Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2010 o 23:23, nightfaler napisał:

Nie mówię o ataku z wyskoku, tylko o tym jak ja siekam ich w golenie, o on podskakuje
w górę(uskakuję nad moim atakiem), i nie mówię tu o unikach na przyciskach move..


Hmm... Sorry, ale Ci nie pomogę. ;p Grałem w to jakieś 3 miesiące temu i nie kojarzę, żeby przeciwnicy skakali w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL. Nie mogę grać w multi U2. Wrzucam płytę, włączam grę, a tam "error occurred during start operation (80010038)". Poguglałem troszkę, poszukałem i doszedłem, że usuwam wszystko, dane gry i update''y, po czym instaluję wszystko na nowo. Ściągam patcha, zaczyna się instalacja i łup - "error occurred during install operation (80010038)". Odmawiam aktualizacji w takim razie, patrzę - a tu gra działa, ale co z tego, jak chcę grać w multi.
Ktoś się orientuje, co może oznaczać kod 80010038 w tej sytuacji? To podobno jakieś uszkodzone dane, tylko jakie dane, jak żadnych nie ma, a te co są, ściągam dopiero z neta i za każdym razem to samo?
Wszystko inne działa okej. Gry z PSN okej, inne płyty okej, sieć okej.
Help ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 15:20, Siriondel napisał:

LOL. Nie mogę grać w multi U2. Wrzucam płytę, włączam grę, a tam "error occurred during
start operation (80010038)". Poguglałem troszkę, poszukałem i doszedłem, że usuwam wszystko,
dane gry i update''y, po czym instaluję wszystko na nowo. Ściągam patcha, zaczyna się
instalacja i łup - "error occurred during install operation (80010038)". Odmawiam aktualizacji
w takim razie, patrzę - a tu gra działa, ale co z tego, jak chcę grać w multi.
Ktoś się orientuje, co może oznaczać kod 80010038 w tej sytuacji? To podobno jakieś uszkodzone
dane, tylko jakie dane, jak żadnych nie ma, a te co są, ściągam dopiero z neta i za każdym
razem to samo?
Wszystko inne działa okej. Gry z PSN okej, inne płyty okej, sieć okej.
Help ;P


Miałem tak podobnie w AC B tylko wtedy mi wystarczyło zasilacz zrestartować bo mam g*****ny modem[najtańszy] jak masz np modem i konsole do zasilacza podłączoną to wyłącz konsole i zrestartuj zasilacz chyba ze nie masz zasilacza i problem sieci tworzy coś innego [możliwe że coś z łączem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 15:28, XXX_PL1 napisał:

Miałem tak podobnie w AC B tylko wtedy mi wystarczyło zasilacz zrestartować bo mam g*****ny
modem[najtańszy] jak masz np modem i konsole do zasilacza podłączoną to wyłącz konsole
i zrestartuj zasilacz chyba ze nie masz zasilacza i problem sieci tworzy coś innego [możliwe
że coś z łączem]

No też czytałem coś o sieci w tym temacie. Tylko dlaczego miałoby coś tu akurat być, kiedy to problemy podczas uruchamiania gry i instalacji łatek (nie pobierania, instalacji)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracałem z roboty, miałem tylko wejść do tesco po whisky, i cholera mnie jakaś podkusiła i Batmana AA na PS3 sobie kupiłem. Dobrze zrobiłem czy spłonę za to na stosie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 16:26, NuGGetos napisał:

Wracałem z roboty, miałem tylko wejść do tesco po whisky, i cholera mnie jakaś podkusiła
i Batmana AA na PS3 sobie kupiłem.

http://thegentlemensblog.com/wp-content/uploads/2010/04/cool-story-bro.jpg

Dnia 15.12.2010 o 16:26, NuGGetos napisał:

Dobrze zrobiłem czy spłonę za to na stosie? ;)

Sam osobiście grałem tylko w demo, ale słyszałem wiele dobrych opinii o tym Batmanie. W każdym razie nie powinieneś się (zbytnio) zawieść. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem i z tego co widzę na okładce (te ''ikonki'' serwisów/czasopism i inne tałatajstwo) to ma być to najlepsza gra o Batmanie. Zaraz zobacze. Grałem na PC ale wiadomo że takie gry na klawiaturze to męczarnia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 16:52, NuGGetos napisał:

Z tego co słyszałem i z tego co widzę na okładce (te ''ikonki'' serwisów/czasopism i
inne tałatajstwo) to ma być to najlepsza gra o Batmanie. Zaraz zobacze. Grałem na PC
ale wiadomo że takie gry na klawiaturze to męczarnia. ;)



Ekhm... stary jeśli grałeś na PC, to nie spodziewaj się czegoś innego. Batman AA jest grą genialną, ale liniową i tzw. jednorazówką... dziwię ci się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry na ps3 zapisują się na HDD automatycznie?(tzn.instalują) bo po włozeniu gieerki takiej opcji nie widze,a w trakcie grania leeeedwo co czyta płyte(tzn.prawie wogole) czy to automatycznie sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 22:56, Harrolfo napisał:

Jeśli jest konieczność (nie wszystkie gry tego wymagają), to gra da Ci znać, że się instaluje
:)



to powiedz mi czemu wogole nie odczuwam odczytywania przez ps3 danych z płytki? jak miałem xboxa to on wręcz krzyczał do mnie: patrzz czytam płyte ;x a tutaj cichutko naprawde jakby płyty w napedzie nie było :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 22:59, Harrolfo napisał:

Bo to PS3 :)
PS3 słynie z bycia cichą konsolą, tylko czasem doczyta dane z płyty i będzie coś słychać,
ale poza tym jest cichutko



a powiedz mi jeszcze jedno : mam dysk 320gb a w opcjach mam 260/290gb wolnego miejsca ;x ? czym to sie juz zapełniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadziłem Fan Test na swojej PS3 Slim wersja 120 Gigs. I czy to normalne, że nie wyleciała nawet drobinka kurzu? W wersjach Slim fan test już nie wydmuchuje tak syfu, jak to robił w starych modelach? Czy po prostu mam uber czystą konsolę, mimo że nigdy nie była czyszczona wewnątrz i nie ma opcji, by przez ponad rok się tam jakiegoś śmiecia masa nie nazbierała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Według jakieś forum, na jakim szukałem informacji odnośnie tego całego fan testu, tylko jedna wersja konsoli miała taką funkcję, chyba 60giga z pierwszej serii czy coś takiego. To, o czym mówisz, to "wymuszone wysunięcie płyty", że niby przydaje się, jak ps3 zalicza yloda, a miałeś płytkę w napędzie. Ot, dygresja :>

Na pewno zrobiłeś wszystko, jak należy? Może mieszkasz w sterylnych warunkach albo trzymasz konsolę w pomieszczeniu bez dywanów, zasłon etc. (sam tv i ps3? :D)? Wiesz, ciężko się tak wypowiedzieć na temat czystości czyjejś maszyny, na jutiubach itp. ludziska zawsze pokazują masę kurzu, jaki wydobywa się z trzewi sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 21:58, Jave napisał:

Hm. Według jakieś forum, na jakim szukałem informacji odnośnie tego całego fan testu,
tylko jedna wersja konsoli miała taką funkcję, chyba 60giga z pierwszej serii czy coś
takiego. To, o czym mówisz, to "wymuszone wysunięcie płyty", że niby przydaje się, jak
ps3 zalicza yloda, a miałeś płytkę w napędzie. Ot, dygresja :>

Bullshit - 60gb była akurat jedyną wersją, która NIE miała fan testu :D
Cała reszta - 20, stare 80 i "nowe" 80 go posiadały.
W Slimie też da się zrobić normalny fan test, aczkolwiek zamiast wciśnięcia guzika zasilacza, trzeba podłączyć kabel od...zasilacza.

Siriondel
Spokojnie - nie zawsze musi wylecieć chmara kurzu zasłaniająca cały pokój - nawet jeżeli nic nie wyleciało to nie ma się raczej co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu nie robił bym tego- ta czynność polega na zdalnym i dość drastycznym podniesieniu voltarzu na układzie zasilającym wiatrak. Jeśli coś się -nie daj boże- przyjara, to zawsze może wystąpić ryzyko, że wiatrak padnie np. w czasie gry i oba procesory pójdą do nieba. IMO system ten NIE JEST metodą oczyszcania konsoli- to najprawdopodobniej system odzyskiwania płyty, która pozostała w napędzie w momencie wystąpienia YLOD. Czujka temperaturowa/system wyłącza wówczas konsolę momentalnie, zanim zdołasz wyciągnąć płytę (żeby totalnie nie uszkodzić procesorów, które można jeszcze "przelutować" i przywrócić im sprawność). Podejżewam, że zwiększenie obrotów coolera do takiego poziomu (3 razy wyższego niż normalnie w czasie wytężonej pracy) ma dać użytkownikowi moment na wysunięcie płyty, zanim konsola ponownie zgaśnie;

Konsolę czyścić należy odkurzaczem (wyloty), lub pędzelkiem/odkurzaczem po jej otwarciu (ja tak robiłem), ale tylko po gwarancji oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno NIE JEST to system "awaryjnego wyciągania płyty". Tym niemniej wewnętrzne czyszczenie konsoli też to nie jest...

Kilka stron wcześniej była mini dyskusja na temat Fan Testu i stanęło na tym, że lepiej tego nie dotykać, albo przynajmniej nie robić go codziennie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować