Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2010 o 13:35, Renzov napisał:

Oj, tak. Tak skopanaej wersji demo dawno już nie widziałem. Mam nadzieję, że na PC''cie
było lepiej...

Na PC''ie było super, odpaliłem ją na Wysokich, PhysX - Wysokie. Do tego AAx16 i rozdziałka 1680x1050.
Chodziło płynnie, rzec można wspaniale ;D
Bedzie trzeba poczekać na pierwsze recenzje konsolowej Mafii, bo w ciemno nie wezme. Za to na kompa już P-O jest.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 13:35, Renzov napisał:

> Naprawdę aż tak kiepskie demo? To co, odpuścić sobie? (Ukończyłem demo na PC.)
Oj, tak. Tak skopanaej wersji demo dawno już nie widziałem. Mam nadzieję, że na PC''cie
było lepiej...

Ale to demo ma ponad rok, więc w pełniej wersji inie uświadczymy tych baboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek sprawdzę, jak wygląda demo na X360 i PC i rzucę wam porównanie. Zobaczymy, czy tylko dla PS3 się oberwało, czy to wszyscy mieli taką ''masakrę''. Choć od strony technicznej, nie licząc spadków FPS i śmiesznego rysowania cieni na kilka metrów przed autem, całość jest... zaskakująco świetna. Naprawdę, jedna z ładniejszych multiplatform, które niemal w ogóle nie odstają poziomem od wersji PC'towej.

Swoją drogą, policja jest genialna. Ścigam się z nimi po chodniku, sprawdzam jak wysoko latają przechodnie, a ci łapią mnie dopiero po przekroczeniu prędkości. Nawet czerwone światło ignorują. No jakbym widział tę prawdziwą, białostocką policję (wszystko sprawdzone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 20:21, nightfaler napisał:

Jakieś, exclusivy z coop`em na jednej konsoli, albo jakieś świetne małe gry z psn store
z tym samym trybem ?
Póki co w głowie mam tylko DeathSpanka i LBP....

Do gierek z PSN store mogę dorzucić Fat Princess ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 21:54, wsaadman napisał:

> Jakieś, exclusivy z coop`em na jednej konsoli, albo jakieś świetne małe gry z psn
store
> z tym samym trybem ?
> Póki co w głowie mam tylko DeathSpanka i LBP....
Do gierek z PSN store mogę dorzucić Fat Princess ; ]


Jest tam opcja gry we dwóch na jednej konsoli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 22:09, Harrolfo napisał:

Batman: Arkham Asylum, Heavenly Sword, Uncharted: Drake''s Fortune, Uncharted 2: Among
Thieves, ...

Kiedy w Uncharted''ach i batmanie wykorzystywaliśmy czujnik ruchu DS''a? Bo szczerze nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 22:09, Harrolfo napisał:

Batman: Arkham Asylum, Heavenly Sword, Uncharted: Drake''s Fortune, Uncharted 2: Among
Thieves, ...

Ale nie chodziło mi o gry które wykorzystując go tylko jak opcje, bo w tej grze o kwiatku steruje się praktycznie cały czas czujnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 22:16, Renzov napisał:

Kiedy w Uncharted''ach [...] wykorzystywaliśmy czujnik ruchu DS''a?

W dwojce mozna bylo nim ustalic promien rzucenia granatu ;). W jedynce tez jakos nie pamietam...


I_dont_know
Dodatkowo ''epizody'' zwiazane z sensorem ruchu masz w GTA4 oraz Ratchetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 22:23, Piotrek_K napisał:

> Kiedy w Uncharted''ach [...] wykorzystywaliśmy czujnik ruchu DS''a?
W dwojce mozna bylo nim ustalic promien rzucenia granatu ;). W jedynce tez jakos nie
pamietam...

Świetna gra "za pomocą czujnika ruchu". Nawet zapomniałem o takich pierdołach.

I_dont_know
Heavy Rain w dużej mierze korzysta z możliwości DualSchocka. Jeśli lubisz takie gry to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 22:23, Piotrek_K napisał:

> Kiedy w Uncharted''ach [...] wykorzystywaliśmy czujnik ruchu DS''a?
W dwojce mozna bylo nim ustalic promien rzucenia granatu ;). W jedynce tez jakos nie
pamietam...


Serio? Kurna tyle w to grałem i nie mogłem znaleźć tej opcji (tzn. znalzałem zakres przechyłu knotrolera, ale po włączeniu nic sięnie dzsało, granaty, kładki = analog) :(

I_dont_know==> Jak lubisz ścigałki to w wipeoucie mogłeś używać pada jako kierownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mozliwosc wypozyczenia w pracy gier. Poleccie cos na ps3. Obecnie mam Cod4,uncharted 2,i Gt Prologue. Zastanawiałem sie nad SW The force Unleashed, Fifa 10, LBP, Wet, Heavy Rain,kurcze nie wiem co sobie wybrac xD. Generalnie lubie strzelanki,ale zagram w kazda dobra gre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 12:02, DuduTutu napisał:

Mam mozliwosc wypozyczenia w pracy gier. Poleccie cos na ps3. Obecnie mam Cod4,uncharted
2,i Gt Prologue. Zastanawiałem sie nad SW The force Unleashed, Fifa 10, LBP, Wet, Heavy
Rain,kurcze nie wiem co sobie wybrac xD. Generalnie lubie strzelanki,ale zagram w kazda
dobra gre:)

Ja od siebie szczerze polecam LBP i Heavy Rain. Te gry są świetne i zapewniają wiele godzin dobrej zabawy (no, przynajmniej LBP, bo Heavy Rain jest niestety trochę krótki, ale za to broni się świetną fabułą i postaciami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować