Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2010 o 18:33, miecio1996 napisał:

Elo mam takie pytanie czy do ps3 slim 120GB da się podłączyć kontroler ruchu(PlayStation
Move).

Tak
>I czy często się psuje
Nie

Dnia 14.10.2010 o 18:33, miecio1996 napisał:

i czy są jakieś problemy z połączeniem z netem

Zdarzają się
>.i czym tak dokładnie różni się od wersji 250GB
Dyskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , mam do was takie jedno pytanie mianowicie od sierpnia tego roku posiadam ps3 , gry naprawde sa fajne , niedawno sciąglem demo gry Mafia II i pisało mi pobierz w tle . Czekalem dosyc długo i jak gralem w inna gre to wyskoczyl mi komunikat ze pobrano demo gry Mafia . I chciałem się was zapytac czy jak np: bede chcial sciągnąc demo innej gry na ps3 to jak zrobie opcje pobierz w tle to idzie to gdzies podglądnąc np: za kilka godzin ile mi pobralo tego dema ? Bo niewiem gdzie moge to zobaczyc a zalezy mi na tym prosze was o pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 17:45, Holleman napisał:

ciach

W każdej chwili możesz sprawdzić stan pobierania. Jak zaczynasz ściągać i zaznaczysz opcję pobieraj w tle to aby zobaczyć stan pobierania wystarczy wejść w menu do sekcji związanej z netem ( masz tam odnośnik do przeglądarki i PSS) i tam pojawi się nowa ikonka zarządzanie pobieraniem i tam możesz oglądać stan pobierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 17:50, Harrolfo napisał:

I moje pytanko: Czy do startera Move''a jest dodany kabel ładujący? Jak nie, to czy działa
ten od pada?

Kabelka nie ma w zestawie, ale ten od pada działa z Movem :). To uniwersalny kabel do klawiaturki też działa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 17:50, Harrolfo napisał:

I moje pytanko: Czy do startera Move''a jest dodany kabel ładujący?

Nie.

Dnia 15.10.2010 o 17:50, Harrolfo napisał:

Jak nie, to czy działa
ten od pada?

Oczywiście, że tak. Spokojnie możesz ładować tym kablem, którym ładujesz pada. Nawet musisz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie tak.
Ja bym wziął PS3, bo tu możesz przynajmniej dokupywać niefirmowe (czyt. nie Sony) urządzenia peryferyjne.
Z grą po sieci nie ma problemów (wiem na przykładzie GH Metallica i Uncharted 2), także luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 18:38, Harrolfo napisał:

Praktycznie tak.
Ja bym wziął PS3, bo tu możesz przynajmniej dokupywać niefirmowe (czyt. nie Sony) urządzenia
peryferyjne.
Z grą po sieci nie ma problemów (wiem na przykładzie GH Metallica i Uncharted 2), także
luz :)



Ok dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 22:01, Harrolfo napisał:

Do 20 października Starter PS Move za 199 zł w Media Expercie!

a gdzie można spraawdzić jakie gry działają z tą zabawką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 10:39, tosz napisał:

czy jest możliwość ustawienia hasła tak aby możma było uruchomić konsolę dopiero po jego
wprowadzeniu ?

Nie ma, ale masz możliwość zabezpieczenia hasłem podstawowych funkcji konsoli, jak uruchamianie gier i łączenie się z siecią. Powinno wystarczyć. Jeżeli naprawdę nie chcesz, by ktoś włączał Twoją konsole, pozostają zwykłe metody domowe, odłączanie kabli/ukrywanie sprzętu i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować