Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2010 o 10:42, tosz napisał:

> Do 20 października Starter PS Move za 199 zł w Media Expercie!
a gdzie można spraawdzić jakie gry działają z tą zabawką ?

W sklepach np. w ultimie przy każdej działającej grze z Move jest to napisane czerwonym kolorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 10:45, Siriondel napisał:

> czy jest możliwość ustawienia hasła tak aby możma było uruchomić konsolę dopiero
po jego
> wprowadzeniu ?
Nie ma, ale masz możliwość zabezpieczenia hasłem podstawowych funkcji konsoli, jak uruchamianie
gier i łączenie się z siecią. Powinno wystarczyć. Jeżeli naprawdę nie chcesz, by ktoś
włączał Twoją konsole, pozostają zwykłe metody domowe, odłączanie kabli/ukrywanie sprzętu
i takie tam.

próbowałem ustawić hasło na gry ale wchodząc w opcje jest tylko funkcja wpisz hasło, problem w tym że nigdy nie ustawiałem hasła, gdzie to konkretnie się ustawia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sekcji ustawień "security settings" ustawiasz swoje czterocyfrowe hasło. Kiedy już je ustawisz i zapamiętasz, to musisz jeszcze włączyć kontrolę rodzicielską. Im niższy poziom, tym więcej gier obejmie kontrola. By zablokować hasłem wszystkie gry, ustaw kontrolę na poziom 1 i zaznacz kwadrat, by blokada obejmowała też gry bez ograniczenia wiekowego.

Potem dodaj do tego opcje, by podania hasła wymagało uruchomienie przeglądarki, wyłącz automatyczne logowanie do PSN i już. Konsola zablokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 11:09, ww3pl napisał:

No mnie nie dałeś? MNIE?! KAMAAAAN.

Oj, wybacz. Taki żeś ostatnio cichutki i mało aktywny, że o Tobie zapomniałem :D

BTW. Gra ktoś też może w Bioshocka 2 przez multiplayer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z RE, ale niektóre gry (Heavy Rain) wymagają różdżki oraz Navigation Sticka, bądź Dualshocka, ale powodzenia w obsługiwaniu go jedną ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 20:11, Harrolfo napisał:

Takie upewnienie się :)
Czy w Resident Evil 5 Gold Edition można grać samą "różdżką"? I czy do każdej gry wystarczy
sama różdżka?

Co to znaczy "samą różdżką"? Do poruszania się w grze jest potrzebny pad, albo navigation stick. Tylko (albo aż) tyle..
Edit:
O, tutaj masz filmik jak to dokładnie wygląda: http://www.youtube.com/watch?v=r-OnPqFwL2g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 15:22, woko27 napisał:

> No mnie nie dałeś? MNIE?! KAMAAAAN.
>
Oj, wybacz. Taki żeś ostatnio cichutki i mało aktywny, że o Tobie zapomniałem :D

BTW. Gra ktoś też może w Bioshocka 2 przez multiplayer?


ja grywam mam 40 poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie - czy jest możliwość, żeby TV oszukiwał mnie co do wyświetlanej rozdzielczości? Tzn załóżmy, że TV nie obsługuje Full HD, ale po ustawieniu konsoli na taką właśnie rozdzielczość wszystko działa normalnie. Bo nie wiem jaki dokładnie mam model TV - wiem tylko, że to plazma Panasonic Viera 42". I teraz nie wiem, czy obsługuje Full HD, czy nie. Niby pojawia mi się w lewym górnym rogu niebieskie okienko, w którym jest napisane, że aktualny tryb to 1080p, ale w necie znalazłem chyba mój model i jest napisane, że rozdzielczość to 1024x768.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 23:11, Mikex napisał:

Takie pytanie - czy jest możliwość, żeby TV oszukiwał mnie co do wyświetlanej rozdzielczości?

Mała szansa. Z tego TV musiałby być naprawdę perfidny oszust, cheater jakiś totalny.

Dnia 16.10.2010 o 23:11, Mikex napisał:

Tzn załóżmy, że TV nie obsługuje Full HD, ale po ustawieniu konsoli na taką właśnie rozdzielczość
wszystko działa normalnie. Bo nie wiem jaki dokładnie mam model TV - wiem tylko, że to
plazma Panasonic Viera 42".

Skoro działa normalnie, to znaczy, że nie musisz się niczego obawiać. Są różne modele Viery. Jeżeli wchodzi FullHD, masz model z FullHD. Jeżeli chcesz założyć, że TV nie obsłuży 1080p i spróbujesz taką rozdzielczość ustawić, po mignięciu ekranu żadne nowe ustawienia nie zostałyby wprowadzone.

Dnia 16.10.2010 o 23:11, Mikex napisał:

I teraz nie wiem, czy obsługuje Full HD, czy nie. Niby pojawia
mi się w lewym górnym rogu niebieskie okienko, w którym jest napisane, że aktualny tryb
to 1080p

No to znaczy, że w tej chwili wyświetla Ci obraz w 1080p. Co dość normalne, bo Twoja plazma to najwyraźniej TV FullHD, jak wspomniałem powyżej. Inaczej byś nie mógł tego ustawić. Próba ustawienia nieobsługiwanego trybu w jakimkolwiek ekranie sprawia, że ten wraca do ustawień sprzed zmiany, jak również wspomniałem powyżej.

Dnia 16.10.2010 o 23:11, Mikex napisał:

ale w necie znalazłem chyba mój model i jest napisane, że rozdzielczość to 1024x768.

Chyba, co? Cóż, musiałeś znaleźć zły model. "Panasonic Viera 42''" to mało precyzyjna informacja, - nie mogłeś po prostu zajrzeć do instrukcji TV?
Proszę, pewnie znalazłeś ten model:
http://www.amazon.com/Panasonic-Viera-TH-42PX80U-42-Inch-Plasma/dp/B00142HLV4
A tak naprawdę masz może ten:
http://www.amazon.com/Panasonic-Viera-TH-42PZ85U-42-Inch-Plasma/dp/B00142JKRW
Ogólnie - rozdzielczość natywna to rozdzielczość natywna. Jeżeli bez przeszkód włączasz 1080p i do tego tyle pokazuje Ci TV, to znaczy, że możesz mieć pewność, masz model FullHD, a nie ten 720p. Jeżeli bardzo się jednak boisz i chcesz zobaczyć na własne oczy dowód, ustaw tryb 1080p w PS3, ale przy ustawianiu odznacz kratki z wszystkimi innymi trybami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Lista osób z forum wraz z PSN id: http://www.gramps3.jcom.pl/ alternatywny link
http://gramps3.jcom.pl

Jeśli nie ma Cię na tej liście albo zauważyłeś jakiś błąd, odpowiedz na tego posta.
Postaram się aktualizować listę co jakiś czas.


Woko dodaj mnie do tej listy. PSN ID rexarek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś dodać mnie też do listy?
PSN ID: tumasz

A co do Move widzę że większość ludzi wyraża pozytywne oceny. Będę musiał spróbować, choć nie jestem zbytnio casualowym graczem jeśli chodzi o te tytuły które teraz są dostępne razem ze startem Move. Chociaż K3 już będzie miał obsługę Move. I jeśli tak dalej pójdzie że inFamous 2, Resistance 3 i jeszcze wiele ekskluzywnych gier od Sony będzie miało obsługę Move to trzeba będzie chyba zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 10:23, mati285 napisał:

Wybaczcie noboowskie pytanie, ale jak sprawdzić ile mam wolnego miejsca na dysku?

Zakładka ustawienia - pozycja informacje o systemie. Tam masz kilka pozycji (adres MAC karty i ilość miejsca na dysku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować