Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2010 o 22:12, Harrolfo napisał:

Ja na pewno nie, bo mnie rozczarowało - drętwe strzelaniny, słaba grafika, ziarnisty
obraz. Stanowczo nie kupię

Akurat grafika to najlepszy punkt tej gry, o to chodzi aby był ziarnisty obraz, gra ma przypominać słabej jakości filmiki z youtube, dlatego te specjalne fitry itp. Po prostu świetnie to wygląda, na pewno kiedyś kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 22:20, Kaucz napisał:

gra ma przypominać słabej jakości filmiki z youtube


Twórcy dzisiejszych gier stawiają sobie coraz to ambitniejsze cele jak widzę... xD.

DesMonD__PL

Dnia 14.08.2010 o 22:20, Kaucz napisał:

A co planujecie dorwać w najbliższym czasie?


Osobiście w nie-najbliższym czasie planuję nabyć: Dead Space, oba Uncharted i oba Ninja Gaiden Σ. O, i Batman jeszcze...takie mam plany, ale to przyszłość, na razie mam w co grać na swojej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Harrolfo w temacie Kane & Lynch 2 - ja rozumiem klimat, który ryje beret, ale to w końcu strzelanina. A strzelanie w tej grze jest tak beznadziejne i drętwe, że zostałem skutecznie zniechęcony i w sumie dobrze.

Dnia 14.08.2010 o 22:20, DesMonD__PL napisał:

A co planujecie dorwać w najbliższym czasie?

Fatal-X ma spore zaległości, jak widać ;) Mi się jakoś udaje bez nich (no, poza RDR) i gram we wszystko w co chcę zagrać na bieżąco. Z PS3 czekam w tej chwili jedynie na Assassin''s Creed: Brotherhood, wcześniej parę pozycji na PC. Ponadto może skuszę się na coś z PSN, Scott Pilgrim vs the World może albo DeathSpank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie wrociłem z pracy,z wypozyczonym Heavy Rain i zaraz ciupie :) cos czuje ze mnie swit zawita :P
A ja w najblizszym czasie czekam na GT5, Formule 1 i musze zobaczyc co nowy call of duty jest wart :)

BTW. Wszyscy sie zachwycamy U2 i ta giera jest wypas:),ale wczoraj zassałem demo U 1 i jakos mi nie lezy,zwłaszcza strzelaniny,ale zobaczymy moze sprobuje i sie jeszcze przekonam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2010 o 23:01, Siriondel napisał:

Fatal-X ma spore zaległości, jak widać ;)

Ostatnio z nowości grałem w RDR(platyna zaliczona) więc nie przesadzajmy nie jestem taki zacofany :P. Po prostu każdy wybiera gry jakie chce kupić, inne odkłada na później ;). + grywam nadal na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 22:20, DesMonD__PL napisał:




A co planujecie dorwać w najbliższym czasie?

Xboxa 360 SLIM 4GB :E
Jeśli chodzi o PS3 to Mirror''s Edge,Modern Warfare 2,mam nadzieję wkońcu headset kupić i drugiego pada.
Czyli-Nadrabianie zaległości przez Jesienno-Zimowym wysypem gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 22:20, DesMonD__PL napisał:

A co planujecie dorwać w najbliższym czasie?

Assassin''s Creed: Brotherhood LCE i może Spider-Man: Shattered Dimensions

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 22:20, DesMonD__PL napisał:

A co planujecie dorwać w najbliższym czasie?

Ja z zaległości RDR i Yakuze 3, w tym roku jeszcze: PS Move i Sport Chempions, Mafia 2, COD: Black Ops, Gran Turismo 5, Littlebigplanet 2 i to wszystko. Troche sie wykosztuje, ale i tak w następnym roku będzie gorzej: InFamous 2, Killzone 3, The last Guardian, Motorstorm Apokalypse, Dead Space 2, MGS Rising, Bulletstorm, Dragon Age 2, Max Payne 3 i liczę cholernie na Uncharted 3 :)
Obstawiam że 2tys na gry pójdzie do 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 22:20, DesMonD__PL napisał:

A co planujecie dorwać w najbliższym czasie?

Ja mam do kupienia w tym roku ASSASSIN’S CREED: BROTHERHOOD, LITTLE BIG PLANET 2, TWO WORLDS II i CALL OF DUTY: BLACK OPS.
A na początek przyszłego roku szykuje pieniądze na Wiedźmina 2, Dragon Age 2, ARCANIA: GOTHIC 4 i Bullestorma.
Będzie w co grać, oj będzie. Pewnie jeszcze coś po drodze dojdzie, wiec to nie jest wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2010 o 22:20, DesMonD__PL napisał:

A co planujecie dorwać w najbliższym czasie?

Little Big Planet 2 EK, CoD:BOPS i RDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem z U2 na miażdżącym - od jakiejś godziny walczę z mini bossem w pociągu pod koniec rozdziału 14. Udaje mi się zestrzelić mu hełm, załącza się scenka walki QTE, i tu właśnie zaczyna się kłopot - pojawia mi się tylko trójkąt do wciśnięcia, naciskam go, Nate robi unik, po czym nie pojawiają się dalsze przyciski, a ten koleś mnie zabija. Jakieś pomysły? To jakiś bug? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 16:15, Harrolfo napisał:

Z tego co pamiętam, to musisz powtórzyć kilka razy fazę - zestrzelenie czegoś, uderzenie.

Dobra, już mi wyszło, widocznie wcześniej robiłam coś źle przy QTE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 16:31, DesMonD__PL napisał:

Ściągnąłem Mafie, chcąc się przekonując o badziewnym, tnącym się demie...
Eee co wam się tnie? Ja żadnych problemów nie miałem ^^

Też nie wiem co się tnie, ja niczego takiego nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale różnica graficzna jeśli chodzi o PC jest. Obiekty na dalszym planie były bardziej ostre, po prostu bez AA.
Nie wiem dlaczego ale na "czarnej" lepiej mi się gra niż na kompie, gdzie demo poszło na full, do tego lepsza grafa.
Odkąd mam PS3, to mało co na stacjonarnym się gra, naprawdę to bardzo dobry sprzęt (W sensie PeeS3) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tnie się w magazynie, kiedy po wejściu schodami na górę stajemy ''za ladą'' i prowadzimy ostrzał z gośćmi pod windą. O ile całe demo chodzi płynnie, o tyle w tym fragmencie mam ~10 fps.

Brawo Sony, nie ma to jak zrobić 'lepsze' i 'gorsze' konsole :D

P.S. Patrzcie, na PS3 nie ma trawy :D

X360 http://i38.tinypic.com/2d2bvch.jpg
PS3 http://i34.tinypic.com/ibidk6.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo mi sie zdaje, albo cos w tym jest- jak przechodzilem gre pierwsze dwa razy to problemow nie mialem zadnych, ale pozniej wyuczone juz kombinacje z odpowiednim taimingiem przestaly w pewnym momencie dzialac jak nalezy- myslalem momentami, ze pad szwankuje, ale po ilus tam powtorzeniach wychodzilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować