Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2010 o 16:24, Kaucz napisał:

Wszystkie gry z PS1 są takie jak były, nic nie jest poprawione, nawet rozdzielczość nie
jest podwyższona, czyli jak masz TV m.in 32 cale to widzisz po bokach czarne słupy ;)
Coś o tym wiem bo mam 3 gry z PS1.


A te gry z PS1 to masz wykupione na PSS, czy płytki?
Ja mam MoH na płytce z PSOne, pixele jakoś nie gryzą ^^, lecz czasami potrzeba jest wyjęcia płyty i włożenia ponownie, gdyż gra nie wczytuje obszaru. Zdarzyło mi się to kilka razy, lecz może to przez "taki sobie" stan płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 12:20, DesMonD__PL napisał:

To troche kiepsko... A nie wiesz jak się ma sprawa z Pack''ami?

Kij ich tam wie pewnie też dostęp do nich zostanie zablokowany, bo usuwane z dysku twojej konsoli jako tako nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 14:15, H3R0x napisał:

Mam do Was może takie głupie pytanko.
Ile klatek na sekundę mają gry na PS3?

Zależy od gry, ale zwykle po 30 w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 14:15, H3R0x napisał:

Mam do Was może takie głupie pytanko.
Ile klatek na sekundę mają gry na PS3?

Różnie - od 30 do 60. W praktyce może być mniej, wiele bowiem zależy od gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 14:37, H3R0x napisał:

Ale nie zamóla tak bardzo ja na pc? I grafika jest lepsza?

Raczej gra się płynnie, ale to zależy od optymalizacji. No i od tego czy idziesz ulicą czy stoisz pośrodku granatów i wybuchów (wtedy FPS znacznie spadają). Grafika oczywiście nie jest lepsza od tej z PC, ale to również zależy od gry. Taki God of War 3 czy Uncharted 2 wyglądają po prostu pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zamula w ogóle (od tego jest konsola - jedna konfiguracja = optymalizacja), chyba że w sytuacjach wspomnianych przez przedmówcę, gdy robi się gęściej.
Grafika na konsoli nigdy nie będzie tak dobra jak na PC ze względu na ograniczone możliwości obliczeniowe. Kiedy gra jest wydana na oba current-geny i na PC można śmiało założyć, że oprawa będzie najlepsza na PC. Coś za coś. Oczywiście to nie oznacza, że gry są brzydkie, przeciwnie. Renzov mówi o Uncharted 2, które jest graficznym geniuszem, to prawda, ale z God of War III to bym się nie wychylał - przyjrzenie się z bliska ukazuje wszystkie wady - ładnie wygląda to, na co gracz ma zwrócić uwagę, środowisko nędznej jakości odstaje na kilometry od pięknych modeli Kratosa, bogów i przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 14:06, nightfaler napisał:

Kij ich tam wie pewnie też dostęp do nich zostanie zablokowany, bo usuwane z dysku twojej
konsoli jako tako nie będą.


A jakby tak to spr, a potem nie korzystać z pss? Ogolnie nie wpisywać się/logować ;D
Wiesz odłączyć neta^^ Trzeba bedzie sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 12:23, DesMonD__PL napisał:

A te gry z PS1 to masz wykupione na PSS, czy płytki?
Ja mam MoH na płytce z PSOne, pixele jakoś nie gryzą ^^, lecz czasami potrzeba jest wyjęcia
płyty i włożenia ponownie, gdyż gra nie wczytuje obszaru. Zdarzyło mi się to kilka razy,
lecz może to przez "taki sobie" stan płyty.

Kupione z PS store. Mnie piksele nie gryzą jakoś szczególnie, da się grać, ale dla większości mogą być nie do przełknięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 17:12, DesMonD__PL napisał:

A jakby tak to spr, a potem nie korzystać z pss? Ogolnie nie wpisywać się/logować ;D
Wiesz odłączyć neta^^ Trzeba bedzie sprawdzić

Hah nie zdziwiłbym się jakby bez wpisywania te materiały w ogóle nie działały ;p
Wejdź na jakieś forum poświęcone tylko ps3 napewno parę(wiele) osób już kupiło abonament na plusa i wielu już coś takiego próbowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić mi jakieś dobre gry (oczywiście na PS3)? Chciałbym pograć w coś "przyjemnego", ale nie bardzo wymagającego. Mam jeszcze parę wolnych dni, ale później wyjażdżam, więc wypadałoby jakoś zagospodarować ten czas, który mi pozostał... Zastanawiałem się nad Red Dead Redemption. Warto zagrać? Czekam na opinie i jakieś inne sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 22:38, Renzov napisał:

Możecie polecić mi jakieś dobre gry (oczywiście na PS3)? Chciałbym pograć w coś "przyjemnego",
ale nie bardzo wymagającego. Mam jeszcze parę wolnych dni, ale później wyjażdżam,
więc wypadałoby jakoś zagospodarować ten czas, który mi pozostał... Zastanawiałem się
nad Red Dead Redemption. Warto zagrać? Czekam na opinie i jakieś inne sugestie.

Człowieku... Red Dead Redemption - bez zastanowienia. Właśnie jestem po 2 godzinnej sesji (znowu:D) z grą i wpadłem z nią w większy nałóg niż z... no nie ważne ;d
Tym niemniej - bierz pan RDR bez zastanowienia - dawno nie widziałem tak... odprężającej gry. Gra nie powtarza błędów GTAIV i misje nie są ani trochę nudne ani monotonne a model strzelania i osłon (NARESZCIE!) jest zaje ;].
Nic nie przebije jazdy po "pustkowiach" podczas zachodu słońca... to trzeba "przeżyć" samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 01:01, wsaadman napisał:

Nic nie przebije jazdy po "pustkowiach" podczas zachodu słońca... to trzeba "przeżyć"
samemu.


POTWIERDZAM. Od siebie dodam jeszcze, co zabrzmi może trochę głupio dla innych, ale w RDR podoba mi się, to co zupełnie nie podobało mi się w GTA. Otóż jeśli chcesz to możesz ograniczyć ilość postronnych ofiar do minimum. W GTA jak jeździsz po ulicach, to co chwila kogoś rozjeżdżasz, bo ciężko jest zmieścić się samochodem przy dużej prędkości na drodze. W RDR jest więcej przestrzeni i nie można kogoś zabić potrącając go konno. A na prerii jest super. Wiele godzin spędziłem po prostu polując na zwierzęta i wykonując zadania dla losowych npc. Super gra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, trzeba ograniczać ilość zabitych cywilów ;).

A tak na serio- jak fabuła? Trzyma dobry poziom?

Ile czasu zajmuje przejście gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 09:43, Renzov napisał:

A tak na serio- jak fabuła? Trzyma dobry poziom?


Tak, jak najbardziej trzyma wysoki poziom. Toczy się - podobnie jak w Grand Theft Auto - misjami, i podobnie jak tam często są one przepełnione świetnymi dialogami i humorem. Gwarantuje jednak, że zakręci ci się także łezka w oku :] Nie jest to fps w stylu "you must save the wooooorld". Western z prawdziwego zdarzenia!

Dnia 11.08.2010 o 09:43, Renzov napisał:

Ile czasu zajmuje przejście gry?


Ile to było... Przejście głównego wątku zajęło mi bodajże ~15 godzin. Nie ruszałem zbyt dużo pobocznych wyzwań czy spotkań z nieznajomymi (świetne dodatkowe misje!). Nie przeceniałbym za bardzo dodatkowych wyzwań, czyli zbierania kwiatków, zabijania konkretnych zwierząt. Chociaż początkowo po przejściu głównego wątku mnie to bawiło, to po godzinie czy dwóch dałem sobie spokój. Myślę jednak, że bez znudzenia wyciągniesz z tej gry 20 godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 10:11, KrisK91 napisał:

> A tak na serio- jak fabuła? Trzyma dobry poziom?

Tak, jak najbardziej trzyma wysoki poziom. Toczy się - podobnie jak w Grand Theft Auto
- misjami, i podobnie jak tam często są one przepełnione świetnymi dialogami i humorem.
Gwarantuje jednak, że zakręci ci się także łezka w oku :] Nie jest to fps w stylu "you
must save the wooooorld". Western z prawdziwego zdarzenia!

No to pięknie. Już mam powoli dość tych ratujących świat herosów, mam nadzieję, że i mnie klimat Red Dead Redemption oczaruje.

Dnia 11.08.2010 o 10:11, KrisK91 napisał:

Ile to było... Przejście głównego wątku zajęło mi bodajże ~15 godzin. Nie ruszałem zbyt
dużo pobocznych wyzwań czy spotkań z nieznajomymi (świetne dodatkowe misje!). Nie przeceniałbym
za bardzo dodatkowych wyzwań, czyli zbierania kwiatków, zabijania konkretnych zwierząt.
Chociaż początkowo po przejściu głównego wątku mnie to bawiło, to po godzinie czy dwóch
dałem sobie spokój. Myślę jednak, że bez znudzenia wyciągniesz z tej gry 20 godzin :)

Czyli w sam raz. Ani nie za dużo, ani nie za mało. I jeszcze misje poboczne... hmm... Myślę, że zabawy w tej grze mi wystarczy i nie zabraknie.

Ok, dzięki wam wszystkim za odpowiedzi. Gdy tylko znajdę dzisiaj ciekawą ofertę (na Allegro, of corse) zamawiam od razu. Mam nadzieję, że sie nie zawiodę i spędze przy RDR bardzo miłe chwile ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 17:12, DesMonD__PL napisał:

A jakby tak to spr, a potem nie korzystać z pss? Ogolnie nie wpisywać się/logować ;D
Wiesz odłączyć neta^^ Trzeba bedzie sprawdzić

Z tego co wiem po odłączeniu konsoli od internetu, zawartość otrzymana dzięki PlayStation Plus dalej poprawnie działa. Po prostu wszystkie te "produkty" mają date ważności ( ;) ) i gdy mija czas trwania suskybcji tracimy do nich dostęp. O ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, dobrze pamiętasz. W informacjach o grze, gdzie jest wersja, właściciel itp. gry z PS+ mają datę ważności wynoszącą 3 miesiące/rok od chwili instalacji.

A gdyby na godzinę przed czasem odciąć konsolę od sieci i zmienić datę w systemie wstecz? Może da się grać wtedy bez końca... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować