Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Gdzie znajdę( jeżeli w ogóle znajdę) teksty dialogów do Brutal Legend? Nie widzę sensu grania w grę, z której rozumiem tylko mimikę postaci ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 13:04, Woo-Cash napisał:

Gdzie znajdę( jeżeli w ogóle znajdę) teksty dialogów do Brutal Legend? Nie widzę sensu
grania w grę, z której rozumiem tylko mimikę postaci ;/.

Nie ma takiego czegoś, chyba do żadnej gry nie ma takowych tekstów. Komu by się je chciało robić?
A i łapiesz się za grę (BL), a nie znasz Ang? :) To po prostu się baw i przechodź na "ślepca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn - urodzinowo gram sobie w urodzinowo otrzymane Uncharted 2 i Killzone 2 - to jak wyścig między tymi dwoma grami o to, w którą zagram :D Każda jedna lepsza od drugiej. To jest to!

Wreszcie czuję się jak w domu (po przesiadce na PS3) ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 14:57, DuduTutu napisał:

A wczesniej na piecu grałes? :)

Trochę to fanbojowsko teraz zabrzmi, ale na X360.
I do tego miałem ogromną bibliotekę gier łącznie z GH itp. A teraz wydaje mi się, że te 2 gry biją resztę xboxowych gier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez miałem dwa xklocki,oba sprzedałem po ok 3 miesiacach. Ps3 mam juz ok pół roku i nie zamierzam jej sprzedac never :p po prostu czarnulka ma cos w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie,mam prosbe. otóz pare dni temu pozyczyłem od kolegi CoD world at war. Grałem przez siec,az w koncu dostałem sie na taki serv (macie w linku),okazało sie ze ten serv zhakował mi gre. Mam jakies niewiadomo jakie staty 240404949449 nie mam rangi w lobby itp. Czy znacie jakis sposób zeby to naprawic? czy gra jest zhakowana juz na dobre? i czy grając w nia łamie prawo,albo czy moge dostac bana na ps3?
http://www.youtube.com/watch?v=X3WHSmOJO7g&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 14:01, Kaucz napisał:

A i łapiesz się za grę (BL), a nie znasz Ang? :) To po prostu się baw i przechodź na
"ślepca".


A co to za przyjemność, skoro w grze liczy się przede wszystkim fabuła? Trudno, nie ma to nie ma. Sprzedam grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, a jakby tak odpalić na innym koncie, bądź usunąc całkowicie gre (Game data i te inne duperele) i wgrać ponownie.
Pewnie na płytkę nic się nie wgrało, więc jak mu oddasz bedzie ok. To "coś" siedzi moim zdaniem na twoim dysku^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób z dostępem do bety Killzone''a 3. Jak wygląda sprawa z recoilem (odrzutem) broni? Tak jak w KZ2, gdzie można było wystrzelać cały magazynek, za cenę ogromnego rozrzutu pocisków? Po filmiku z tvgry.pl mam niemiłe wrażenie, że wpływ odrzutu na celność pukawek został drastycznie zredukowany. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 17:47, Lex napisał:

Pytanie do osób z dostępem do bety Killzone''a 3. Jak wygląda sprawa z recoilem (odrzutem)
broni? Tak jak w KZ2, gdzie można było wystrzelać cały magazynek, za cenę ogromnego rozrzutu
pocisków? Po filmiku z tvgry.pl mam niemiłe wrażenie, że wpływ odrzutu na celność pukawek
został drastycznie zredukowany. :/

Nie grałam za dużo w dwójkę, więc nie mogę powiedzieć za bardzo, jak wygląda porównanie do trzeciej części, ale z tego co na razie pograłam w trójkę nie mogę powiedzieć, żeby odrzut broni był bardzo odczuwalny. Wydaje mi się, ze mniej niż w innych tego typu grach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zapalonym graczem między innimi CoDa i jak co roku planowałem zakup nowej odsłony, w wakacje zakupiłem nowego kompa radeon HD 5850 amd czterordzeniowy 2.8 i 4 giga ddr 3. Teraz sobie myślałem, że cod będzie będzie błyszczeć na moim kompie:), ale dowiedziałem się, że jakos przed gwiazdką rodzice kupuję jakiś dobry telewizor hd ok 46 cali i teraz myślałem, czy kupić do niego konsolę i kupić coda(ale to dopiero w grudniu), czy zainwestować w dorby monitor (myślałem o 27 cali lg HD) jak już mam dobrego kompa. Teraz nie wiem kurcze, ale narazie chyba kupię coda na pc a potem najwyżej na konsole ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 11:18, Jagged napisał:

Nie lepiej dołożyc kilka stówek i kupić TV 32 cale ?

Tak, lepszy od monitora - no ... zależy czy masz miejsce jak tak to bym kupił TV 32 cale +++ i w full hd, brat jak testował konsolę na full hd to stwierdził, że widać różnice między 720p, a 1080p - nie wiem czy na małych TV jest widoczna różnica (testował na 2 telewizorach 50 cali - hd ready i full hd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować