Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2010 o 18:43, Renzov napisał:

Ja i tak uważam, że Uncharted 2 ma lepszą grafikę, ale są gusta i guściki. Chociaż trzeba
przyznać- GoW III to bardzo ładna i przede wszystkim efektowna gra. Ogólnie grafika daje
radę i stoi na wysokim poziomie (opad szczęki w pewnych momentach również gwarantowany).

W GoW 3 panuje ''kolosalizm" co wraz z grafiką powoduje opady szczęki, do tego świetnie animacje, walka i oczywiście ... Kratos ! :]

Dnia 13.10.2010 o 18:43, Renzov napisał:

> Heavy Rain też spoko, polecam (ale pod warunkiem, że będziesz chciał później wymienić,

> bo dla mnie to gra jak dobry kryminał - na raz).
Nie powiedziałbym. Ja przeszedłem HR 4 razy, żeby poznać wszystkie (przynajmniej większość)
zakończenia, oraz odkryć wszystkie "smaczki" i nie nudziło mi się. Ale masz rację- za
drugim razem to nie jest już to samo co za pierwszym. Zwłaszcza gdy wiemy kto jest

Spoiler

zabójcą
z origami

.


Tia dla mnie też Heavy Rain to gra na jeden raz, a co do

Spoiler

zabójcy origami

każdy wie, że to
Spoiler

KRATOS

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 23:04, Pablo_Querte napisał:

Widzę, że pojawiła się jakaś edycja Heavy Raina dla Move, działa to na normalnym padzie?
Jest tańsze od "podstawki", więc...

... więc możesz śmiało kupić. Move Edition to zwykła wersja gry z zaimplementowanym patchem wdrażającym obsługę Move (no plus te dodatkowe wideo, ale może dodaje je i sam patch, nie wiem). Jak ściągniesz takiego patcha na zwykła wersję nie oznacza, że już nie możesz grać DualShockiem. Masz wybór. Z Move Edition jest więc identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Lista osób z forum wraz z PSN id: http://www.gramps3.jcom.pl/ alternatywny link
http://gramps3.jcom.pl

Jeśli nie ma Cię na tej liście albo zauważyłeś jakiś błąd, odpowiedz na tego posta.
Postaram się aktualizować listę co jakiś czas.


Kiedy będziesz miał czas to dodaj mnie. PSN id takie jak na forum - "Fatal-X".

Na PS3 w multi grywam obecnie tylko w Resistance 2, jeśli ktoś jest ciekawy. Gram w to z przerwami od premiery, odłożę pewnie dopiero z premierą trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 15:22, Magwisienka napisał:

No kurczę, co jest? Czemu dodatków do F3 nie ma na naszym Storze? :/

Z tego samego powodu, dla którego nie było ich tam od zawsze. Cenega miała w tym względzie ostatnie słowo. Ich wydanie F3 na PS3 ukazało się wyłącznie w polskiej wersji. Więc stwierdzili, że dodatki muszą być również w polskiej wersji i nie może być, że polscy gracze będą mogli kupić takie angielskie dodatki, które z cenegową wersją działać nie będą, bo w końcu nie są zlokalizowane, co wynikało wyłącznie z lenistwa firmy, która Sobie przetłumaczyła dodatki dość niedawno. Takie mniej więcej - "nie chce nam się przetłumaczyć, ale i tak nie dostaniecie nic, przetłumaczonego czy nie". Ponadto, teren Polski, to teren polski. Tu wydana została polska wersja i Cenegi nie obchodzi, że ktoś był ogarnięty i sprowadził sobie grę z zagranicy.

Nie znam tajników tych umów, ale zakładam, że to kwestia kosztów. Wytyczne regulujące przepływ szmalu za kontent dostępny na PSS może nie uwzględniają jakichś firm trzecich, kasa może płynąć tylko do Sony i do developera. Oznaczałoby to, że Cenega musiałaby wykonać takie tłumaczenie za darmo. Nie zgodzili się więc i dodatki zlokalizowali dopiero na wersje pudełkowe i GOTY - na których to zarobią nową kasę.
Takie trochę kur**skie zachowanie wobec klienta. Ale wiadomo nie od dziś, że to najgorszy wydawca w Środkowej Europie, więc zaskoczenia być nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 15:22, Magwisienka napisał:

No kurczę, co jest? Czemu dodatków do F3 nie ma na naszym Storze? :/

Bo nasza wersje (wydana przez kochaną Cenegę) jest niekompatybilna z dodatkami - tak więc uznano, że nie ma sensu umieszczać dodatków na PSS :)

Spoiler

Tak, wiem, że masz wersję z zagranicy - prawdopodobnie musisz zdobyć te dodatki z innego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 15:55, Siriondel napisał:

/.../

No okej, ale podobno Store jest wspólny dla całej Europy, rajt? Płacimy za Plusa też to samo, co reszta Europy, więc to, że nie możemy dostać DLC do F3 jest maksymalnie nie w porządku. Dzwoniłam już na infolinię PS, oni też nie wiedzą, co jest grane, mam zadzwonić za 2h, to może już coś będą wiedzieli. A nawet jeżeli założę sobie konto na inny kraj, to nie będę miała na nim Plusa, tak? Więc i tak DLC nie ściągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 16:06, Magwisienka napisał:

> /.../
No okej, ale podobno Store jest wspólny dla całej Europy, rajt?

Rajt. Ale to wygląda na wyjątek. Jakby Cenega zadzwoniła do SCEP i powiedzieli im tam, że jako oficjalny dystrybutor gry w Polsce żądają, aby dodatki niekompatybilne z oficjalną polską wersją nie były widoczne dla polskich użytkowników.

Dnia 14.10.2010 o 16:06, Magwisienka napisał:

Płacimy za Plusa też
to samo, co reszta Europy, więc to, że nie możemy dostać DLC do F3 jest maksymalnie nie
w porządku.

Zgadzam się z Tobą, ale wiesz... interes firmy zawsze stoi ponad interesem klienta końcowego. Takie prawa rynku, ale Cenega tutaj mogła zrobić to dobrze, gdyby im na wspomnianym kliencie zależało.

Dnia 14.10.2010 o 16:06, Magwisienka napisał:

Dzwoniłam już na infolinię PS, oni też nie wiedzą, co jest grane, mam zadzwonić
za 2h, to może już coś będą wiedzieli.

Cóż, oby jednak tym razem przyczyna nie pojawienia się tych DLC była inna, niż wtedy. Jeżeli się czegoś dowiesz, zapodaj tutaj jakieś informacje. Mam nadzieję, że zwykła ludzka normalność choć raz wygra ze zwykłym ludzkim ku**stwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem i zagrałem demko Force Unleashed 2 i tak porównując do pierwszej części to jak niebo i ziemia.
Więc krótko moje wrażenia - totalnie podrasowana jedynka, lepsze płynniejsze animacje, lepsza (o dużo) grafika, zaryzykowałbym nawet stwierdzeniem, że demko stoi na bardzo dobrym poziomie - wrażenia jak najbardziej pozytywne - oby gra pełna była taka sama.
Jak spadnie z ceny to kupie :) no chyba, że bardzo brzydkie recenzje przeczytam na temat gry, choć w to wątpię, żeby takie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 16:20, Exelius napisał:

Ściągnąłem i zagrałem demko Force Unleashed 2 i tak porównując do pierwszej części to
jak niebo i ziemia.

Dokładnie :)

Dnia 14.10.2010 o 16:20, Exelius napisał:

Więc krótko moje wrażenia - totalnie podrasowana jedynka, lepsze płynniejsze animacje,

przede wszystkim filmiki nie mają problemów z dźwiękiem wreszcie

Dnia 14.10.2010 o 16:20, Exelius napisał:

lepsza (o dużo) grafika, zaryzykowałbym nawet stwierdzeniem, że demko stoi na bardzo
dobrym poziomie - wrażenia jak najbardziej pozytywne - oby gra pełna była taka sama.

Mi się jakoś jednak wydaje, że ta zabawa może być dobra właśnie w demku, na krótko. Jakoś obawiam się, że z dwójką będzie to samo, co z jedynką - szybko zrobi się po prostu nudna.

Dnia 14.10.2010 o 16:20, Exelius napisał:

Jak spadnie z ceny to kupie :) no chyba, że bardzo brzydkie recenzje przeczytam na temat
gry, choć w to wątpię, żeby takie były.

Ja poczekam na Platinum, nie pali mi się ;)

Ale Twoje ogólne wrażenia jak najbardziej pokrywają się z moimi - o wiele lepsza gra niż jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 16:22, Harrolfo napisał:

Ale Twoje ogólne wrażenia jak najbardziej pokrywają się z moimi - o wiele lepsza gra
niż jedynka.

No coś ostatnio podrasowywanie poprzednich części wychodzi (np. ME1->ME2).
Choć nie powiem, że element ze skokiem w dół i spadaniem był efektowny za to strasznie mi przypominał God of War 3. No właśnie też mi przeszła taka myśl, że to demo jest taką na maksa pokazówką, a full game będzie słaby, no zobaczymy, póki co gra jest na dobrej drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 16:14, MasterOfBlaster napisał:

Grał ktoś w Demon`s Souls ? Warto się zainteresować tym tytułem ?

Warto, ale tylko jeśli jesteś cierpliwym graczem szukającym wyzwania. Z perspektywy patrząc mogę stwierdzić że ten tytuł jest rewelacyjny i jedyne co mnie w nim irytowało to zbyt łatwa śmierć od upadku i pewne rzeczy związane z multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo mam takie pytanie czy do ps3 slim 120GB da się podłączyć kontroler ruchu(PlayStation Move). I czy często się psuje i czy są jakieś problemy z połączeniem z netem.i czym tak dokładnie różni się od wersji 250GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować