Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2010 o 15:13, Woo-Cash napisał:

Bzdury ci plotą, bracie. Pad nie nadaje się do FPS-ów. Single jeszcze jeszcze,
ale multi odradzam. Strzelając z bliskich odległości poczujesz się jak paralityk.


Dokładnie jak powiedział wsaadman, to że TOBIE nie podchodzi granie na padzie w FPSy, nie znaczy, że większość ludzi na świecie też tak uważa...
Skoro ludzie kupują więcej egzemplarzy Calla na konsole to chyba znaczy, że lepiej/ wygodniej im się gra na padzie czyż nie tak? Więc może nie zrażaj innych gadaniem że plotę bzdury... Nie podchodzi Ci, ok, ale parę osób już napisało że da się przyzwyczaić i potem jest fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Auuu, nigdy bym nie powiedział, że jakaś "gra komputerowa" spowoduję u mnie zakwasy^^, a tu proszę sport champions+cały dzień napierdzielania w gladiatorów i człowiek rano myśli, że cały dzień spędził na siłce/sali. Anyway wciąć zostało mi ukończyć złoty puchar co olaboga zaczyna robić się naprawdę ciężkie;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Przymierzam się do kupna PS3, ale jest dla mnie jedna ważna spawa. Czy na tą konsole można stremować muzykę/zdjęcia/filmy z komputera. Czy wszystko muszę na Pendrive kopiować i na PS3 przerzucać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 17:06, Marekvader napisał:

Siemka. Przymierzam się do kupna PS3

I bardzo dobrze :)

Dnia 14.12.2010 o 17:06, Marekvader napisał:

, ale jest dla mnie jedna ważna spawa. Czy na tą konsole można stremować muzykę/zdjęcia/filmy z komputera.

Można.

Dnia 14.12.2010 o 17:06, Marekvader napisał:

Czy wszystko muszę na Pendrive kopiować i na PS3 przerzucać?

Nie, ale jest taka opcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 17:08, Harrolfo napisał:

> Siemka. Przymierzam się do kupna PS3
I bardzo dobrze :)
> , ale jest dla mnie jedna ważna spawa. Czy na tą konsole można stremować muzykę/zdjęcia/filmy
z komputera.
Można.
> Czy wszystko muszę na Pendrive kopiować i na PS3 przerzucać?
Nie, ale jest taka opcja ;)

Jak byś mógł mi uchylić rąbka tajemnicy, to bym sobie u kumpla jeszcze sprawdził jak to działa. Filmy muszą być w formacie MP4, DivX? Czy jest to obojętne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 17:13, Marekvader napisał:

Jak byś mógł mi uchylić rąbka tajemnicy, to bym sobie u kumpla jeszcze sprawdził jak
to działa. Filmy muszą być w formacie MP4, DivX? Czy jest to obojętne?


Można streamować przez Media Servery, ale imo wygodniej jest sobie zarzucić film z pendrive''a. Jedynym problemem mogą być napisy, ale i na to znalazłem sposób - AVIAddXSubs - program, który w kilka sekund dodaje suby do filmu (coś jak w przypadku dvd, że można wył. i wł. kiedy się chce). Robię tak już od dawna i wszystko działa bez zarzutu. Jakbyś miał jakieś problemy po kupnie konsoli to pisz.

nightfaler - Nie chcę nic mówić, ale po złotym pucharze jest jeszcze jeden, platynowy bodaj. Także już szykuj jakieś sterydy czy coś. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2010 o 19:01, woko27 napisał:

Można streamować przez Media Servery, ale imo wygodniej jest sobie zarzucić film z pendrive''a.
Jedynym problemem mogą być napisy, ale i na to znalazłem sposób - AVIAddXSubs - program,
który w kilka sekund dodaje suby do filmu.


Tylko Ty co piszesz to już do końca legalne nie jest ;) ja mówię np. o streamowaniu własnych nagrań wideo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 19:01, woko27 napisał:

nightfaler - Nie chcę nic mówić, ale po złotym pucharze jest jeszcze jeden, platynowy bodaj. Także już szykuj jakieś sterydy czy coś. ;p

Platynkę dostaje się za zdobycie wszystkich brązowych, srebrnych i złotych "acziwów" w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 19:36, Mavarius napisał:

Tylko Ty co piszesz to już do końca legalne nie jest ;) ja mówię np. o streamowaniu własnych
nagrań wideo :)


No ja też przecież mówiłem o własnych nagraniach z kamery, bo niby o czym innym? :)

Lfdracon - Wiem... Nie chodziło mi o achievementy. Rozmowa dotyczyła Sport Champion a tam są różne poziomy trudności jako trofea (brązowy - easy, złoty - hard, itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 19:01, woko27 napisał:

nightfaler - Nie chcę nic mówić, ale po złotym pucharze jest jeszcze jeden, platynowy
bodaj. Także już szykuj jakieś sterydy czy coś. ;p

Lolzzzz, ja już na złotym dostaje baty, najpierw chciałem wymaksować cały turniej, a teraz to już go nawet ukończyć mi nie dają^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 20:21, nightfaler napisał:

Lolzzzz, ja już na złotym dostaje baty, najpierw chciałem wymaksować cały turniej, a
teraz to już go nawet ukończyć mi nie dają^^


Spróbuj ping-ponga, jest łatwiejszy i o wiele przyjemniejszy. ;) To właśnie w nim jako jedynym mam zaliczone wszystkie pucharki i trofea (acziwy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PS+ jest beta DC Universe Online.
Całość zajmuje, bagatela, ponad 15 GB!!!

EDIT: O, i trial Prototype'a! Od dawna zastanawiałem się nad zakupem, pobieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ drogi kolego, jeżeli spędzasz przy konsoli 2-3h dziennie, to nie dziw się z "sukcesów". Ja kupiłem konsolę półtora roku temu i do dzisiaj nie mogę się przyzwyczaić. Prawda, że mając parę godzin doświadczenia z bety w Bad Company 2 kosiłem wszystkich równo, ale im dalej w las, tym trudniej. Strzelanie z bliskich odległości potrafi zniechęcać. Niemniej nie miej mnie za idiotę, w pierwszej szóstce zwykle się mieściłem. Zanim nie sprzedałem gry z wymienionego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no rozumiem, wszystko zależy od tego jak szybko ktoś przyswoi sobie, umiejętność grania padem w FPSy. Faktycznie może niektórzy mogą mieć problem, ale chodziło mi głównie o to, że napisałeś że pleciemy bzdury... Serio potem jest fajnie, ale potrzeba wprawy jak we wszystkim :) a teraz peace & love.
(Dobra przyznaje się bez bicia... Pada trzymam od 13 lat, bo zawsze w domu miałem któreś PlayStation, dlatego tak cwaniakuje :P )

BTW: Jak stawiacie Resistanca w porównaniu do 2giej części? Bo zamówiłem sobie 1szą część, a od 2 lat prawie mam 2kę, która swego czasu bardzo mi się spodobała i do dziś cenie ją bardziej niż Killozne2 (ale tylko w Singlu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 20:34, woko27 napisał:

Spróbuj ping-ponga, jest łatwiejszy i o wiele przyjemniejszy. ;) To właśnie w nim jako
jedynym mam zaliczone wszystkie pucharki i trofea (acziwy).


Ale on jakiś taki steteczny potrafi się zrobić po paru meczach ;p, btw jakoś nie przyuważyłem w podpowiedziach, ale jak te boty podskakują?( w gladiatorach ofkorz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 22:50, nightfaler napisał:

Ale on jakiś taki steteczny potrafi się zrobić po paru meczach ;p, btw jakoś nie przyuważyłem
w podpowiedziach, ale jak te boty podskakują?( w gladiatorach ofkorz)


Podskakują? Można skoczyć na przeciwnika, kiedy on leży oszołomiony na ziemi. Musisz tylko szybko machnąć różdżką do góry nad głowę i w dół (tak jakbyś machał siekierą... ;p). Wejdź do samouczka, tam musi być dokładnie pokazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 23:20, woko27 napisał:

Podskakują? Można skoczyć na przeciwnika, kiedy on leży oszołomiony na ziemi. Musisz
tylko szybko machnąć różdżką do góry nad głowę i w dół (tak jakbyś machał siekierą...
;p). Wejdź do samouczka, tam musi być dokładnie pokazane.

Nie mówię o ataku z wyskoku, tylko o tym jak ja siekam ich w golenie, o on podskakuje w górę(uskakuję nad moim atakiem), i nie mówię tu o unikach na przyciskach move..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować