Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2010 o 18:48, tosz napisał:

a jak mogę skasować stare konto ???

Masz w opcjach PSN w PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcę pobrać dodatkowe mapy do cod mw i pokazuje mi informację że wprowadzony kod jest nieprawidłowy lub już aktywny ? co z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 08:50, tosz napisał:

chcę pobrać dodatkowe mapy do cod mw i pokazuje mi informację że wprowadzony kod jest
nieprawidłowy lub już aktywny ? co z tym zrobić ?

A kupiłeś używkę czy nówke w folii? Jeśli to pierwsze to już jest zapewne wykorzystany. Kody są jednorazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 09:52, Kaucz napisał:

> chcę pobrać dodatkowe mapy do cod mw i pokazuje mi informację że wprowadzony kod
jest
> nieprawidłowy lub już aktywny ? co z tym zrobić ?
A kupiłeś używkę czy nówke w folii? Jeśli to pierwsze to już jest zapewne wykorzystany.
Kody są jednorazowe.

uzywaną ale gośc napisał ze na 100 % nie pobierał tych map, może ja coś źle robię - gdzie dokładnie wpisuje się ten kod ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 11:06, tosz napisał:

uzywaną ale gośc napisał ze na 100 % nie pobierał tych map, może ja coś źle robię - gdzie
dokładnie wpisuje się ten kod ?

wpisz w informacjach o koncie, redeem codes. Jak możesz daj zdjęcie jak t to wpisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy jak stworze nowe konto to sevy z coda4 np. przejdą mi na nowe konto czy będę musiał grać od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 16:42, tosz napisał:

a czy jak stworze nowe konto to sevy z coda4 np. przejdą mi na nowe konto czy będę musiał
grać od nowa?

Od nowa niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 17:43, Kaucz napisał:

> a czy jak stworze nowe konto to sevy z coda4 np. przejdą mi na nowe konto czy będę
musiał
> grać od nowa?
Od nowa niestety.

Zawsze moża skopiować sejvy na nowe konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 19:22, Magwisienka napisał:

Chce się ktoś złożyć na Catana? :) Tylko ktoś z kartą bo ja nie mam :P


Hmm kartę mam;-) Catana też bym chciał;-) Nadal aktualne to to?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie ;). ''Zakuplem'' sobie Uncharted: Drake''s Fortune. Gralem wczesniej w demko, ale jakos sie odbilem - celowanie bez auto aima na padzie to nie bylo to co lubie ;)...

Pogralem wczoraj z kilka razy, zorientowalem sie, ze warto sie chowac za przeszkody i... tak jakos wyszlo ;)...

Jest DUZA roznica miedzy grafika z poziomu z dema (Chapter 4 - tam gdzie nas zestrzeliwuja w samolocie) do pozostalych poziomow? Bo wczoraj co i rusz sie zatrzymywalem. I pomyslec, ze gierka ma jakos 3 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 21:27, Piotrek_K napisał:

Pogralem wczoraj z kilka razy, zorientowalem sie, ze warto sie chowac za przeszkody i...
tak jakos wyszlo ;)...

Ja pamiętam pierwsze próby, to była moja pierwsza gra an PS3 i nie dawałem rady trafiać, ale po 1 misji, 2 z czasem się przyzwyczaiłem ;)

Dnia 17.05.2010 o 21:27, Piotrek_K napisał:

Jest DUZA roznica miedzy grafika z poziomu z dema (Chapter 4 - tam gdzie nas zestrzeliwuja
w samolocie) do pozostalych poziomow? Bo wczoraj co i rusz sie zatrzymywalem. I pomyslec,
ze gierka ma jakos 3 lata...

O tak, Uncharted nadal wygląda fenomenalnie. Pokazali moc już na starcie. Co do dalszej części gry, to tak, grafika będzie jeszcze piękniejsza jak zobaczysz... a tu niespodzianka. Choc po pewnym czasie może wydać sie monotonna, więc lepiej grać od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 17:23, Kaucz napisał:

> Czy da się pisać polskie znaki w Playstation 3?
tak


W sensie jako znaki specjalne czy normalnie ( przez dołączoną klawiaturę)? Czy tylko bezpośrednio z pada?

Ps. Czy psowa przeglądarka internetowa ma opcję tworzenia zakładek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 17:46, ThimGrim napisał:

W sensie jako znaki specjalne czy normalnie ( przez dołączoną klawiaturę)? Czy tylko
bezpośrednio z pada?

Bezpośrednio z pada, wystarczy przycisk nacisnąć i na PL zmienić.

Dnia 18.05.2010 o 17:46, ThimGrim napisał:

Ps. Czy psowa przeglądarka internetowa ma opcję tworzenia zakładek?

Chyba ma, ale pewien nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 17:46, ThimGrim napisał:

Ps. Czy psowa przeglądarka internetowa ma opcję tworzenia zakładek?


Ma. Wciśnij ''select'' podczas otwartej strony i "Dodaj do zakładek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2010 o 07:12, Kaucz napisał:

Ja pamiętam pierwsze próby, to była moja pierwsza gra an PS3 i nie dawałem rady trafiać,

No ja do tej pory mam OGROMNE trudnosci z powodu braku precyzji pada (myszka to to nie jest). Dlatego podoba mi sie auto aim w GTA4 ;)

Dnia 18.05.2010 o 07:12, Kaucz napisał:

Co do dalszej części gry, to tak, grafika będzie jeszcze piękniejsza

Super! Juz nie moge sie doczekac weekendu :)...

Dnia 18.05.2010 o 07:12, Kaucz napisał:

Choc po pewnym czasie może wydać sie monotonna, więc lepiej grać od czasu do czasu.

Hmm... przez ostatnie 2-3 tygodnie gram jedynie w Fallouta 3. mam nabite jakies 50 godzin. Chcesz pogadac o monotonnosci ;P? Z checia powitam bardziej kolorowe obrazki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako fan gier konsolowych zastanawiam się nad ewentualnym kupnem ps3 ,niemniej jest to dla mnie bardzo dużo pieniążków,dlatego zadaję sobie podstawowe pytanie- czy się opłaca ?i nie chodzi mi tutaj o wrażenia z grania(bo tutaj z pewnością warto),a na jak długo starczy konsola? boję się, że rok po kupieniu zostanie wypuszczona ps 4 ,wtedy nic tylko skoczyć z mostu. może lepiej czekać cierpliwie na czwartą część playstation i kupić świeżutką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować