeby telewizor ustawił automatycznie rozdzielczość to ustawia na 1080p a ja bym wolał grać na optymalnej bo obraz jest wtedy lepszy. W Xbox 360 nie mam z tym problemu, czy w PS3 w ogóle da się coś takiego zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 17:10, Lee1234 napisał:

/.../

Ustawienia wyświetlania --> ustawienia wyjścia wideo --> strzałka w prawo --> niestandardowe i tam ustawiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 19:27, Magwisienka napisał:

> /.../
Ustawienia wyświetlania --> ustawienia wyjścia wideo --> strzałka w prawo -->
niestandardowe i tam ustawiasz :)


W ustawieniach niestandardowych są tylko te 4 rozdzielczości, które podałem wcześniej i nie ma tam opcji żeby wybrać rozdzielczość optymalną a 720p, 1080i, 1080p w przypadku mojego 32 calowego TV nie dają rozdzielczości optymalnej gdyż jest nią 1360x768 taką wyświetla mi w X360 i obraz jest przepiękny a w PS3 nima, a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaisz się - też na X360 mam 720p, a na PS3 gram w 1080p, które jest podbite, skompresowane, czy Bóg jeden wie co jeszcze.

Z resztą, PS3 nie podbija samo gier do 1080p, stąd tylko XMB konsoli jest w takiej rozdzielczości. Niemal wszystkie gry będą odpalać się w 720p, także się nie przejmuj ;-)

... Bo 720p to chyba 1360x768, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 20:47, ww3pl napisał:

Przyzwyczaisz się - też na X360 mam 720p, a na PS3 gram w 1080p, które jest podbite,
skompresowane, czy Bóg jeden wie co jeszcze.

Z resztą, PS3 nie podbija samo gier do 1080p, stąd tylko XMB konsoli jest w takiej rozdzielczości.
Niemal wszystkie gry będą odpalać się w 720p, także się nie przejmuj ;-)

... Bo 720p to chyba 1360x768, hm?

720p to 1280x720, porównałem grafikę w Resident Evil 5, X360 był ustawiony na 1360x768, a PS3 1080p i dużo ładniejsza jest na X360, tekstury w większej rozdzielczości i mniej poszarpanych krawędzi, ogólnie bardziej krystaliczny obraz. To tak samo jak grac na monitorze 19cali w rozdzielczości 1280x720 podczas gdy optymalna wynosi 1440x900 różnica bardzo duża. PS3 kupiłem dla GoW3 więc jakoś będę musiał to przetrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z uruchomieniem multi w call of duty modern warfare 4 , z innymi grami nie było takiego problemu, czy coś specjalnego trzeba zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 22:10, tosz napisał:

mam problem z uruchomieniem multi w call of duty modern warfare 4 , z innymi grami nie
było takiego problemu, czy coś specjalnego trzeba zrobić ?

i gdy wchodzę w multi ściągają mi się jakieś pliki i nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko mam: czy warto kupić Valkyria Chronicles? Fajnie się w to gra? Czy dużo w tej grze akcji, tzn. czy są jakieś głupawe czasówki i inne wymagające zręcznych palców epizody? Ile w tej grze rpg? Będę naprawdę wdzięczny za jakiekolwiek opinie o tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość gier multiplatformowych jest ładniejsza na X360, to nie kwestia rozdzielczości. Przyzwyczajaj się.
... jesteś pewien, że 720p to 1280x720? Ale tak na pewno? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 00:04, ww3pl napisał:

... jesteś pewien, że 720p to 1280x720? Ale tak na pewno? ;-)

Tak, na pewno - to jest ten gorszy standard HD Ready.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No k****! Jak to jest, żeby w tym sezonie takie gry wychodziły. Wczoraj ściągnąłem sobie demko Split/Second. I byłem bardzo zdziwiony, jako typ cierpiący na awersję do wszelkich arcede''owych ścigałek (do tego z jakimiś udziwnieniami w stylu spadających samolotów), kiedy bawiłem się przednio! Doprawdy fantastycznie! Polecam wypróbować póki co. Właśnie takim kierunkiem powinni iść twórcy gier - fun po primo, fun po secundo, fun po... trzecio :P

Ech, no tak.. tylko mamy Red Dead Redemption i Split/Second, a kasy tylko na jedną grę, chyba że tą ostatnią wezmę na PC, a nie wyobrażam sobie gry w coś takiego na blaszaku... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 13:02, Siriondel napisał:

takim kierunkiem powinni iść twórcy gier - fun po primo, fun po secundo, fun po... trzecio
:P

Tercero. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 13:02, Siriondel napisał:

Ech, no tak.. tylko mamy Red Dead Redemption i Split/Second, a kasy tylko na jedną grę,
chyba że tą ostatnią wezmę na PC, a nie wyobrażam sobie gry w coś takiego na blaszaku...
:/

Ja wybieram RDR na premierę, choć i tak mam zaległości - Just Cause 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 23:05, PinKee napisał:

Takie pytanko mam: czy warto kupić Valkyria Chronicles? Fajnie się w to gra? Czy dużo
w tej grze akcji, tzn. czy są jakieś głupawe czasówki i inne wymagające zręcznych palców
epizody? Ile w tej grze rpg? Będę naprawdę wdzięczny za jakiekolwiek opinie o tej grze.


Moim zdaniem warto kupić, cena niska a zabawę z gry mam osobiście przednią. Nie ma żadnych czasówek(chodzi o ''quick time eventy'' prawda?), trochę akcji jest ale najważniejsza jest taktyka. W grze rozwijamy i zdobywamy nowe bronie, levelujemy również 5 klas żołnierzy. Gra jest liniowa, ale fabuła wciąga.

Zostały mi jeszcze dwa epizody do skończenia, ale aktualnie mam na liczniku 25h(nie robiłem skirmish''ów).

Na PSN jest demo, wypróbuj je jeśli nie jesteś pewny co do gameplay''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować