Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

1 i 2 nie sa fabularnie polaczone ze soba, ale mimo to radze zaczac od 1, oswoic sie z bohaterami, sterowaniem, poznac temat itp. Dwojka jest zrobiona z wiekszym wykopem wiec zostaw ja sobie na deser ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 praktycznie nie jest związane z pierwszą częścią. A co o bohaterze?
Imię: Nathan
Nazwisko: Drake
Profesja: Poszukiwacz przygód/Tomb Raider ;)
Dwójka jest o wiele lepsza od jedynki, dlatego wymieniłem właśnie ją.

@Adeq
IMO tytuł przehypowany, szybko się nudzi. Jak dla mnie oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, drugi raz ściągam Tomb Raidera (z PSN) i staje mi na 87% (~2gb), wcześniej stało się to samo więc zacząłem pobierać od nowa, ale jak widać nic nie pomogło, pomyślałem więc, że to może coś z samą grą, ale przy ściąganiu Heavy Rain:ME zatrzymało się przy 85% (~2gb) miał ktoś kiedyś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 23:26, nightfaler napisał:

Mam problem, drugi raz ściągam Tomb Raidera (z PSN) i staje mi na 87% (~2gb), wcześniej
stało się to samo więc zacząłem pobierać od nowa, ale jak widać nic nie pomogło, pomyślałem
więc, że to może coś z samą grą, ale przy ściąganiu Heavy Rain:ME zatrzymało się przy
85% (~2gb) miał ktoś kiedyś podobny problem?


A masz wolne miejsce na dysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 00:52, paweldomar1 napisał:

A masz wolne miejsce na dysku?

Nie nie mam....

Anyway znalazłem podobny problem w głównym wątku na oficjalnej stronie(oczywiście nikt nie udzielił w nim nikomu pomocy...), wynika z tego, że moja czarnulka ma jakiś pseudo system plików obsługujących max 2gb/per file....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 10:05, nightfaler napisał:

Nie nie mam....


Wiem, głupie pytanie, ale czasami się naprawdę zdarza o tak oczywistej rzeczy zapomnieć, a to była jedyna ewentualność, jaka mi w tamtym momencie przyszła do głowy:P

Dnia 21.12.2010 o 10:05, nightfaler napisał:

Anyway znalazłem podobny problem w głównym wątku na oficjalnej stronie(oczywiście nikt
nie udzielił w nim nikomu pomocy...), wynika z tego, że moja czarnulka ma jakiś pseudo
system plików obsługujących max 2gb/per file....


Tak najlepiej to chyba by było napisać po prostu do SONY, skoro nikt na ten post, o którym piszesz, nie odpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Praktycznie" ? :> Czyli żaden bohater(pomijając głównego) nie pojawia się ponownie? Nie ma żadnych nawiązań do wydarzeń jakiś w pierwszej części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 12:07, Infes napisał:

"Praktycznie" ? :> Czyli żaden bohater(pomijając głównego) nie pojawia się ponownie?
Nie ma żadnych nawiązań do wydarzeń jakiś w pierwszej części?

Powiązania są, to oczywiste. Postać, u której boku przechodzimy jedynkę, spotykamy w dwójce, co nawiasem mówiąc prowadzi do bardzo zabawnego dialogu :>. Tak więc znajomość fabuły pierwszej części się przydaje, ale nie jest ona wymagana.

Ja przeszedłem najpierw dwójkę, bo nie podobają mi się pewne rozwiązania, które zastosowano w poprzedniczce (o czym zresztą już tutaj pisałem) i żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 12:07, Infes napisał:

"Praktycznie" ? :> Czyli żaden bohater(pomijając głównego) nie pojawia się ponownie?

Jedna bohaterka,

Spoiler

dziennikarka

Dnia 21.12.2010 o 12:07, Infes napisał:

Nie ma żadnych nawiązań do wydarzeń jakiś w pierwszej części?

Jedno, które wymienił Renzov. A i tak nie jest ono jakieś superhiper wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 14:24, nightfaler napisał:

http://community.eu.playstation.com/t5/Techniczna-Pomoc/Problem-z-pobieraniem-zatrzymuje-sie/td-p/11305375
LOL błagam ratujcie mnie bo zaraz temu kolesiowi tak wykurwie, że go zesra....


Hahaha, dobre :D (ale edytuj lepiej swojego posta i usuń "w!@##$"- ja zaraz zrobię to ze swoim i nikt się nie kapnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 14:46, kodi24 napisał:

Hahaha, dobre :D (ale edytuj lepiej swojego posta i usuń "w!@##$"- ja zaraz zrobię to
ze swoim i nikt się nie kapnie ;)

"kfiatek" on jeszcze odpisał.... Niezły z niego ogar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 12:18, Harrolfo napisał:

> "Praktycznie" ? :> Czyli żaden bohater(pomijając głównego) nie pojawia się ponownie?

Jedna bohaterka,

Spoiler

dziennikarka


O kimś nie zapomniałeś?

Spoiler

wąsaty starszy pan

Dnia 21.12.2010 o 12:18, Harrolfo napisał:

> Nie ma żadnych nawiązań do wydarzeń jakiś w pierwszej części?
Jedno, które wymienił Renzov. A i tak nie jest ono jakieś superhiper wielkie.

Jednak mimo wszystko bez jedynki bym nie zaczynał skoro chodzi za śmiesznie niskie pieniądze i jest nadal piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 17:48, Kaucz napisał:

O kimś nie zapomniałeś?

Spoiler

wąsaty starszy pan


No fakt :)

Dnia 21.12.2010 o 17:48, Kaucz napisał:

Jednak mimo wszystko bez jedynki bym nie zaczynał skoro chodzi za śmiesznie niskie pieniądze
i jest nadal piękna.

Wiesz...Dla mnie U1 to średniaczek, a U2 jest genialne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2010 o 18:18, Harrolfo napisał:

Wiesz...Dla mnie U1 to średniaczek, a U2 jest genialne ;)

Dla mnie U1 jest genialne. 9.9999999/10, jak dotad mialem tylko 3 gry ktore kiedykolwiek przechodzilem 2 razy :P
Wiec chyba powinien cieszyc mnie fakt ze za tydzien przyjedzie do mnie druga czesc? :)
No i odrazu Brutal legend, killzone 2 i Valkyria Chronicles...(Gran Tourismo 5 juz mam, ale to szwagra... osobiscie nie przepadam za scigalkami. Tak imo czworka byla lepsza, bo trudniejsza. Czy poziom trudnosci przy skretach itp bedzie podobny do tego starego kiedy wylacze wszystkie wspomagania? No i bardzo mnie boli jazda na szutrze/sniegu... kiczowate to to, w 4 czesci bylo 3 razy lepiej) ajjj bedzie sie dzialo :P

Jeszcze Infamous, Afro Samurai, Final Fantasy XIII i God of War 3 ( no i heavy rain ale to kiedys w przyszlosci) I bede naprawde szczesliwy.

Zaciekawilo mnie Mirror''s Edge... na kompie nie zabardzo przypadl mi do gustu, ale demko na playu przeszedlem chyba szosty raz dzisiaj ^^ Calkiem inaczej sie gra na padzie niz klawa + myszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem COD:BO i pierwsze wrażenia są strasznie negatywne. Nie czytałem recenzji, nie oglądałem żadnych filmików, po prostu chciałem mieć frajdę. Ograłem już 2 misje i jest strasznie źle, grafika to jakaś porażka roku, to wygląda gorzej od pierwszej części Modern Warfare. Co do reszty, to wiedziałem że skrypty górują, ale jest ich aż za dużo do tego są słabo wykonane. Baboli technicznych także co nie miara, aż szkoda tracić czas wymieniając. Podsumowując Black Ops jest crapem na potęgę, może jeszcze się przekonam do multi i trybu zombie, a może nawet singiel zaskoczy jeszcze. Jak na razie 6/10 i sprzedaje po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 14:54, Kaucz napisał:

Zakupiłem COD:BO i pierwsze wrażenia są strasznie negatywne. Nie czytałem recenzji, nie
oglądałem żadnych filmików, po prostu chciałem mieć frajdę. Ograłem już 2 misje i jest
strasznie źle, grafika to jakaś porażka roku, to wygląda gorzej od pierwszej części Modern
Warfare. Co do reszty, to wiedziałem że skrypty górują, ale jest ich aż za dużo do tego
są słabo wykonane. Baboli technicznych także co nie miara, aż szkoda tracić czas wymieniając.
Podsumowując Black Ops jest crapem na potęgę, może jeszcze się przekonam do multi i trybu
zombie, a może nawet singiel zaskoczy jeszcze. Jak na razie 6/10 i sprzedaje po nowym
roku.


To żeby Ci humor poprawić zrób tak. Na ekranie startowym gry (tam co siedzisz na fotelu pasami przypięty) ponaciskaj R1 i L1 na przemian (albo R2 i L2 - nie pamiętam dokładnie). Twoja postać się uwolni.. i wpadnie ci trofeum !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy żeby pobrać demo " Dead Space 2 " oprócz podłączenia do sieci trzeba jeszcze płacić ten abonament ( PlayStation plus,bodajże )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 15:16, lis_23 napisał:

czy żeby pobrać demo " Dead Space 2 " oprócz podłączenia do sieci trzeba jeszcze płacić
ten abonament ( PlayStation plus,bodajże )?

Nic nie musisz płacić, PSN jest darmowe.
@BluesBoy - Dzięki, na pewno sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś o której będzie ta aktualizacja psn ? Już nie mogę się doczekać demka dead space 2 :). Również ME2 zamierzam sprawdzić bo mimo, że mam wersję PC to granie na 32 calach jakoś bardziej mi odpowiada:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować