Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2010 o 12:02, DuduTutu napisał:

Mam mozliwosc wypozyczenia w pracy gier. Poleccie cos na ps3. Obecnie mam Cod4,uncharted
2,i Gt Prologue. Zastanawiałem sie nad SW The force Unleashed, Fifa 10, LBP, Wet, Heavy
Rain,kurcze nie wiem co sobie wybrac xD. Generalnie lubie strzelanki,ale zagram w kazda
dobra gre:)


Star Wars The Force Unleashed szczególnie odradzam. Tragiczny system walki, jeszcze gorsza grafika, no może jak jesteś fanem uniwersum SW to możesz zaryzykować. Wet jest średnią grą.

Co polecam od siebie? Dead Space- klimat, ciekawa rozgrywka, duża grywalonść, dobra oprawa audio-wideo. Little Big Planet świetna platformówka nastawiona na aspekt społecznościowy. Seria God of War (1,2,3) jedna z najlepszych serii (choć trójka odstaję od jedynki i trójki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm,no to dalej nie wiem xD. Fanem Sw nie jestem,to odpada, GoW III...hmm,grałem w demo i w ogóle mi nie leży.
Heavy Rain,grałem w demko i wydaje mi sie ze ta gra wymaga duzej ilosci wolnego czasu,a ja go nie mam. LBP, wczoraj pograłem w demko,niby wszytsko fajnie ekstra,ale chyba za stary juz jestem :P Kurde sorry ze tak wybrzydzam,ale chcialbym cos dobrego,co nie wymaga duzo czasu,myslalem jeszcze nad GTA IV,ew. uncharted 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 12:31, DuduTutu napisał:

Hmmm,no to dalej nie wiem xD. Fanem Sw nie jestem,to odpada, GoW III...hmm,grałem w demo
i w ogóle mi nie leży.
Heavy Rain,grałem w demko i wydaje mi sie ze ta gra wymaga duzej ilosci wolnego czasu,a
ja go nie mam.

Żartujesz? Przecież pisałem, że Heavy Rain to "krótka" gra. Można ją spokojnie ukoczyć w ok 5-7 godzin. Bardzo Ci jednak polecam tę gre, bo jest naprawdę dobra. Mnie przynajmniej wciągnęła.

Dnia 13.08.2010 o 12:31, DuduTutu napisał:

LBP, wczoraj pograłem w demko,niby wszytsko fajnie ekstra,ale chyba za
stary juz jestem :P

Na LittleBigPlanet nigdy się nie jest za stary ;). Ta gra to prawdziwa platwormówka (czasami trudna np bunkier- kto grał ten wie o co chodzi), ale tu nie chodzi o męczenie się nad kolejnymi etapami, a o zabawę (ze znajomymi, przez internet) i to jest największym aspektem tej gry. Ją również polecam.

Dnia 13.08.2010 o 12:31, DuduTutu napisał:

Kurde sorry ze tak wybrzydzam,ale chcialbym cos dobrego,co nie wymaga
duzo czasu,

Patrz wyżej ^^.

Dnia 13.08.2010 o 12:31, DuduTutu napisał:

myslalem jeszcze nad GTA IV,

Ta gra jest dopiero długa (jeśli mierzymy w skali dzisiejszych gier). Gra się w nią 20-40 godz (wliczając również misje poboczne).

Dnia 13.08.2010 o 12:31, DuduTutu napisał:

ew. uncharted 1 :)

Ja odradzam. Mi się ta gra nie spodobała przez jeden choolerny element. Mianowicie przeciwnicy odradzają sie w nieskończoność dopóki się nie przejdzie, dajmy na to 2 metrów. Beznadzieja, ja nie lubię takich gier. Wolę szybsze akcje, gdzie mamy określoną ilość przeciwników przeznaczonych do eksterminacji, ale wielu osobom się to podoba, więc popytaj też innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 14:21, DuduTutu napisał:

Dzieki wielkie za rady,wypozycze sobie HR :),pozniej jak cos LBP,a kiedys moze Uncharted
:),ale U2 był zarabisty przyanjmniej dla mnie :)

Dla mnie też, ba! to jedna z najlepszych dla mnie gier zeszłego roku. Ale jedynka mi nie podpasowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2010 o 13:49, Renzov napisał:

Ja odradzam. Mi się ta gra nie spodobała przez jeden choolerny element. Mianowicie przeciwnicy
odradzają sie w nieskończoność dopóki się nie przejdzie, dajmy na to 2 metrów. Beznadzieja,
ja nie lubię takich gier. Wolę szybsze akcje, gdzie mamy określoną ilość przeciwników
przeznaczonych do eksterminacji, ale wielu osobom się to podoba, więc popytaj też innych.


Hę? Ja tą grę przeszedłem kilkakrotnie i nigdzie nie widziałem odnawiających się przeciwników.Wprowadzasz w błąd, pierwsze Uncharted jest dobrą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 14:30, Bracio napisał:

Hę? Ja tą grę przeszedłem kilkakrotnie i nigdzie nie widziałem odnawiających się przeciwników.Wprowadzasz
w błąd, pierwsze Uncharted jest dobrą grą.

Haha, a to dobre. Ja staram się nie wprowadzać ludzi w bład. Przecież w Uncharted 1 przeciwnicy odradzaja sie w nieskończoność. Nie wiem jak - przechodząc gre wielokrotnie - nie zauważyłeś tego. Ja zauważyłem i nie spobodało mi się to. Nie twierdze jednak, że gra jest słaba- ma ciekawą fabułę i postacie, ale walka, no coż, mi nie przypadła do gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 14:37, Renzov napisał:

> Hę? Ja tą grę przeszedłem kilkakrotnie i nigdzie nie widziałem odnawiających się
przeciwników.Wprowadzasz
> w błąd, pierwsze Uncharted jest dobrą grą.
Haha, a to dobre. Ja staram się nie wprowadzać ludzi w bład. Przecież w Uncharted 1 przeciwnicy
odradzaja sie w nieskończoność. Nie wiem jak - przechodząc gre wielokrotnie - nie zauważyłeś
tego. Ja zauważyłem i nie spobodało mi się to. Nie twierdze jednak, że gra jest słaba-
ma ciekawą fabułę i postacie, ale walka, no coż, mi nie przypadła do gustu...


Ja Ci powiem, że mi walka w demie jedynki spodobała się bardziej niż w dwójce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 14:53, tylor2 napisał:

Ja Ci powiem, że mi walka w demie jedynki spodobała się bardziej niż w dwójce :)

Ale co z tego? Cieszcie się i radujcie, ale nic nie poradzicie na to, że system walki w tej grze mi się nie spodobał. Mój gust, moja opinia, wasz gust, wasza opinia. Ale ja już jestem cicho, bo Kaucz pewnie to przeczyta :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2010 o 14:37, Renzov napisał:

Haha, a to dobre. Ja staram się nie wprowadzać ludzi w bład. Przecież w Uncharted 1 przeciwnicy
odradzaja sie w nieskończoność. Nie wiem jak - przechodząc gre wielokrotnie - nie zauważyłeś
tego. Ja zauważyłem i nie spobodało mi się to. Nie twierdze jednak, że gra jest słaba-
ma ciekawą fabułę i postacie, ale walka, no coż, mi nie przypadła do gustu...


Ale naprawdę pokaż mi momenty gdzie Ci się przeciwnicy odradzają :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 15:12, Bracio napisał:

Ale naprawdę pokaż mi momenty gdzie Ci się przeciwnicy odradzają :).

Jak mam Ci pokazać? Narysować? Po prostu wczytaj pierwszą lepszą plansze, schowaj się za jakąkolwiek osłoną i strzelaj do przeciwników... strzelaj... strzelaj i wtedy zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 15:15, Renzov napisał:

> Ale naprawdę pokaż mi momenty gdzie Ci się przeciwnicy odradzają :).
Jak mam Ci pokazać? Narysować? Po prostu wczytaj pierwszą lepszą plansze, schowaj się
za jakąkolwiek osłoną i strzelaj do przeciwników... strzelaj... strzelaj i wtedy zobaczysz.


Eeee, to jak mają odradzać to bym gry nie przeszedł :(. Pokaż mi filmik który by to udowodnił, bo się mylisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 15:04, Renzov napisał:

> Ja Ci powiem, że mi walka w demie jedynki spodobała się bardziej niż w dwójce :)

Ale co z tego? Cieszcie się i radujcie, ale nic nie poradzicie na to, że system walki
w tej grze mi się nie spodobał. Mój gust, moja opinia, wasz gust, wasza opinia. Ale ja
już jestem cicho, bo Kaucz pewnie to przeczyta :D.


I ja swoją opinię wyrażam.

PS. O co Ci chodzi z Kauczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 15:19, Bracio napisał:

> > Ale naprawdę pokaż mi momenty gdzie Ci się przeciwnicy odradzają :).
> Jak mam Ci pokazać? Narysować? Po prostu wczytaj pierwszą lepszą plansze, schowaj
się
> za jakąkolwiek osłoną i strzelaj do przeciwników... strzelaj... strzelaj i wtedy
zobaczysz.

Eeee, to jak mają odradzać to bym gry nie przeszedł :(. Pokaż mi filmik który by to udowodnił,
bo się mylisz ;)

Przeszedłbyś. Pisałem przecież, że jak przejdziesz trochę "do przodu" to przestają się odradzać. Filmiku nie chce mi się szukać, bo wątpie by ktoś się nad tym strasznie rozwodził. Taka jest po prostu ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 15:24, tylor2 napisał:

I ja swoją opinię wyrażam.

I szanuję to . Każdy ma prawo wyrazić swoją opinie i gust.

Dnia 13.08.2010 o 15:24, tylor2 napisał:

PS. O co Ci chodzi z Kauczem?

Nieważne ;). I nie rozmawiajmy więcej o gustach :D.

Edit: Sorry za post pod postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 16:54, H3R0x napisał:

Gra ktoś jeszcze z Was w Uncharted 2?

Tak, ja np gram. Przeważnie w multiplayera, bo przeszedłem single'a już ze 3 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki, koledzy
Dziś natknąłem się na reklamę w TV odnośnie obniżenia o podatek VAT całego asortymentu w Saturnie.
Na reklamie była nawet pokazana "nasza czarnulka"
Informuję o tym, gdyż może ktoś zdecyduje się na zakup konsoli, z racji promocji ^^

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często są takie promocje, ciekawi mnie tylko czy to będzie (ta promocja), po całej Polsce w Saturnach ukazana, a nie jak to często reklamują w MM w TV po czym przyjeżdżam i w niektórych sklepach tego nie ma.

@Renzov - Ja wszystko widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować