Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

zapłaciłem na Playstation Store za dodatkowe mapy do COD WAW dostałem emaila z informacją że zarejestrowali wpłatę z mojej karty i podziękowali, co trzeba teraz zrobic aby ściągnąć te mapy na PS3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Jutro jadę do kuzyna, i mamy ochotę w coś pogiercować na PS3. Problem w tym że nie ma dużo gier, a samo LBP i DBZ:RB może sie nam przejeść. Więc mam pytanko, czy są na PSN jakieś dema na 2 osoby? Coś polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 06:35, Magwisienka napisał:

> >
> > Ja tak mam z MGS4 :P .
> A do MGSa chyba dalej nie ma trofeów :f
http://networkedblogs.com/a50wY ;)


Jedno słowo: wreszcie! O tym mówiło się od 2007 roku. Wprawdzie czwartego MGS-a skończyłem trzykrotnie, ale trofea to dobry powód do kolejnego podejścia.

Swoją drogą mam propozycję dla czterech Gramowiczów: w PSN Store pojawił się cyfrowe wydanie GoW Collection. Jak w przypadku większości innych produkcji dostępnych za pośrednictwem usługi sieciowej Sony, możliwe jest pobranie i używanie kupionej gry na pięciu niezależnych konsolach. Ten zestaw kosztuje 99 zł, a więc jeśli zbierze się ekipa pięciu osób (ja + cztery inne), to możemy wspólnie dokonać tego zakupu. Jak łatwo policzyć: za pierwszą oraz drugą odsłonę jednej z najlepszych serii gier na PlayStation 2 w odświeżonej oprawie graficznej zapłacimy po 20 zł. Są jacyś zainteresowani? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 19:35, NuGGetos napisał:

Jest jakakolwiek gra w którą przez sieć można grać razem z posiadaczami X360?


Nie ma takiej, cross-platformowej gry. Xbox 360 - PC: coś znajdziesz, ale w konfiguracji, o której piszesz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 20:03, Harrolfo napisał:

Cześć,
Czy to normalne, że Assassin''s Creed chodzi bardzo wolno na PS3?


Który? Jeśli chodzi o 1 to nie wiem, ale 2 działała mi normalnie, a nie jakoś tam super wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 20:45, Harrolfo napisał:

Chodzi mi o jedynkę.
Jakbym miał na myśli dwójkę, to napisałbym Assassin''s Creed 2 (w którego grałem :)


No wiesz niektórzy tak robią, że piszą nazwę serii i weź się domyśl numerka :). A w jedynkęgrałem na PC, więc nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt nie odpowiedział...
Dema na 2 osoby? Ale masz 2 pady? Jesli tak to np. UFC 2009/2010, chyba Marvel vs Capcom jest na dwóch...
Możecie też ściągnąć jakieś wyścigi i grać pojedynczo,np. konkurować czasami czy kto lepiej "zadriftuje"^^(Tu polecę Grid''a)
Ogólnie wyścigi i bijatyki ^^

Mam pytanko^^
Czy da się zarejestrowaćdrugie konto na psn (Np. Na US), by mieć dostęp do większej ilości dem? (W ogóle jest ich więcej w US)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 21:11, DesMonD__PL napisał:

Mam pytanko^^
Czy da się zarejestrowaćdrugie konto na psn (Np. Na US), by mieć dostęp do większej ilości
dem? (W ogóle jest ich więcej w US)

Jasne, że tak (musisz tylko mieć 2 profile na konsoli). Każdy posiadacz PlayStation 3 powinien posiadać przynajmniej dwa konta na dwóch różnych krajach.
Na nasze europejskie PSS czasami nie ma co liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 13:33, MasterOfBlaster napisał:

Ostatnio dość sucho u mnie z grami na ps3 więc się zastanawiałem czy są jakieś darmowe
gry na PSN ? Wiem że na XBL swego czasu było kilka niezłych tytułów do pobrania za darmo.

Za darmo nic nie ma :). Niestety.
Darmowe są tylko dema, filmiki, trailery i niektóre tapety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończył właśnie Killzone 2. Werdykt?

Cóż - oddanie wojennego chaosu, grafika, modele pukawek, model strzelania, ogólne "założenie" gry (łącznie z cover systemem) i MUZYKA!!! - poziom ponad Modern Warfare. Fabularnie też jest bardzo dobrze, ale właśnie... "tylko" bardzo dobrze - od tej gry fabularnie oczekiwałem więcej.

Mimo wszystko dla mnie to takie 9+/10.

Plusik jeszcze za poziom trudności - grałem na "normalnym" i było o niebo ciężej od np. MW2 czy BF:BC2 (grałem bez moda "odciążającego" - podstawowe "ociężałe" sterowanie)

Uncharted 2 zaś... trochę inna bajka - w sumie mam teraz taki mętlik w głowie, że nie wiem już, która gra lepsza ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 20:23, wsaadman napisał:

Uncharted 2 zaś... trochę inna bajka - w sumie mam teraz taki mętlik w głowie, że nie
wiem już, która gra lepsza ;d


Według mnie Uncharted 1 + 2 stoją wyżej niż K2, ale to tylko moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować