Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2011 o 22:10, woko27 napisał:

> Konsole to sie do TV podlacza od wieków :/

Pozwól, że odpowiem na Twojego posta w ten sposób:


Jesteś jednym z tych, którzy maja konsole do monitora podpieta, dlatego tak odpowiedziales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 23:04, kulfonito napisał:

Jesteś jednym z tych, którzy maja konsole do monitora podpieta, dlatego tak odpowiedziales?


Nie, mam podpiętą do tv. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 23:04, kulfonito napisał:

> > Konsole to sie do TV podlacza od wieków :/
>
> Pozwól, że odpowiem na Twojego posta w ten sposób:

Jesteś jednym z tych, którzy maja konsole do monitora podpieta, dlatego tak odpowiedziales?

Grzechem jest podpięcie ps3 do monitora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 19:59, Rincewind napisał:

Mhm, a co powiesz na ten monitor, najtańszy z alledrogo ;/
http://allegro.pl/monitor-samsung-bx2231-22-hdmi-fullhd-najtaniej-i1400410205.html

Użytkuję go od kilku godzin i nie jest źle, chociaż jeszcze konsoli nie podpinałem. Z tym, że zakupiłem go o ponad stówę drożej, bo na Allegro taki sprzęt strach bać.

nightfaler --> Odpowiesz mi na jedną rzecz? Z kompa puszczam do monitorka kabelek DVI->HDMI (dołączony w zestawie), tracę coś, że nie mam HDMI->HDMI? Poza tym i tak nie mam takiego wejścia w kompie, ale ogólnie obraz nie jest oszałamiający (po HD spodziewałem się czegoś mega) i jestem trochę zdziwiony, zastanawiam się jak to będzie z konsolą. Ale narzekaliście na zbyt małą wielkość, na razie 22'' w zupełności wystarcza. :)
edycja - dodam tylko, że przesiadłem się z CRT, duże zaskoczenie dotyczące tych małych literek i okienek w rozdzielczości 1920x1080 (i cholerne problemy z podłączaniem, ale to już nie ten temat)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2011 o 21:51, Gryczka napisał:

nightfaler --> Odpowiesz mi na jedną rzecz? Z kompa puszczam do monitorka kabelek
DVI->HDMI (dołączony w zestawie), tracę coś, że nie mam HDMI->HDMI?

Nie.

Dnia 14.01.2011 o 21:51, Gryczka napisał:

Poza tym i tak nie mam takiego wejścia w kompie, ale ogólnie obraz nie jest oszałamiający (po HD
spodziewałem się czegoś mega) i jestem trochę zdziwiony,

Hmmm monitor wyciąga 1920x1080 czyli true HD, więc grając na PC w jakieś high-endowe produkcje, właśnie w takiej rozdzielczości powinieneś dostać orgazmu koniec końców mało jakie gry na konsole są robione w 1080p(czyli w rozdzielczości odpowiadającej 1920x1080), większość to 720p, więc nie wiem na co ty narzekasz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do posiadaczy starszych wersji PS3. Czy warto kupować wersję z 60 Gb dyskiem? Wiadomo, możliwość odpalenia gier z PS2 to ogromny plus, dodatkowo można dorwać taką konsole za bardzo niską cenę. Ale jak te konsole się sprawują? Dużo się psuje? Ogólnie jaka jest żywotność? I czy każdą grę z PS2 można odpalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jednej osoby chętnej do zrobienia trofeum Party Person i 4-osobowych prize bubbles dziś o 18. w LittleBigPlanet. Zainteresowany niech doda mnie do znajomych. PSN id: Lex_012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam ''Flower'' i.... od poczatku jego zakupu zmienilem tylko na doslownie kilka dni na theme z choinka ;). Dla mnie bomba.

A jesli wolisz cos w ciezszych klimatach to bierz ten z Heavy Rain :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 13:12, knopfler napisał:

Mam pytanko do posiadaczy starszych wersji PS3. Czy warto kupować wersję z 60 Gb dyskiem?
Wiadomo, możliwość odpalenia gier z PS2 to ogromny plus, dodatkowo można dorwać taką
konsole za bardzo niską cenę. Ale jak te konsole się sprawują? Dużo się psuje? Ogólnie
jaka jest żywotność? I czy każdą grę z PS2 można odpalić?

Nie wszystkie gry z ps2 da się odpalić.Konsole 60 gb mają już parę lat także jest szansa na to,że Ci konsola padnie,a lepsze gry z ps2 trafiają do reedycji na ps3 w podbitej rozdziałce z trofeami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 14:38, pawciooo23 napisał:

a lepsze gry z ps2 trafiają do reedycji na ps3 w podbitej rozdziałce z trofeami.

To fakt, ale np. Shadow of the Colossus nie ma. A na Vice City Stories (gra z ps2 w którą najbardziej chcę zagrać) raczej nie ma co liczyć. Oczywiście też bym wolał kupić nówke-slimke ale ciągnie mnie ta wsteczna kompatybilność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 13:12, knopfler napisał:

Mam pytanko do posiadaczy starszych wersji PS3. Czy warto kupować wersję z 60 Gb dyskiem?
Wiadomo, możliwość odpalenia gier z PS2 to ogromny plus, dodatkowo można dorwać taką
konsole za bardzo niską cenę. Ale jak te konsole się sprawują? Dużo się psuje? Ogólnie
jaka jest żywotność? I czy każdą grę z PS2 można odpalić?

Mój znajomy ma tą wersję PS3 od premiery i do tej pory działa doskonale. Z tego co wiem, to nie miał z nią żadnych problemów, awarii itd. Gry z PS2 działają, ale pewnie nie wszystkie.
Pozostaje tylko kwestia awaryjności- szczerze mówiąc ja już nie ryzykowałbym zakupu tej wersji, bo jednak obawiałbym się straconych pieniędzy w razie uszkodzenia. Chociaż jeśli jest okazja, to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 15:14, knopfler napisał:

> a lepsze gry z ps2 trafiają do reedycji na ps3 w podbitej rozdziałce z trofeami.

To fakt, ale np. Shadow of the Colossus nie ma.

Przecież w tym roku wychodzi razem z Ico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 15:14, knopfler napisał:

> a lepsze gry z ps2 trafiają do reedycji na ps3 w podbitej rozdziałce z trofeami.

To fakt, ale np. Shadow of the Colossus nie ma. A na Vice City Stories (gra z ps2 w którą
najbardziej chcę zagrać) raczej nie ma co liczyć. Oczywiście też bym wolał kupić nówke-slimke
ale ciągnie mnie ta wsteczna kompatybilność.


Gdzieś wyciekła informacja, że powstają czy mają powstać odświeżone wersje GTA. Miejmy nadzieję, że only on playstation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 18:25, Piotrek_K napisał:

Dokladnie. ja juz ostrze zeby na ten zestawik. Swietna rzecz przed ''The Last Guardian''
:)


Może i ja się skuszę. Najbardziej czekam na Splinter Cell compilation, chociaż wszystkie części przeszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Team Ico Collection to naprawdę ostatni zestaw odświeżonych gier jaki kupię. Legendy PS2 - God of War i gry od team Ico mnie ominęły. Co prawda gdy już wreszcie kupiłem GoW collection trochę tego żałowałem - pierwsza i druga część nie okazały się tak wspaniałe jak wszyscy dookoła uważali. Ale jestem przekonany, że do Shadow of the Colossus się przekonam. Nie zapłacę jednak za podrasowanego (nadal ładnego dziś) Splinter Cella czy Beyond Good & Evil. Szkoda mi pieniędzy. Wygląda na to, że te całe remastery to oferta skierowana do graczy młodych, a także tych którzy w jakiś cudowny sposób nie kupili danych gier gdy miały premierę. Mam cichą nadzieję, że ta moda na PS3 szybko przeminie. Lubie remake''i - ale tylko typu Tomb Raider 1 --> Tomb Raider: Anniversary, a nie zwykłe podbijanie tekstur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 20:16, KrisK91 napisał:

Team Ico Collection to naprawdę ostatni zestaw odświeżonych gier jaki kupię.

To znaczy, że jednak nie sprzedajesz PS-trójki? ;>

Dnia 15.01.2011 o 20:16, KrisK91 napisał:

Co prawda gdy już wreszcie kupiłem GoW collection trochę tego żałowałem
- pierwsza i druga część nie okazały się tak wspaniałe > jak wszyscy dookoła uważali.

Bo wokół obu GoW-ów narosło zbyt dużo legend. Na pewno są to gry bardzo dobre, ba, świetne (szczególnie wśród slasherów), ale potrafię wymienić masę innych, lepszych tytułów.

Dnia 15.01.2011 o 20:16, KrisK91 napisał:

Nie zapłacę jednak za podrasowanego (nadal ładnego dziś) Splinter Cella czy
Beyond Good & Evil. Szkoda mi pieniędzy.

Tru.

Dnia 15.01.2011 o 20:16, KrisK91 napisał:

Wygląda na to, że te całe remastery to oferta skierowana do graczy młodych,
a także tych którzy w jakiś cudowny sposób nie kupili danych gier gdy miały premierę.

Dodałbym jeszcze ludzi którzy ograli pirata i po kilku(nastu) latach chcą nabyć oryginał. ;) I trophy whores, liczących na łatwe pucharki.

Dnia 15.01.2011 o 20:16, KrisK91 napisał:

Mam cichą nadzieję, że ta moda na PS3 szybko przeminie.

Wątpię. Wydawcy zwęszyli kasę w remasterach. A skoro jest popyt na odgrzewane kotleciki to będą próbowali na nich jak najwięcej zarobić. IMO ''remake''owane'' powinny być tylko największe hity, tytuły wręcz legendarne z PS2 (za MGS-y i coś z ''uniwersum'' MegaTen oddałbym nerkę i kawałek wątroby, o! ;3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować