Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2010 o 12:03, Magwisienka napisał:

Widziałam, że parę osób gra już w Brotherhooda. Jak wrażenia? :)

Zajrzyj do tematu o AC: B, na ostatnich dwóch stronach parę osób opisało swoje wrażenia, w tym ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 12:06, Siriondel napisał:

Zajrzyj do tematu o AC: B, na ostatnich dwóch stronach parę osób opisało swoje wrażenia,
w tym ja ;)

No cóż, tak to jest jak moja aktywność na forum ogranicza się właściwie do tego jednego tematu ;)

Szkoda, że nadal są problemy techniczne, o których mówisz. Miałam nadzieję, że Ubi wyciągnie jakieś wnioski z AC2 i nauczy się zrobić grę na PS3. A jak jest, jeżeli chodzi o sam tryb single? Widziałam gramy na tvgry.pl i zauważyłam, że jest masa rzeczy do zrobienia, ale wiele z nich się powtarza, np. niszczenie wież czy renowacja miasta. Nie nudzi się za szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 12:17, Magwisienka napisał:

Nie nudzi się za szybko?

Wiesz, to chyba kwestia podejścia. Ja lubię sandboxy, podobało mi się pierwsze i drugie AC i mimo pewnego stopnia powtarzalności elementów (collectibles, punkty widokowe) nie nudziło mnie to. W Brotherhood zostało to poprawione, mniej zbieractwa, każdą wieżę załatwia się inaczej, bo każda ma swój poziom trudności, nowe elementy mają zadbać o to, by gracz się nie znudził. Grywalność zdecydowanie jest, a jestem dopiero na początku.
Jedyne, co może znudzić, to mechanika. Bieganie i skakanie przez 3 gry w ten sam sposób po dachach może sprawić, że ma się dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda oglądanie filmów z płyt Blu-Ray na PS3?
czy na ekranie są jakieś " przeszkadzajki '' podczas seansu?
czy przypomina on okno netowego playera? / np.PowerDVD )?
czy PS3 odtwarza oryginalne filmy BD z 1 regionu ( USA )?
czy na tym monitorze z tunerem tv:
http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-peripherals-prtinters/monitors/lcd-tv-tuner/LS24EMDKU/EN/index.idx?pagetype=prd_detail
uzyskam dobrej jakości obraz w grach na PS3 i w filmach z płyt BD? - czy wystarczy do tego tylko kabel HDMI dołączony do konsoli? - czy potrzeba czegoś jeszcze?

z góry dzięki za odpowiedzi,dziś chcę kupić konsolę w Empiku - zakupiłem ostatnio monitor ( w linku 0 i napęd Blu-Ray ale nie odtwarza mi on płyt BD ( czarny ekran ),dlatego też chce kupić konsole,która i odtworzy filmy i posłuży do gry ( gry używane na PS3 są u mnie w cenie od 30 do 45 zł ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wkładasz płytkę do napędu i wybierasz film z zakładki "Filmy" po czym wita Cię menu. Osobiście oglądam na zwykłym kablu HDMi przy telewizorze z HD Ready i nie mam żadnych zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 13:35, lis_23 napisał:

Jak wygląda oglądanie filmów z płyt Blu-Ray na PS3?


Normalnie, bardzo dobrze, ja jestem zadowolony.

Dnia 20.11.2010 o 13:35, lis_23 napisał:

czy na ekranie są jakieś " przeszkadzajki '' podczas seansu?


Nie ma żadnych "przeszkadzajek".

Dnia 20.11.2010 o 13:35, lis_23 napisał:

czy przypomina on okno netowego playera? / np.PowerDVD )?


Nie przypomina oka "netowego playera".

Dnia 20.11.2010 o 13:35, lis_23 napisał:

czy PS3 odtwarza oryginalne filmy BD z 1 regionu ( USA )?


Nie można, blokada regionalna występuje wśród filmów. Więc nie odtworzysz filmu z USA

Dnia 20.11.2010 o 13:35, lis_23 napisał:

czy na tym monitorze z tunerem tv:
http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-peripherals-prtinters/monitors/lcd-tv-tuner/LS24EMDKU/EN/index.idx?pagetype=prd_detail
uzyskam dobrej jakości obraz w grach na PS3 i w filmach z płyt BD? - czy wystarczy do
tego tylko kabel HDMI dołączony do konsoli? - czy potrzeba czegoś jeszcze?


Błąd- do PS3 nie jest dołączony żaden kabel HDMI lecz tylko zwykły kabel AV. Więc do zakupu konsoli trzeba doliczyć kupno kabla HDMI. Jak monitor ma wyjście HDMI z HDCP to nie ma problemu z podłączeniem konsoli.

Dnia 20.11.2010 o 13:35, lis_23 napisał:

z góry dzięki za odpowiedzi,dziś chcę kupić konsolę w Empiku - zakupiłem ostatnio monitor
( w linku 0 i napęd Blu-Ray ale nie odtwarza mi on płyt BD ( czarny ekran ),dlatego też
chce kupić konsole,która i odtworzy filmy i posłuży do gry ( gry używane na PS3 są u
mnie w cenie od 30 do 45 zł ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Błąd- do PS3 nie jest dołączony żaden kabel HDMI lecz tylko zwykły kabel AV. Więc do zakupu konsoli trzeba doliczyć kupno kabla HDMI. Jak monitor ma wyjście HDMI z HDCP to nie ma problemu z podłączeniem konsoli. "

http://www.empik.com/konsola-playstation-3-250-gb-uncharted-uncharted-2-kabel-sony-hdmi-sony-computer-entertainment,prod58363573,multimedia-p

W skład zestawu wchodzą:

* konsola PlayStation 3 250 GB
* gra Uncharted: Drake''s Fortune
* gra Uncharted 2: Among Thieves
* kabel HDMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 13:55, lis_23 napisał:

http://www.empik.com/konsola-playstation-3-250-gb-uncharted-uncharted-2-kabel-sony-hdmi-sony-computer-entertainment,prod58363573,multimedia-p

W skład zestawu wchodzą:

* konsola PlayStation 3 250 GB
* gra Uncharted: Drake''s Fortune
* gra Uncharted 2: Among Thieves
* kabel HDMI


Zauważ, że kabel HDMI w tym zestawie to bonus, przyjrzyj się zresztą pudełku http://empikmedia.pl/c/konsola-playstation-3-250-gb-uncharted-uncharted-2-kabel-sony-hdmi-bprod58363573.jpg
W większości bundle packów jest tylko zwykły cinch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry-używki warto kupić na początek?
" Infamous "," Resistance 1,2 "? - są po 45 zł
mam zamiar kupić też zestaw " God of War " - trylogia za 200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heavy Rain. Motywuje, by nauczyć się obsługi pada. Co prawda, mi cały czas guziczki się mylą i najchętniej podłączyłbym pod konsolę klawiaturę z myszką (poważnie, nie mogę zrozumieć, czemu sony nie wypuściło swojego firmowego sprzętu: dla osób przesiadających się z PC i pozbawionych większych ilości czasu na granie pad to po prostu mordęga. Albo jestem wyjątkiem :3), ale gra przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura chyba jest
z padem trudności nie będzie bo w przeszłości miałem już PlayStation a przed kupnem grałem z kumplem u niego ze cztery lata - gorzej mi będzie nauczyć się tylko strzelać za pomocą pada ...
A gier typu " Heavy Rain " nie lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 18:24, lis_23 napisał:

Klawiatura chyba jest
z padem trudności nie będzie bo w przeszłości miałem już PlayStation a przed kupnem grałem
z kumplem u niego ze cztery lata - gorzej mi będzie nauczyć się tylko strzelać za pomocą
pada ...
A gier typu " Heavy Rain " nie lubię ;)

Na początek najlepszym wyborem będzie Uncharted do nauki strzelania i z FPSów jednak Killzona bardziej polecałbym niż Resistance. InFamous warto, świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować