Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2010 o 18:29, Snafu napisał:

Co myślicie o najnowszej odsłonie NFS''a? Bo ja jestem zachwycony, gierka jest świetna-
zwłaszcza przez neta :P Może chce ktoś się zmierzyć?


A dla mnie to tandeta. Nawet nie skończyłem dema. Okropne prowadzenie aut (nawet ja na arcadówkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 20:08, Lex napisał:

Warto kupić Dead Nation na PSN? Film z tvgry zachęcił mnie do kupna, ale nie jestem pewien
czy warto wydać pół stówki na 3 godziny zabawy.

Minimum 7 godzin na jedno przejście. Mi zajęło więcej, bo lubię poszukać ciekawostek po mapie.

Dnia 29.12.2010 o 20:08, Lex napisał:

Szybko się nudzi koszenie zombiaków?

Przeszedłem grę dwukrotnie, raz samemu, raz co-op. po tym gra mi się znudziła. Jednak zamierzam wrócić do niej za jakiś czas na trophy hunt.

Dnia 29.12.2010 o 20:08, Lex napisał:

Jak sprawuje się co-op?

Z mojego doświadczenia o wiele fajniej gra się w tą grę w co-opie niż samemu.

Ogólnie gra jest fajna, ale po pewnym czasie zaczyna brakować jakiegoś urozmaicenia. Szkoda że nie ma tutaj jakiś walk z bossami etc.

A co do tych drobniaków na koncie, to chyba nic się nie da poradzić. Myślę że specjalnie tak to właśnie skonstruowali. Tych drobniaków już nie odzyskasz. W końcu wydasz je na jakąś pierdołę(tapeta, DLC) i Sony ma profit :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj sobie troszkę popykałem w dema na konsoli i króciutko chciałem opisać wrażenia na temat dwóch:

A więc jako pierwsze w końcu Uncharted dwójeczka. I grę bym podsumował króciutko, tak jak krótki jest czas demka: jakoś mnie nie zachwyciło. Może inaczej: miałem na pewno większe wymagania po tym co czytałem, co tutaj pisaliście wielokrotnie. Niezła gierka, z trochę przekolorowaną graficzką i łatwym systemem walki. W sumie to wszystko tam było łatwe, pomimo poziomu ''hard''. Cieszy język polski nawet w demku, nie cieszy już głos głównego bohatera. W sumie tyle, wybuch granatu nie robi jakoś większego wrażenia, a odrobinkę śmieszą pomniejsze błędy.

Ale te wszystkie może nie negatywne, lecz mieszane odczucia są po genialnym demku Dead Space 2. Jeeea, to jest dopiero klimat, zmiażdżył mnie ten etap, który zaserwowali nam twórcy! Nie dość, że naprawdę długi i interesujący (szczególnie początek, ossom!), to do tego cholernie dopracowany! Grafika świetna, animacje robią wrażenie, a do tego wiele fajnych pomysłów, jak chociażby wyłączanie grawitacji. Plus te maszkary, mmm. Może się tak ekscytuję, bo to mój pierwszy survival horror na konsoli, lecz mam teraz mega ochotę na pierwszą część, dodatkowo fajnie, że jest po polsku. Brałbym cholercia, ale mam naprawdę słabe nerwy, przy głupim demku potrafiłem podskakiwać, to co dopiero przy pełnej wersji. :)

No i dodam, że miałem wczoraj i dzisiaj pierwszy raz okazję zagrać u kumpla na większym telewizorze, wprawdzie nie full HD, ale zawsze HD Ready, stąd te wrażenia. Jedno powiem: grafika w testowanych giercach naprawdę robi wrażenie. :) Jeszcze tylko Mass Effect 2 demo do obadania i jestem w miarę na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 22:45, Gryczka napisał:

Uncharted dwójeczka

Bluźnisz, synu. Bluźnisz...

Dnia 29.12.2010 o 22:45, Gryczka napisał:

<...>Dead Space 2. <...>Brałbym cholercia, ale mam naprawdę słabe nerwy, przy głupim demku potrafiłem >podskakiwać, to co dopiero przy pełnej wersji. :)

Zagraj w jedynkę - klimat survival horroru jest, a za bardzo strasznie nie jest. Ot, taki paradoks :)
>HD Ready <...> grafika w testowanych giercach naprawdę robi wrażenie. :)
Sprawdź Heavy Rain i God of War III, a dopiero potem rozpływaj się nad grafiką ;)
>Jeszcze tylko Mass Effect 2 demo do obadania i jestem w miarę na bieżąco.
W ME2 akurat grafika jest przeciętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 22:51, Harrolfo napisał:

> <...>Dead Space 2. <...>Brałbym cholercia, ale mam naprawdę słabe nerwy,
przy głupim demku potrafiłem >podskakiwać, to co dopiero przy pełnej wersji. :)
Zagraj w jedynkę - klimat survival horroru jest, a za bardzo strasznie nie jest. Ot,
taki paradoks :)


A właśnie - dobrze zrobiłem, że kupiłem wczoraj Dead Space? Miałem kupon empikowy na 100zł to nie wiedziałem co wziąć, a że z kumplem byłem podjarany demem drugiej części to wziąłem. Zastanawiałem się jeszcze nad Dragon Agem, Army of Two II albo Mirror''s Edge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 02:10, Longer napisał:

Małe pytanko, na PSN jest dostępne demko Heavy Rain z obsługą Move. Można jednak grać
również padzie czy tylko kontrolerem?

W pełnej spaczowanej wersji (z zaimplementowaną obsługą move) można się przełączyć na pada, więc w demie chyba też. Zawsze jeszcze możesz sprawdzić, czy nie ma innego demka, jeśli jest tylko jedno to na 99,9% można.

EDIT: Taaa... zawsze czytaj obydwa posty, nie zakładaj z góry, że autordwa razy dodał to samo - postanowienie noworoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe, że przez aktualizację przestał działać bezprzewodowy pad do PS3 niefirmowy, czy może jest zepsuty (uruchamia się - diody migają, ale nie chce się połączyć). Jeszcze ze 2 miesiace temu działał, nie upadł, nie został zalany... jestem wkurzony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 08:39, BluesBoy napisał:

Czy to możliwe, że przez aktualizację przestał działać bezprzewodowy pad do PS3 niefirmowy,


Oj może, nie tak dawno była afera. Przez jedną z aktualizacji Sony wyłączyło graczom, masę sprzętu od innych producentów. Więc chyba musisz pożegnać się z padem... niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 08:39, BluesBoy napisał:

Czy to możliwe, że przez aktualizację przestał działać bezprzewodowy pad do PS3 niefirmowy,
czy może jest zepsuty (uruchamia się - diody migają, ale nie chce się połączyć). Jeszcze
ze 2 miesiace temu działał, nie upadł, nie został zalany... jestem wkurzony...

Podłącz go przez kabel ładowania do konsoli i weź sprawdź przypisanie kontrolerów w opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 09:36, Kaucz napisał:

Podłącz go przez kabel ładowania do konsoli i weź sprawdź przypisanie kontrolerów w opcjach.


Dzięki za poradę, ale zapomniałem napisać, że jest zonk, bo wejścia na połączenie kablem nie ma (pracuje na 3 bateriach AAA)... wcześniej działał... szkoda, nie był jakoś ekstremalnie drogi, ale miał wygodne, wklęsłe analogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że jest jakiś problem ze ściąganiem dem na PS3 w Polsce jeśli założy się konto na nasz kraj?
czytam właśnie o tym ale w tekście z 2007 roku,więc może jest on już nieaktualny:

" Firmowo do PlayStation 3 nie dołączono żadnej gry. To trochę inaczej, niż w przypadku XBOXa 360 Premium, gdzie na dysku twardym konsoli standardowo zainstalowana jest gra logiczno-zręcznościowa Hextic HD. Na szczęście, w przypadku konsoli Sony, wystarczy wejść na PlayStation Store, czyli internetowy sklep, w którym znajdziemy kilka gier do ściągnięcia zupełnie za darmo. Co prawda niemal w całości są to dema, ale często pozwalają na solidną porcję zabawy.

Gorzej, że podobnie jak miało to miejsce z XBOX 360 kilka miesięcy temu, tak i teraz na PS3, jeśli zarejestrujemy się w PlayStation Network i jako swoje miejsce zamieszkania podamy adres w Polsce, zamiast cieszenia się sklepem PlayStation Store zobaczymy co najwyżej napis "This service is not supported in your country." Pozostaje stara sztuczka znana z konsoli Microsoftu a także z Wii, czyli założenie drugiego konta, z którego rejestrujemy się na adres w Wielkiej Brytanii (w tym celu należy jedynie podać jakiś prawdziwy kod pocztowy z UK). "

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Przegladamy_Internet_na_PS3-766/strona/1707.html

proszę o weryfikację tej informacji bo chcę sobie podłączyć neta właśnie po to aby móc ściągać dema
ewentualnie,prosiłbym o jakieś rady jak założyć owo konto na PlayStation Network.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, przeginasz normalnie :P
Nie ma żadnego problemu z dostępnością czegokolwiek. Okej, pewne usługi nie są dostępne dla Polski czy nawet Europy, jakieś wypożyczanie wideo, czy coś, ale tym się nie trzeba przejmować. Gry są, dema są. Jak jest coś w Europie, to jest i w Polsce.

Jak założyć konto PSN? Żartujesz sobie, Stary? Naprawę nie wiesz, jak kliknąć po włączeniu konsoli opcję "Sign Up for PlayStation Network" w sekcji PSN menu konsoli i potem postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie? Normalnie możesz bezpiecznie podać swoje polskie dane i kraj zamieszkania ustawić na Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 12:36, Siriondel napisał:

Stary, przeginasz normalnie :P
Nie ma żadnego problemu z dostępnością czegokolwiek. Okej, pewne usługi nie są dostępne
dla Polski czy nawet Europy, jakieś wypożyczanie wideo, czy coś, ale tym się nie trzeba
przejmować. Gry są, dema są. Jak jest coś w Europie, to jest i w Polsce.

Jak założyć konto PSN? Żartujesz sobie, Stary? Naprawę nie wiesz, jak kliknąć po włączeniu
konsoli opcję "Sign Up for PlayStation Network" w sekcji PSN menu konsoli i potem postępować
zgodnie z instrukcjami na ekranie? Normalnie możesz bezpiecznie podać swoje polskie dane
i kraj zamieszkania ustawić na Polskę.


Myślałem ze jest to bardziej skomplikowane - cóż,poprzednie wersje PlayStation nie były tak bogate w funkcje ( miałem swego czasu PlayStation One ) a pytam bo nie chcę popełnić jakiegoś głupiego błędu,jak mój znajomy z kontem Game for Windows Live ;)
lepiej pytać nawet o drobiazgi niż później coś sknocić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można założyć dwa konta. Wiadomo, że PStore US jest nieco bogatszy w kilka rzeczy, jednak nie są one aż tak konieczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 14:02, lis_23 napisał:

Ech,konfiguruję teraz ten PlayStation Network ale potrzebuje jakiegoś online ID - co
to jest i gdzie tego szukać?


no musisz założyć. to jest albo adres email, albo nick (nie pamietam dokladnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować