Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2010 o 11:03, Chaotizz napisał:

No tak, to wiem tylko ja chcę usunąć konta z konsoli na której mam YLODA (nie odpalę
jej).

No tak ale jeśli teraz na Slimie zalogujesz się na to swoje konto z map packami i zmienisz hasło na inne to inny właściciel już się i tak nie powinien zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 13:31, Slappy napisał:

> No tak, to wiem tylko ja chcę usunąć konta z konsoli na której mam YLODA (nie odpalę

> jej).
No tak ale jeśli teraz na Slimie zalogujesz się na to swoje konto z map packami i zmienisz
hasło na inne to inny właściciel już się i tak nie powinien zalogować

Kurde dzięki, takie proste ale jakże skuteczne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 18:22, Kaucz napisał:

> Mogę podłączyć psp jako mikrofon do PS3 ?
Jako mikrofon nie,

szkoda.

Dnia 08.08.2010 o 18:22, Kaucz napisał:

ale jako wyświetlacz tak.

to już obadałem.

Rany boskie, ale jestem przewrażliwiony już przenigdy nigdy nie kupie używanego sprzętu to był mój pierwszy i ostatni raz ;p. Znowu garść pytań, (otoczonych przejawami strachu), podczas kopiowania plików graficznych, i przeglądania z psp (jakieś .jpg`) Na niektórych widnieje : Uszkodzone dane. Czym to jest spowodowane ? Na psp się normalnie wyświetlają.
Drugie to takie, że to normalnie, że niektóre menusy potrafią się "moment" ładować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 22:46, nightfaler napisał:

Rany boskie, ale jestem przewrażliwiony już przenigdy nigdy nie kupie używanego sprzętu
to był mój pierwszy i ostatni raz ;p. Znowu garść pytań, (otoczonych przejawami strachu),
podczas kopiowania plików graficznych, i przeglądania z psp (jakieś .jpg`) Na niektórych
widnieje : Uszkodzone dane. Czym to jest spowodowane ? Na psp się normalnie wyświetlają.

Może PS3 tego po prostu nie obsługuje? Albo zle jest to przesłane, na pewno konsoli się to nie tyczy.

Dnia 08.08.2010 o 22:46, nightfaler napisał:

Drugie to takie, że to normalnie, że niektóre menusy potrafią się "moment" ładować

Tak, to jest denerwujące, niby te 4 sekundy nikogo nie zbawią, ale jednak chciałoby się szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi ogrę MedieVil ( to z ps1 ) wiem że można ją kupić na playstation store - pytanie czy jest ona jakoś przerobiona pod ką tem ps3 czy po prostu jest tylko do ściągnięcia tak jak była na ps1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 15:26, tosz napisał:

chodzi mi ogrę MedieVil ( to z ps1 ) wiem że można ją kupić na playstation store - pytanie
czy jest ona jakoś przerobiona pod ką tem ps3 czy po prostu jest tylko do ściągnięcia
tak jak była na ps1 ?

Wszystkie gry z PS1 są takie jak były, nic nie jest poprawione, nawet rozdzielczość nie jest podwyższona, czyli jak masz TV m.in 32 cale to widzisz po bokach czarne słupy ;) Coś o tym wiem bo mam 3 gry z PS1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jeszcze czeka na angielską Vesperię (wątpię czy na znajdzie się taka osoba, oprócz mnie ofc ;>) na maszynce Sony to proponuję oddać głos w tej petycji:
http://share.blog.us.playstation.com/ideas/2010/07/30/sony-should-publish-ps3-tales-of-games-in-the-us/
Szansa na lokalizację nie jest wielka, ale może właśnie dzięki petycji coś się zacznie dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 03:03, Lex napisał:

Jeżeli ktoś jeszcze czeka na angielską Vesperię (wątpię czy na znajdzie się taka osoba,
oprócz mnie ofc ;>) na maszynce Sony to proponuję oddać głos w tej petycji:
http://share.blog.us.playstation.com/ideas/2010/07/30/sony-should-publish-ps3-tales-of-games-in-the-us/
Szansa na lokalizację nie jest wielka, ale może właśnie dzięki petycji coś się zacznie
dziać.

To ona jeszcze nie wyszła poza krajem kwitnącej wiśni ?
Jak ja się ciesze, że ukończyłem ją na x360, i notabene uznałem ją za moją naj-ulubieńszą grą ever ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 08:01, BluesBoy napisał:

Wie ktoś czy to prawda, że dzisiaj popołudniu w PSS store ma się pojawić demko Mafii
II ?


Z tego co mi wiadomo to tylko dla tych co maja oplacone PS Plus a dla wszystkiech pozostalych demko wyjdzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 08:20, nightfaler napisał:

(...)

Wyszła, wyszła. Petycja dotyczy Tales of Graces, remakeu wersji na Wii który wychodzi tylko na PS3 - na razie wyłącznie w KKW. Co do gier jRPG na konsolach nowej generacji - pamiętam (krótko po kupieniu xboxa 360) kupiłem sobie Eternal Sonate. Zadowolony wielce się wciągnąłem i... przestałem grac. Dobrnąłem do jakiegoś fortu labiryntu i nie mogłem przez niego przejść. Przez to mam uraz do current-genowych jRPGów chociaż pamiętam przy starych finalach bawiłem się świetnie, a i japońska kultura jest mi bliska. W sumie wasze posty mi przypomniały, że nie tknąłem jeszcze Tales of Vesperia, Lost Odyssey, Star Ocean 4 no i Final Fantasy XIV oraz kilka innych których nie pamiętam w tym momencie. Właśnie miałem robić zakupy, patrzyłem na God of War Collection oraz Uncharted 2, ale gry z japonii coś zaczęły wygrywać w wyścigu o moje pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2010 o 16:24, Kaucz napisał:

Wszystkie gry z PS1 są takie jak były, nic nie jest poprawione, nawet rozdzielczość nie
jest podwyższona, czyli jak masz TV m.in 32 cale to widzisz po bokach czarne słupy ;)
Coś o tym wiem bo mam 3 gry z PS1.


no właśnie jezeli nic nie poprawili w grach to kicha bo piksele są tak wielkie ze aż nie chce się grać , mam tv 32 cale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie moje zdanie o PS+, więc 90-dniowa subskrypcja kosztuje 59zł.
A co za to dostajemy? A mianowicie coś takiego, oczywiście to część przedmiotów, są jeszcze inne darmowe, bądź na promocji przedmioty, które możemy dostać za członkostwo:
Zen Pinball +FREE (29ZŁ)
Blast Off +FREE (12ZŁ)
Alien Zombie +FREE (12ZŁ)
MediEvil +FREE (18ZŁ)
Motorstorm Pack +FREE (22ZŁ).

Czyli w sumie jestem na plusie, gdy miałbym kupić PS+. Bardzo fajna opcja, gdyż te gry mnie interesują a np. Pack do Motorstorm by mi się przydał. Co o tym myślicie? Czy naprawdę nie warto? W końcu będziemy na PLUSIE w kosztach ;D.

A tak poza tym, gdy skończy mi się członkostwo w PS+, to te gry znikną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2010 o 12:09, DesMonD__PL napisał:

A tak poza tym, gdy skończy mi się członkostwo w PS+, to te gry znikną??

Tracisz do nich dostęp dopóki ponownie nie wykupisz subskrypcji. W sumie ja sam się zastanawiam nad tym, ale od razu na roczek bo taniej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 12:17, nightfaler napisał:

Tracisz do nich dostęp dopóki ponownie nie wykupisz subskrypcji. W sumie ja sam się zastanawiam
nad tym, ale od razu na roczek bo taniej wychodzi.


To troche kiepsko... A nie wiesz jak się ma sprawa z Pack''ami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować