Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Co powiecie o grze Siren Blood Curse? Jak oglądałem nie jeden gameplay to gra wyglądała na bardzo klimatyczną i bardziej trzymającą w napięciu niż Silent Hill Homecoming

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że to niezły survival horror od recenzenta którego sobie cenię, ale sam gry nie mam bo niespecjalnie lubię ten gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 22:13, Longer napisał:

Co powiecie o grze Siren Blood Curse? Jak oglądałem nie jeden gameplay to gra wyglądała
na bardzo klimatyczną i bardziej trzymającą w napięciu niż Silent Hill Homecoming


Grałem, mam na półce i kurde do teraz nie wiem co sądzić...
Fabuła, normalnie końcówka to jeden wielki WTF, serio, po zakończeniu siedziałem i rozkminiałem od nowa wszystko co się działo w grze. Tylko musisz bardzo dobrze znać angielski, bo najważniejsze rzeczy z fabuły znajdują się w archiwach.
Muzyka, po prostu genialna, schiza taka, że w nocy gra się po prostu z pampersami obok :D
Klimat, bardzo nierówny w poszczególnych rozdziałach, ale w tych najlepszych po prostu wypływa z ekranu.
No i na tym w sumie kończą się plusy jak dla mnie. Cały gameplay jest zjechany, sterowanie archaiczne do kwadratu, fabuła dla mnie fajna, dla innych może być niezrozumiała, albo po prostu głupia.

Teraz na aukcjach to chodzi za parę groszy to sprawdzić możesz, mi się mimo wszystko podoba. Wg mnie lepsza gra niż SH Homecoming.

BTW: Są jakieś jeszcze interesujące horrory na PS3 oprócz SH, Sirena czy od biedy Dead Space?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 08:06, Harrolfo napisał:

No właśnie nie ma.

Wpisz w wyszukiwarce, powinno być, bo pamiętam że ściągałem coś z US. Albo je usunęli, bo to było coś w stylu bety online jeśli dobrze pamiętam, wiec ta druga możliwość bardziej prawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 13:26, Harrolfo napisał:

Czy warto wymienić Borderlands (moje) na inFamous (wreszcie znalazłem angielską wersję
(po zainstalowaniu patcha na grancuską))?

Borderlands nie grałem więc ci nie powiem czy warto wymieniać. Jeśli ci się nie spodobało to zamień :)
inFamous jest dosyć fajnym sandboxem. Fajne moce, swoboda rozgrywki, rozwałka na całego. Za długo by pisać.
Sprawdź demko ;) Chociaż czy warto wymieniać skoro dwójka w tym roku wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 08:15, Harrolfo napisał:

Wpisuję "predator" - nie znajduje
Wpisuję "avp" - nie znajduje


Demo było multiplayerem, a serwery już wyłączyli, więc zostało (chyba) usunięte z PSStore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Slappy - w demko pograłem i nawet niezłe było (headshocki wymiatają ;), ale nie wiem, czy gra wraz z postępem fabuły nie traci na zabawie. A w iF 2 pograłbym dopiero po ukończeniu jedynki.
@woko27 - szkoda, ale dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Jeśli nie ma Cię na tej liście albo zauważyłeś jakiś błąd, odpowiedz na tego posta.
Postaram się aktualizować listę co jakiś czas.


Co prawda przez PSN gram sporadycznie, ale jednak ;)
Mój PSN ID: lborysiuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 13:26, Harrolfo napisał:

Czy warto wymienić Borderlands (moje) na inFamous (wreszcie znalazłem angielską wersję
(po zainstalowaniu patcha na grancuską))?

Co prawda w Borderlands też jeszcze nie grałem, ale parę dni temu skończyłem Infamous (wreszcie znalazłem ciekawą ofertę premierówki). Jak dla mnie gra jest świetna. Początek jest trochę kiepski i może nudzić, ale gra szybko nabiera tempa i po otrzymaniu paru mocy zaczynamy naprawdę wymiatać w mieście, co daje sporo frajdy. Teraz przechodzę drugi raz, tym razem grając jako zły i rozgrywka w ogóle mi się nie znudziła. Mam zamiar zebrać wszystkie znajdźki i zdobyć platynę, ale do tego jeszcze daleka droga. A sama gra jest dość długa, z tym, że jest jeszcze bardzo dużo misji pobocznych, które mogą Ci wydłużyć grę (i przy okazji ją ułatwić), więc niedosytu raczej nie będziesz czuł (chociaż ja czułem, ale ze względu na fabułę) .
Mnie ta gra wciągnęła strasznie i z niecierpliwością czekam na część drugą. Za dużo niedopowiedzeń i nęcących pytań pozostało na końcu "jedynki" :).
Jak dla mnie jeden z najlepszych sandboxów. Polecam, chociaż domyślam się, że nie każdemu Infamous może się spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdą się tu 3 miłe duszyczki, które pomogą zdobyć trofeum Party Person i 4-osobowe prize bubbles w Little Big Planet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 15:16, Lex napisał:

Znajdą się tu 3 miłe duszyczki, które pomogą zdobyć trofeum Party Person i 4-osobowe
prize bubbles w Little Big Planet?

Ja jestem chętny. Tylko uprzedzam nie posiadam HS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 15:16, Lex napisał:

Znajdą się tu 3 miłe duszyczki, które pomogą zdobyć trofeum Party Person i 4-osobowe
prize bubbles w Little Big Planet?

Też mogę zagrać, jeśli aktualne :P Jeśli masz HS to git, ja też :P Dawno nie grałem w multi LBP, warto będzie się zacząć rozgrzewać przed LBP2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 15:16, Lex napisał:

Znajdą się tu 3 miłe duszyczki, które pomogą zdobyć trofeum Party Person i 4-osobowe
prize bubbles w Little Big Planet?

Ja też mogę pomóc, nie ma sprawy.
Z tym, że również mam prośbę. Po zdobyciu tych trofeów, moglibyście dodać moje plansze do ulubionych (przykleić serduszko) i mój cały profil również? Byłbym wdzięczny.
Może uda mi się zdobyć to złote trofeum, co ułatwi mi drogę do platyny, bo teraz to jest jedyna przeszkoda (reszta trofeów jest prosta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 16:43, Renzov napisał:

Z tym, że również mam prośbę. Po zdobyciu tych trofeów, moglibyście dodać moje plansze
do ulubionych (przykleić serduszko) i mój cały profil również? Byłbym wdzięczny.

Mi taki układ odpowiada, nie wiem jak reszcie. ;p

@Siriondel

Dnia 07.01.2011 o 16:43, Renzov napisał:

Też mogę zagrać, jeśli aktualne :P Jeśli masz HS to git, ja też :

Niestety nie mam. :( Ale do premiery Killzone''a 3 mam zamiar kupić.

@all
W takim razie mamy komplet. Wieczorem wyślę wam zaproszenia do znajomych na PSN. Napiszcie kiedy pasuje Wam wspólna gra, a ja się dostosuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować