Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Opłaca się, masz na pewno jakiś monitor LCD? Podłączysz spokojnie, jeden kabelek potrzebny. A jak TV niedługo kupujesz to jeszcze lepiej. A co się grafiką przejmujesz? Jest taka ważna? Spokojnie, na PC nie spotkasz takich ładnych gier jak na PS3, bo po prostu Sony stara się o gry ekskluzywne i ich dopracowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 15:56, Renzov napisał:

Racja, ale po zliczeniu normalnych kosztów tych wszystkich produktów wychodzi suma zadziwiająco
duża. Nawet odejmując od tego te wszystkie haracze producenckie i koszty produkcji myślę,
że SONY jednak trochę traci na tym wszystkim. Może się jednak mylę, ale wtedy okazałoby
się, że 50% z tego co płacimy wpada do kieszeni SONY. A wtedy nie byłoby miło...


Ja bym stawiał na chłodne gdybanie. Oni stawiają raczej na pewny zysk z PS+ niż na bardziej niepewny z tego co dają. Pomyśl czy kupiłbyś 25% z tych rzeczy co oni oferują. Jeśli nie, to znaczy, że danie ci tego w zamian za abonament chyba im się opłaciło^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 21:35, H3R0x napisał:

No ok ale raczej poszukam gdzieś Online ;)

Np. Allegro się kłania, widziałem kiedyś takie, gdyż sam miałem brać.
A tak poza tym.
"zwykły niebieski" To VGA
" taki szeroki biały" To DVI

Pozdrawiam, w razie czego odpisz, to pomogę znaleźć "Kabela" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary ja Ci radze,zrób tak jak ja i nie bedziesz załował :) Kupiłem Ps3 :0 kompa sprzedałem a za kase kupiłem sobie netbooka do neta i do nauki na studia. Pozatym mieszkam w Krakowie gdzie jest dosc duzo hot-spotów,wiec takie netbooka biore ze soba w miasto i jazda. Co prawda ipod''a tez mam,ale 1G i mi wystarcza,a czy potrzebny ci taki Iphonik to juz sam musisz sie zastanowic:) nie wiem ile masz lat,ale mi z czasem minęło parcie na phony,teraz mam jakies samsunga za stuwe,jak go zgubiłem na uczelni to czekał na mnie na portierni,watpie czy jakbym zgubił iphona czy bym go odzyskał xD

A tak na marginesie jak kupiłem ps3 dla dwóch tytułów, GT5 i Uncharted 2 i nie żałuje :) a gier jest masa,i ten komfort gdy wkładasz płytke i niczym sie nie martwisz :P:) haha :)

Reznov
BTW. Juz sie oplaciło załozyc amerykańskie konto bo sprawdzam demo dirt2 i LBP,których na europejskim nie znalazłem :)
Kaucz
Mi tez strasznie fpsy lecą w tej mafii,i widać ząbki,co prawda nie gram w full HD tylko 720p,ale w innych grach obraz jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 09:50, DuduTutu napisał:

Mi tez strasznie fpsy lecą w tej mafii,i widać ząbki,co prawda nie gram w full HD tylko
720p,ale w innych grach obraz jest super.

Demo Mafii 2 to istny koszmar. Spadające co chwila FPS (przy prawie każdym strzeleniu z shut guna), paskudna grafika i beznadziejne strzelanie (celowanie L2? WTF?) to największe problemy jakie spotkałem w tej okrojonej wersji gry. Po rzejściu tego dema raczej na pewno nie kupię Mafii 2. Myślałem, że będzie lepiej... ehhh...
BTW tego dema chyba nie można odpalić w full hd (rzadko wersje demonstracyjne są w 1080p), bo mi też przeskoczyło na 720p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 10:31, Renzov napisał:

> Mi tez strasznie fpsy lecą w tej mafii,i widać ząbki,co prawda nie gram w full HD
tylko
> 720p,ale w innych grach obraz jest super.
Demo Mafii 2 to istny koszmar. Spadające co chwila FPS (przy prawie każdym strzeleniu
z shut guna), paskudna grafika i beznadziejne strzelanie (celowanie L2? WTF?) to największe
problemy jakie spotkałem w tej okrojonej wersji gry. Po rzejściu tego dema raczej na
pewno nie kupię Mafii 2. Myślałem, że będzie lepiej... ehhh...
BTW tego dema chyba nie można odpalić w full hd (rzadko wersje demonstracyjne są w 1080p),
bo mi też przeskoczyło na 720p.

To demo ma ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 13:31, DesMonD__PL napisał:

Naprawdę aż tak kiepskie demo? To co, odpuścić sobie? (Ukończyłem demo na PC.)

Oj, tak. Tak skopanaej wersji demo dawno już nie widziałem. Mam nadzieję, że na PC''cie było lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować