Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

To ty nie słyszałeś?

To już 6 przypadek z rzędu. 3 osoby po otrzymaniu tej wiadomości zginęły w niewyjaśnionych okolicznościach...


Naaah, just keeed ; ]

Ale z tą listą to IMO dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 15:51, Rincewind napisał:

Odpali mi ps3 na 17" monitorze :D ?

Jasne, że "odpali". Musisz mieć tylko kabel VGA.
Lfdracon
A co tu jest niejasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niejasne jest o co mu konkretnie chodzi. Czy pyta o to, czy PS3 ma wyjście VGA, czy ma dołączony odpowiedni kabel, czy jeszcze o coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 16:57, Rincewind napisał:

/ciach/

Ehh, przeczytaj sobie ostatnią stronę, pisaliśmy o tym dość sporo.
Odpalić na pewno odpali, ale jakość i wygoda grania nie będą najwyższych lotów. Myślę, że jak na konsolę, to ekran jest sporo za mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 17:01, Renzov napisał:

>

Mój PORTFEL jak na gracza jest też sporo za mały ;D. A nowy monitor dostanę dopiero na przełomie maja/czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 14:51, Jagged napisał:

woko27 taka logika, że kiedyś (dawno temu) zrobiłem pewne badania. wyszło, że monitor CTR

CRT, nie CTR!!

Dnia 09.01.2011 o 14:51, Jagged napisał:

17 cali ma faktycznie 17 cali tyle, że z obudową, a LCD (mówimy jeszcze o tych kwadratowych),
ma faktycznie 17 cali.

Przekątna ekranu to przekątna ekranu, a nie ekranu i obudowy. :) Także albo coś Ci źle wyszło w tych obliczeniach albo monitor był jakiś dziwny.
--------------------------
Jestem Przewodniczcy, wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 17:08, woko27 napisał:

--------------------------
Jestem Przewodniczcy, wtf?

Też byłem, to wina forum. Strasznie się dzisiaj posypało. Cytaty się rozdzielają na pojedyncze wyrazy i paru przewodniczących zmieniło rangę :).
I teraz mamy WuTeka w statsach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemano, z jakich zagranicznych sklepów wysyłkowych (najlepiej z UK) zamawiacie gry do Polski? Głównie chodzi mi o jak najniższą cenę, bo mam zamiar kupić Dead Space''a 2, a skoro i tak nie będzie polskiej wersji to mogę zamówić za granicą po angielsku. Gdzie jest najtaniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 21:28, woko27 napisał:

Siemano, z jakich zagranicznych sklepów wysyłkowych (najlepiej z UK) zamawiacie gry do
Polski? Głównie chodzi mi o jak najniższą cenę, bo mam zamiar kupić Dead Space''a 2,
a skoro i tak nie będzie polskiej wersji to mogę zamówić za granicą po angielsku. Gdzie
jest najtaniej?

Wydaje mi się że koszt przesyłki cię zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 21:28, woko27 napisał:

Siemano, z jakich zagranicznych sklepów wysyłkowych (najlepiej z UK) zamawiacie gry do > Polski?

Zavvi lub The Hut mają masę świetnych promocji, m.in. gry za pół ceny nawet miesiąc po premierze. Przesyłka kosztuje tylko 1. funta. Alternatywą jest brytyjski Amazon odkąd wprowadzili całkowicie darmową wysyłkę w zamówieniach powyżej 25. funtów, także do Polski.

Dnia 09.01.2011 o 21:28, woko27 napisał:

Głównie chodzi mi o jak najniższą cenę, bo mam zamiar kupić Dead Space''a 2

Poluj w wyżej wymienionych sklepach na promocje, albo kup grę jakiś czas po premierze, bo jak na razie cena u Brytoli jest porównywalna z polską (~180 złociszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Call of Duty Black Ops posiada to chore zabezpieczenie, że multiplayer działa tylko na jednej konsoli? Ponieważ mam zamiar nabyć używkę, ale w głównej mierze zależy mi na grze sieciowej i nie wiem czy takowa będzie możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 16:11, Qbasmok napisał:

Czy Call of Duty Black Ops posiada to chore zabezpieczenie, że multiplayer działa tylko
na jednej konsoli? Ponieważ mam zamiar nabyć używkę, ale w głównej mierze zależy mi na
grze sieciowej i nie wiem czy takowa będzie możliwa.


Pożyczyłem Black Opsa znajomemu i z tego co mi wiadomo wszystko działało git majonez. Śmiało możesz kupować używkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować