Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dzięki za odpowiedzi.

To teraz tak:
Co się bardziej opłaca - Borderlands (nie GOTY, i czy na multi jeszcze grają?), czy PoP Trylogia?
Wasze propozycje gier, które dawaliście wcześniej poszukam na gametradzie, bo na stronie cenegi jest mało interesujących mnie gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić PoPa.
A w szczególności drugą część, za ten brudny klimat, muzykę i brutalność.
Jednak wszystkie części z trylogii są warte zagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem wyżej lepiej weź Borderlands. PoP to odgrzewany kotlet i jeśli grałeś w to na PC to nie ma sensu kupować, chyba że jesteś trophy hunterem:). Na multi gra dosyć dużo ludzi, więc do pogrania zawsze kogoś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Uncharted - proponuje jutro o godzinie 20tej, co Wy na to? Tylko trzeba sie nickami na psn wymienic. Jak sie mniej ludzi zglosi to mozna chociaz swoja drużynę zrobic albo pyknąc coopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 21:55, Almarcino napisał:

Co do Uncharted - proponuje jutro o godzinie 20tej, co Wy na to? Tylko trzeba sie nickami
na psn wymienic. Jak sie mniej ludzi zglosi to mozna chociaz swoja drużynę zrobic albo
pyknąc coopa :)


myślę, że coop bedzie najodpowiedniejszy. wolałbym troche pozniej. piszcie swoje propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 22:49, MrGregorA napisał:

> Co do Uncharted - proponuje jutro o godzinie 20tej, co Wy na to? Tylko trzeba sie
nickami
> na psn wymienic. Jak sie mniej ludzi zglosi to mozna chociaz swoja drużynę zrobic
albo
> pyknąc coopa :)

myślę, że coop bedzie najodpowiedniejszy. wolałbym troche pozniej. piszcie swoje propozycje


to moze wstępnie 22? Moje id: Almarcinno - zapraszajcie kto chce pograc wieczorkiem i jakos sie tam zorganizujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że kupię jednak Mafię II albo RDR, bo PoP Trilogy będę miał na PSS za 33 zł, a Boderlands będę miał za Batmana :)
Więc - Mafia II czy RDR i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 11:57, Harrolfo napisał:

Postanowiłem, że kupię jednak Mafię II albo RDR, bo PoP Trilogy będę miał na PSS za 33
zł, a Boderlands będę miał za Batmana :)
Więc - Mafia II czy RDR i dlaczego?



Oczywiscie, ze RDR! Ta gra to miazga! Dla mnie cudo growe :) Swietna muzyka, boska fabula no i multi calkiem, calkiem :) gra na dlugie tygodnie! A Mafia? 6 godzin i tak naprawde koniec, nic do roboty nie ma - wyszly dodatki, ale z tego co wiem sa strasznie ubogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 11:57, Harrolfo napisał:

Postanowiłem, że kupię jednak Mafię II albo RDR, bo PoP Trilogy będę miał na PSS za 33
zł, a Boderlands będę miał za Batmana :)
Więc - Mafia II czy RDR i dlaczego?

RDR... bez dwóch zdań.
Na tym forum napisałem o tej grze już wszystko co mogłem. Zostałem wgnieciony, a gra warta KAŻDYCH pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 13:02, wsaadman napisał:

> Postanowiłem, że kupię jednak Mafię II albo RDR, bo PoP Trilogy będę miał na PSS
za 33
> zł, a Boderlands będę miał za Batmana :)
> Więc - Mafia II czy RDR i dlaczego?
RDR... bez dwóch zdań.
Na tym forum napisałem o tej grze już wszystko co mogłem. Zostałem wgnieciony, a gra
warta KAŻDYCH pieniędzy.


A teraz mozna uzywke dostac nawet za 100zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 15:10, wsaadman napisał:

Heh - w uncharted 2 dopiero na 20 levelu zorientowałem się w jaki sposób kupować "dopalacze"
:D
Teraz możemy grać.

To co - 21? 22 ?


22 :) chociaz postaram sie byc wczesniej online.

A co dopalaczy to mialem podobnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jutro nie musiał do roboty wstawać też bym chętnie zagrał. Może jakiś wolny dzień w tygodniu będę miał to z chęcią bym dołączył. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować