Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2011 o 14:54, Memorr napisał:

Czy do CallOfDuty BO albo MW2 mozna podłączyc mysz i klawe zeby grac jak na kompie? bo
jakos nie widze sposobu zeby dobrze grac w multi na padzie ;P


Mam dla Ciebie odpowiedź: odpuść sobie FPS-y w takim razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 14:21, BluesBoy napisał:

@ping-pong -a czemu pytasz? na redtuba się wchodzilo?! hihi


o tym samym pomyslalem, ale nie chcialem pytac. jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 15:33, MrGregorA napisał:

> Czy do CallOfDuty BO albo MW2 mozna podłączyc mysz i klawe zeby grac jak na kompie?
bo
> jakos nie widze sposobu zeby dobrze grac w multi na padzie ;P

Mam dla Ciebie odpowiedź: odpuść sobie FPS-y w takim razie ;)


Czemu mam sobie odpuscić? W Single nie narzekam na pada, ale na multi nie wiem jak to bedzie mi szło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 15:36, Memorr napisał:

Czemu mam sobie odpuscić? W Single nie narzekam na pada, ale na multi nie wiem jak to
bedzie mi szło...

Sam sobie odpowiedziałeś....
Włącz multi i zagraj. Klawiatury i myszy nie podepniesz tylko dedykowany sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2011 o 15:36, Memorr napisał:

Czemu mam sobie odpuscić? W Single nie narzekam na pada, ale na multi nie wiem jak to
bedzie mi szło...


Jeśli idzie Ci w single to i w multi sobie poradzisz;) Ja sam dopiero zaczynam grać w FPS-y na PS3 i pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne, ba gra mi się tak dobrze, że już kilka sobie gierek tego typu sprawiłem. Multi jest dobre, skoro ja taki laik jeśli idzie o "efpeesowe" gierki łapię się w połowie stawki a nie raz i wyżej to i Tobie dobrze pójdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No patrz, dla mnie to droga przez mękę:) To znaczy, pewnie grałbym lepiej w fpsy gdyby nie to, że od wakacji nie włączałem konsoli, w Lost Planet 2 idzie mi całkiem fajnie. Nie mniej, zakupiłem myszkę, zawsze to jakieś rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co poradzić? Po ostatniej aktualizacji coś dziwnego mi się stało z padem. L1 wciska się sam w grach co jakiś czas. Np. w GoW co chwila Kratos używa bloku a w Uncharted włącza się celowanie. Zapewniam że grać się w ten sposób nie da a wina na pewno nie jest po mojej stronie bo ani razu mi pad nie upadł. Miał ktoś może taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawuje się Mass Effect 2 na PS3? Są jakieś irytujące bugi, glitche itp? Ile zajmuje ukończenie gry? Są jakieś bonusy w wersji pudełkowej? Polecacie/odradzacie? Ile, ale szczerze, byście byli w stanie dać za nówkę/używkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz naprawili, ale podobno byl (jest?) jakis chamski blad, ktory sprawia, ze... Twoje save''y przepadaja. Wszystkie. Jak grasz godzine to jeszcze _jakos_ mozna to przebolec. Byly sygnaly, ze ludziom przepadaly save''y po kilku-nastu/-dziesieciu godzinach przyszlo grac od nowa :(.

Ja tam sie wstrzymuje z kupnem jak nie spadnie do +/- 100PLN. Nie dlatego, ze gra nie jest tego warta. Ja juz mam sporo rzeczy do grania (niedlugo kolejne sie pojawia, wiec nie mam juz czasu na kolejne gry) i moze spokojnie poczekac na obnizki ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 18:38, Tohno napisał:

Wie ktoś może co poradzić? Po ostatniej aktualizacji coś dziwnego mi się stało z padem.
L1 wciska się sam w grach co jakiś czas. Np. w GoW co chwila Kratos używa bloku a w Uncharted
włącza się celowanie. Zapewniam że grać się w ten sposób nie da a wina na pewno nie jest
po mojej stronie bo ani razu mi pad nie upadł. Miał ktoś może taki problem?


Ostatnia aktualizacja blokuje każdy inny sprzęt, niż ten od sony. Jeśli więc to nie jest dualshock, to masz problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Kumpel miał podobny problem, tyle że z trójkątem. Jemu pomogło zresetowanie pada, może tobie też? Przyczyna może też tkwić w samej konsoli. Podłącz pada do PC i sprawdź czy L1 nadal sam się wciska (można to sprawdzić np. w X-Padderze). Jeżeli nie doświadczysz tego na blaszaku to spróbuj przywrócić ustawienia początkowe PS3. Pamiętaj, żeby skopiować savy/inne dane na pendrive''a i zsynchronizować trofea, bo po restorze będziesz mieć czysty HDD.

@MrGregorA

Dnia 05.02.2011 o 18:38, Tohno napisał:

Ostatnia aktualizacja blokuje każdy inny sprzęt, niż ten od sony. Jeśli więc to nie jest dualshock, to masz problem ;)

Nie wszystkie urządzenia zostały zablokowane (mój Logitech Rumblepad działa bez zarzutu), to raz. Dwa, jeżeli Tohno miałby zablokowanego pada konosla w ogóle by go nie wykryła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 20:44, Lex napisał:

@MrGregorA
> Ostatnia aktualizacja blokuje każdy inny sprzęt, niż ten od sony. Jeśli więc to
nie jest dualshock, to masz problem ;)
Nie wszystkie urządzenia zostały zablokowane (mój Logitech Rumblepad działa bez zarzutu),
to raz. Dwa, jeżeli Tohno miałby zablokowanego pada konosla w ogóle by go nie wykryła.


W takim razie mea culpa, excuso ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra potrzebuje waszej pomocy;)

Spoiler

Jak zabić Radeca

w Killzone 2 ? Męczę się już z dobrą godzinę i nie potrafię go zabić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 00:02, Longer napisał:

Dobra potrzebuje waszej pomocy;)

Spoiler

Jak zabić Razeca

w Killzone 2 ? Męczę się już
z dobrą godzinę i nie potrafię go zabić;/


Przede wszystkim cały czas pozostawaj w ruchu. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że najlepiej jechać go miotaczem ognia i shotgunem - to go trzyma na dystans ;)

PS Swoją drogą za pierwszym razem pokonałem go w parę minut bez żadnych problemów, ale jak się włączył filmik to wyłączyłem i się nie zapisało. Potem męczyłem się z nim 2 godziny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2011 o 00:08, Mikex napisał:

PS Swoją drogą za pierwszym razem pokonałem go w parę minut bez żadnych problemów, ale
jak się włączył filmik to wyłączyłem i się nie zapisało. Potem męczyłem się z nim 2 godziny
;D


Spróbuję go zabić ale normalnie szlag mnie trafi zaraz. Już tyle razy chciałem...rozłożyć pada na czynniki pierwsze, że głowa mała;) Dawno się tak nie męczyłem z bossem a w jego przypadku problem polega na szybkości;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2011 o 00:14, Longer napisał:

Spróbuję go zabić ale normalnie szlag mnie trafi zaraz. Już tyle razy chciałem...rozłożyć
pada na czynniki pierwsze, że głowa mała;) Dawno się tak nie męczyłem z bossem a w jego
przypadku problem polega na szybkości;p


Rozumiem, że nie możesz go pokonać po rozwaleniu jego "straży"? Bo jeśli strzelasz do niego z daleka, gdy on jeszcze stoi tam na schodkach, to nie dziwie się, że nie możesz go pokonać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Tak, strażą się już zająłem, został mi tylko on. Zresztą podejrzałem filmiki na youtube, rzeczywiście miotacz ognia rozwiązuje sprawę. Walka zajęła około 2 minuty i wstyd mi, że na to nie wpadłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 00:47, Longer napisał:



Tak, strażą się już zająłem, został mi tylko on. Zresztą podejrzałem filmiki na youtube,
rzeczywiście miotacz ognia rozwiązuje sprawę. Walka zajęła około 2 minuty i wstyd mi,
że na to nie wpadłem xD


Jak się jest zdenerwowanym, to często się nie myśli logicznie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować