Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2010 o 14:15, Rafix_94 napisał:

Darksiders jest świetne. Grałem i myślę, że warto wydać pieniądze. Co do Sacred - czytałem
że szit. Ale grać nie grałem, więc Twoja decyzja : )

W Darksiders grałem u kumpla na X360, i całkiem całkiem, tyle że grafika zbyt komiksowa jak dla mnie. A o Sacredzie na PS3 nic nie słyszałem, ale po gameplayach na YT, nawet mi sie podoba. No chyba że znacie jakieś dobre RPG, tak do stu złotych. Koniecznie chce teraz jakieś RPG kupić, to PS3 mam od niedawna, i jedyne gry jakie mam to Uncharted 2, Killzone 2, EyePet (Było dołączone do konsoli, więc nie miałem wyboru), LBP i InFamous, więc postaci nie mam zbytnio w czym rozwijać. ;)

Dawno w żadne dobre RPG nie grałem, tym bardziej na konsoli, tylko od razu mówię - Wszelke Final Fantasy i inne japońsko mangowe rzeczy odpadają, nie ciepie tego. Najlepiej coś w stylu Dragon Age/Baldur''s Gate itp. Rozwijanie postaci, machanie mieczem i inne takie głupoty. Jak na razie tylko ten Sacred mi pod coś takiego podchodzi, bo Dragon Age na kompie skończyłem.

BTW: Moglibyście mi polecić jakieś dobry sklep internetowy? Teraz głównie mówiąc o cenach opieram sie na 3kropki.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 17:22, NuGGetos napisał:

BTW: Moglibyście mi polecić jakieś dobry sklep internetowy?

sklep.gram.pl, Ultima.pl, 3kropki.pl, wirtus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2010 o 17:27, Harrolfo napisał:

sklep.gram.pl, Ultima.pl, 3kropki.pl, wirtus.pl

Ten wirtus to jakiś cofnięty w rozwoju jest, bo ceny mają ładnie posrane. Nic, zostają te 3kropki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 17:11, Renzov napisał:

> mam pytanie jak zasilić konto na PSN ?
Kupując PlayStation Netwotk Card, albo przez kartę kredytową.


to wiem ale jak wypełnić tamte rubryki i już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2010 o 17:32, Harrolfo napisał:

No i bardzo polecam gramowy sklep ;)

Ci znowu mało gier mają jak dla mnie. No i chyba nie słyszeli o żadnych promocjach/wyprzedażach bo zawsze kiedy nie patrze te same ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 17:33, XXX_PL1 napisał:

> > mam pytanie jak zasilić konto na PSN ?
> Kupując PlayStation Netwotk Card, albo przez kartę kredytową.

to wiem ale jak wypełnić tamte rubryki i już ?

Tak, powinno wystarczyć wypełnienie tej rubryki. Powinno, bo ja nie mogłem zarejestrować swojej karty.
Muszę ratować się PlayStation Network Card :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 17:37, NuGGetos napisał:


> No i bardzo polecam gramowy sklep ;)
Ci znowu mało gier mają jak dla mnie. No i chyba nie słyszeli o żadnych promocjach/wyprzedażach
bo zawsze kiedy nie patrze te same ceny.

Zdecydowanie polecam ci Ultimę, najpewniejszy sklep, do tego czesto mają interesujące promocje. Kupowałem juz tam 6 gier i za każdym razem mogłem wypowiadac się tylko dobrze o tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 17:31, NuGGetos napisał:


> sklep.gram.pl, Ultima.pl, 3kropki.pl, wirtus.pl
Ten wirtus to jakiś cofnięty w rozwoju jest, bo ceny mają ładnie posrane. Nic, zostają
te 3kropki.


Allegro i kropka. Najlepsze ceny, a szanse na zostanie oszukanym - znikome (oczywiście, jeśli ktoś wie jak korzystać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 00:01, Deturis napisał:

Woko27 - jako, że zmieniłem nick mógłbyś na liście zrobić update mojego profilu ? :)

Jasne, nie ma sprawy, ale następnym razem odpowiadajcie na mojego posta, bo nie zawsze jestem na bieżąco w wątku. ;P

BTW: A tak w ogóle to co Cię skłoniło do zmiany nicku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 00:16, woko27 napisał:

/ciach

Exelius używałem daaaaaaaawno temu (tak bardzo dawno :) ), a Gram.pl to było dosłownie ostatnie forum, na którym go używałem - teraz już wszystko uogólniłem do jednego nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 00:19, Deturis napisał:


Acha to chodzi o nick na gram.pl. Ja cały przez cały czas myślałem, że zmieniłeś id w psn. :P
Ech, późna pora mi nie służy, kończę już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 00:26, woko27 napisał:

>
Acha to chodzi o nick na gram.pl. Ja cały przez cały czas myślałem, że zmieniłeś id w
psn. :P
Ech, późna pora mi nie służy, kończę już.

Ups ? :)
Zdarza się, nic się nie stało przecież :)
Każdy ma prawo do zmęczenia.
I chyba nick na PSN nie da się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 17:22, NuGGetos napisał:

Dawno w żadne dobre RPG nie grałem, tym bardziej na konsoli, tylko od razu mówię - Wszelke
Final Fantasy i inne japońsko mangowe rzeczy odpadają, nie ciepie tego.

Toś Waść złą platformę wybrał - na konsolach, a w szczególności Playstation, gra się właśnie w jRPG :P Kiedyś też uważałem, że gry pokroju Final Fantasy to przysłowiowy crap, ale na szczęście zmieniłem to nastawienie po zagraniu :)

Dnia 29.10.2010 o 17:22, NuGGetos napisał:

Najlepiej coś w stylu Dragon Age/Baldur''s Gate itp. Rozwijanie postaci, machanie mieczem i inne takie
głupoty. Jak na razie tylko ten Sacred mi pod coś takiego podchodzi, bo Dragon Age na kompie skończyłem.

W coś w stylu Dragon Age czy Baldur''s Gate gra się na PC, a nie na konsolach - wygodniej i taniej. A do tego do wielu gier RPG można poinstalować mnóstwo modów, których na konsolach nie uświadczysz.

Polecam Ci zapoznać się z grą Valkyria Chronicles - połączenie strategii i RPG z wciągającą fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować