Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Nowy trailer Resistance 3, jeśli jeszcze ktoś nie widział.
http://www.gametrailers.com/video/vga-10-resistance-3/708333

Parę faktów o singlu:
Likwidują ten przygłupi limit dwóch broni
Będzie co-op dla 2 osób zintegrowany z singlem
Koniec z autoregeneracją życia(czyli pewnie będą "apteczki")
Ma być lepsze AI

Jak dla mnie same zmiany na +. To co mnie wkurzało w singlu R2 zostaje zmienione.
Jedyny minus to to że, głównym bohaterem będzie

Spoiler

Capelli, czyli osoba która zabiła nam Hale''a. Dla mnie minus bo wkurzał mnie ten gościu. No cóż, może będzie się dał lubić w trójce.



Co do wstawek filmowych, to mam mieszane uczucia. Zobaczymy jak ostatecznie wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 11:50, Memorr napisał:

Gra ktoś z was po sieci w Uncharted 2?

I ja również gram jakby co.

Dobra, teraz z innej beczki:
http://www.ps3site.pl/swietujemy-chrono-cross-wkrotce-na-psn/59278/#more-59278
Jeżeli ta gra, to absolutne arcydzieło, moja top #2 pozycja wszech czasów trafi choćby na amerykański PSN, będzie to dla mnie news większy niż Uncharted 3. Wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy. Czekałem na to od kiedy mam PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 16:10, Siriondel napisał:

(...)


Pewnie kupię. Ale dopiero za jakiś czas - muszę kupić "pierwszą część" na NDS (fabuła :) bo dużo dobrego o grze słyszałem; a z tym jakoś specjalnie mi się nie śpieszy. I tak zanim Chrono Cross skończy wycieczkę Japonia-->USA-->Europa minie pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 16:09, Fatal-X napisał:

Co do wstawek filmowych, to mam mieszane uczucia. Zobaczymy jak ostatecznie wyjdzie w
praniu.


Nie będzie żadnych wstawek, twórcy już chyba po wypuszczeniu 1szego trailera powiedzieli, że to tylko na potrzeby tych właśnie trailerów. Cutscenki in game będą całościowo na silniku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie mam pytanie zastanawiam się nad zakupem soniaka i czy do fps-ów typu cod black ops czy kill zone bede mógł grać na myszy i klawiaturze ?.Czy opłaca się jeszcze ps3 kupować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 13:20, hammerfall87 napisał:

Takie mam pytanie zastanawiam się nad zakupem soniaka i czy do fps-ów typu cod black
ops czy kill zone bede mógł grać na myszy i klawiaturze ?.

Niestety nie, tylko na padzie. Ale nie martw się można się przyzwyczaić. ;) Jedyną grą na PS3 jaka obsługuje podłączoną klawiaturę i mysz to Unreal Tournament III. Jest coś jeszcze takiego jak FragX (czy jakoś tak ;p), ale ponoć niezbyt to wygodne.

Dnia 14.12.2010 o 13:20, hammerfall87 napisał:

Czy opłaca się jeszcze ps3 kupować ?

Co za pytanie... jasne, że się opłaca! Co prawda PS3 nie da Ci takich doznań graficznych jak dzisiejsze gry na PC (chociaż taki Uncharted albo God of War 3 wyglądają fenomenalnie), ale zrekompensuje to w całości grywalność exclusive''ów na wyłączność ps3 jak i reszta gier multiplatformowych.

Dodatkowo dodam, że na PS4 nie ma co się na razie nastawiać. Chyba, że wolisz poczekać jakieś 2 lata na konsolę, która przez pierwsze miesiące będzie kosztować ponad 2.000 zł i po kilki miechach będzie się sypać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 13:20, hammerfall87 napisał:

Takie mam pytanie zastanawiam się nad zakupem soniaka i czy do fps-ów typu cod black
ops czy kill zone bede mógł grać na myszy i klawiaturze ?.Czy opłaca się jeszcze ps3
kupować ?


Chyba jakoś się da, widziałem jakieś przystawki na necie, bo zwykłych chyba nie podepniesz, ale na padzie jest wygodnie. Wystarczy się przyzwyczaić i jest cacy ;)
Co do drugiego pytania to moim zdaniem jak najbardziej się opłaca, na PS4 poczekamy pewnie jeszcze parę ładnych lat, więc trzeba brać co jest :D Dodatkowo przyszły rok takie premiery na czarnulkę, że żal by było ich nie poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zwisają doznania graficzne wystarczył mi pecet i wymuszone zmiany sprzetu ,chciałbym sobie bezstresowo popykać po sieci.A ten cały Ps move to nie bedzie jakos kompatybilny z black ops ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 13:51, woko27 napisał:

Chyba, że wolisz poczekać
jakieś 2 lata na konsolę, która przez pierwsze miesiące będzie kosztować ponad 2.000
zł i po kilki miechach będzie się sypać.

Ja bym bardziej obstawiaj 2014 albo moze dalej na premiere nowej konsolki. Najpierw zapewne bedzie nowy xbox i za ok rok czarnulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytan,juz w trakcie użytkowania ps3:

1.Przeglądarka coś mi szwankuje,nie wiem może to moj błąd ale nie wiem.Wczoraj 2x sie zawiesiła,raz na YT a raz na zwykłym www .Podobno da sie jakoś przydzelić wiecej pamieci,albo poprostu nie korzystac z tej przeglądarki?

2.W Opcjach gry mam opcję : Wygładzanie obrazu(jest obecnie na OFF) mam tv kineskopowy to włączyć tą opcję czy zostawić tak jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 14:14, hammerfall87 napisał:

Mi zwisają doznania graficzne wystarczył mi pecet i wymuszone zmiany sprzetu ,chciałbym
sobie bezstresowo popykać po sieci.A ten cały Ps move to nie bedzie jakos kompatybilny
z black ops ? :)

Nie, Black Ops z nowości obsługuje tylko 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdury ci plotą, bracie. Pad nie nadaje się do FPS-ów. Single jeszcze jeszcze, ale multi odradzam. Strzelając z bliskich odległości poczujesz się jak paralityk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 15:13, Woo-Cash napisał:

Bzdury ci plotą, bracie. Pad nie nadaje się do FPS-ów. Single jeszcze jeszcze,
ale multi odradzam. Strzelając z bliskich odległości poczujesz się jak paralityk.

A ja jestem gwiazdą rocka i zarabiam tygodniowo więcej niż całe gram.pl przez dwa lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 15:10, Memorr napisał:

1.Przeglądarka coś mi szwankuje,nie wiem może to moj błąd ale nie wiem.Wczoraj 2x sie
zawiesiła,raz na YT a raz na zwykłym www .Podobno da sie jakoś przydzelić wiecej pamieci,albo
poprostu nie korzystac z tej przeglądarki?

Cóż, nie ma co ukrywać, że Firefox to to nie jest. Przeglądarka ma swoje słabe punkty, problemy z niektórymi stronami, Java podobno wywołuje zwiechy. W każdym razie nie szalej z nią po prostu, doraźnie od czasu do czasu, tak to chyba możesz śmigać normalnie na PC, nie?

Dnia 14.12.2010 o 15:10, Memorr napisał:

2.W Opcjach gry mam opcję : Wygładzanie obrazu (jest obecnie na OFF) mam tv kineskopowy
to włączyć tą opcję czy zostawić tak jak jest?

W opcjach gier są tylko dwie pozycje i obie dotyczą wyłącznie gier z PSXa (i PS2). Nie mają wpływu na gry na PS3. Jeżeli masz coś na PSXa, co będziesz odpalał na PS3, zostaw wygładzanie obrazu wyłączone. Opcja głównie dla posiadaczy HDTV, gdzie gry ze starszych platform Sony nie wyglądają rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 15:26, Woo-Cash napisał:

> A ja jestem gwiazdą rocka i zarabiam tygodniowo więcej niż całe gram.pl przez dwa
lata...

Słucham?

Chodzi mi o to, że nie koniecznie gadają bzdury... Może tobie jest niewygodnie, ale np. ja (i założę się, że "parę" osób poza mną) nie wyobrażam sobie już powrotu do grania na pc - kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 15:38, wsaadman napisał:

Chodzi mi o to, że nie koniecznie gadają bzdury... Może tobie jest niewygodnie, ale np.
ja (i założę się, że "parę" osób poza mną) nie wyobrażam sobie już powrotu do grania
na pc - kwestia przyzwyczajenia.


Kwestia przyzwyczajenia. Chociaż nie oszukujmy się - na padzie nigdy nie uzyskasz takiej precyzji, jak na myszy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować