Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2011 o 01:06, Mikex napisał:

Jak się jest zdenerwowanym, to często się nie myśli logicznie ;D


Święta prawda;)
Tak czy inaczej po przejściu dwójki i obejrzenia tego http://www.youtube.com/watch?v=hrvbCkqBW5A, czekam niecierpliwie na premierę Killzone 3. W recenzjach narzekają na fabułę mimo to niespecjalnie się tym przejmuję;) Gra tak czy siak zapowiada się bardzo dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 01:34, Longer napisał:


> Jak się jest zdenerwowanym, to często się nie myśli logicznie ;D

Święta prawda;)
Tak czy inaczej po przejściu dwójki i obejrzenia tego http://www.youtube.com/watch?v=hrvbCkqBW5A,
czekam niecierpliwie na premierę Killzone 3. W recenzjach narzekają na fabułę mimo to
niespecjalnie się tym przejmuję;) Gra tak czy siak zapowiada się bardzo dobrze;)


Moim zdaniem fabuła w FPS''ie może być jego dodatkowym atutem, ale wadą nie bardzo. Kto dba o fabułę w FPS-ach?:D (przepraszam tych, którzy dbają ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2011 o 01:38, Mikex napisał:

Moim zdaniem fabuła w FPS''ie może być jego dodatkowym atutem, ale wadą nie bardzo. Kto
dba o fabułę w FPS-ach?:D (przepraszam tych, którzy dbają ;D)


Jako wieloletni fan RPG-ów to nawet w FPS-ach fabuła jest ważna dla mnie...Dlatego taki Bulletstorm, którego męczyłem kilka godzin w demie będzie musiał poczekać jakiś czas na zakup, właśnie z powodu Killzone3. Wiem, że takie były założenia twórców ale dla mnie to jest wada i nic na to nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ja trzaskam bez problemow, nie zdarzylo mi sie nie polaczyc jeszcze. BTW fajnie sie gra, ale rzygam juz ta mapa- wszyscy sa tak obcykani, ze cala runda rozgrywa sie nieraz w promieniu 30m od spawn pointow, nawet w zadaniowym Warzone ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze lekki OT ale mam pytanko:P

Jaki polecacie monitorek 22-24cale do ps3(oczywiscie z full hd)? bo kineskopu mam dość,a fundusze nie pozwalają na 32-42tv :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 01:52, Longer napisał:

Jako wieloletni fan RPG-ów to nawet w FPS-ach fabuła jest ważna dla mnie...Dlatego taki
Bulletstorm, którego męczyłem kilka godzin w demie będzie musiał poczekać jakiś czas
na zakup, właśnie z powodu Killzone3. Wiem, że takie były założenia twórców ale dla mnie
to jest wada i nic na to nie poradzę.


A ja lubię takie śrubowanie wyników (ostatni rekord w demku Bulletstorm - 14100), dlatego u mnie Killzone 3 poczeka, a Bulletstorm będzie kupiony w dniu premiery... z resztą KZ3 i tak sobie poradzi, a Bulletstorm to nowa marka i trzeba wesprzeć... nie chcemy chyba, żeby wychodziły tylko gry z kolejnymi numerkami, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2011 o 01:52, Longer napisał:

Jako wieloletni fan RPG-ów to nawet w FPS-ach fabuła jest ważna dla mnie...Dlatego taki
Bulletstorm, którego męczyłem kilka godzin w demie będzie musiał poczekać jakiś czas
na zakup, właśnie z powodu Killzone3. Wiem, że takie były założenia twórców ale dla mnie
to jest wada i nic na to nie poradzę.


Według mnie fabuła w dzisiejszych FPS-ach jest strasznie płytka i gdyby to ona decydowała o zakupie, to pewnie nic bym nie kupił ze strzelanek ;D Weźmy takie Bad Company 2 - fabuła mocno średnia, do tego singiel krótki - tyle, że na co komu fabuła w genialnym multi?;D Moim zdaniem kupowanie fpsa ze względu na fabułę mija się z celem, a singiel jest takim wprowadzeniem do multi (wiadomo, że super, jeśli to wprowadzenie jest epickie, okrojone super historią). Tryb pojedynczy to dla mnie demo multi z botami (zwłaszcza patrząc na długość kampanii ~6h). Oczywiście wszystko co napisałem jest tylko i wyłącznie moim zdaniem i nie próbuje Cię przekonywać/nakłaniać do niczego. Po prostu - wymiana poglądów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2011 o 10:54, Mikex napisał:

Według mnie fabuła w dzisiejszych FPS-ach jest strasznie płytka i gdyby to ona decydowała
o zakupie, to pewnie nic bym nie kupił ze strzelanek ;D Weźmy takie Bad Company 2 - fabuła
mocno średnia, do tego singiel krótki - tyle, że na co komu fabuła w genialnym multi?;D
Moim zdaniem kupowanie fpsa ze względu na fabułę mija się z celem, a singiel jest takim
wprowadzeniem do multi (wiadomo, że super, jeśli to wprowadzenie jest epickie, okrojone
super historią). Tryb pojedynczy to dla mnie demo multi z botami (zwłaszcza patrząc na
długość kampanii ~6h). Oczywiście wszystko co napisałem jest tylko i wyłącznie moim zdaniem
i nie próbuje Cię przekonywać/nakłaniać do niczego. Po prostu - wymiana poglądów ;)


Takie jest Twoje zdanie i nic mi do tego;) Ty lubisz widać bardziej multi a ja wręcz przeciwnie. Multi jest tutaj dodatkiem do singla i to się raczej nie zmieni nigdy. Jedyną grą którą nie przeszedłem w trybie dla pojedynczego gracza a w multi gram po dziś dzień jest Call of Duty 2;) A jeśli chodzi o fabułę w "efpeesach" to i tak jest ona lepsza niż kila lat temu więc źle nie jest...(nie mówię to u wszystkich tytułach wiadomo)Mamy trochę inne opinie na ten temat co nie znaczy, że nie mamy racji obydwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam w swojej PS3 wersję firmwaru 3.56, gdy sprawdzam nowe aktualizacje to wyskakuje, że znalazł najnowsze 3.56. Zwykle po prostu było stwierdzenie, że nic nie znalazł nowszego.
Pytanie jest takie: czy to jakaś aktualizacja aktualizacji, czy może moja konsola zwariowała?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to jest aktualizacja aktualizacji. Mnie też się wyświetlił ten komunikat, ale pliku jeszcze nie pobrałem. Pewnie to jest ten rootkit, czy inne cholerstwo "ulepszające" zabezpieczenia PlayStation 3 i "wspomagające" walkę z piractwem. Jedno jest jednak pewne- Twoja konsola nie zwariowała.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 21:31, Mikex napisał:

/.../

Albo ja źle zrozumiałem Twoją odpowiedź albo Ty moje pytanie ;) Chodzi o to, że mam Purple
Shield i gdy chcę ją wyekwipować, to wyskakuje mi okienko informujące mnie, że nie mam
odpowiedniego skilla, aby posługiwać się tą tarczą i że jej statystyki będą przez to
osłabione. Interesuje mnie zatem umiejętność odpowiedzialna za to, abym mógł w pełni
wykorzystywać statystyki tarczy ;)


założe się że już to znalazłeś ale jakby co, Purple Flame Shield wymaga 22 strengtha żeby ją trzymać w jednej rece, i w sumie nieźle że na tak wczesnym etapie gry już podszedłeś smoki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 08:44, Szyneczka007 napisał:

i w sumie nieźle że na tak wczesnym etapie gry już podszedłeś
smoki :p

Tę tarczę można zdobyć od zaraz jak się bardzo chce, ale najwygodniej zrobić to zaraz po pierwszym bossie. Wystarczy że masz White Tendency lub ubijesz czerwoną gnidę w 1-2. Swoją drogą to ta tarcza jest świetna, używałem jej niemal cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 09:52, Fatal-X napisał:

> i w sumie nieźle że na tak wczesnym etapie gry już podszedłeś
> smoki :p
Tę tarczę można zdobyć od zaraz jak się bardzo chce, ale najwygodniej zrobić to zaraz
po pierwszym bossie. Wystarczy że masz White Tendency lub ubijesz czerwoną gnidę w 1-2.
Swoją drogą to ta tarcza jest świetna, używałem jej niemal cały czas.


ja tam wole adjudicator''s shield, beznadzieja do blokowania ale health reg na +5 jest boski.
A ja nie odważyłem się podejście do tych bestii za pierwszym razem, bałem się stracić to wszystko co zrobiłem heroicznie i zaczynac od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra skoro w temacie DSa, to może powiecie czy dobrym wyborem na początek będzie łucznik? Opłaca się grać, czy lepiej jakąś klasą melee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 08:44, Szyneczka007 napisał:

> /.../



Tak, wystarczyło zaznaczyć broń i nacisnąć trójkąt chyba ;) Pochwalę się - ubiłem czerwonego smoka ;D Twarda sztuka - wykorzystałem około 100 strzał, ale w końcu padł ;D Swoją drogą pierwszy etap Boletarian Palace jest banalny - zginąłem może z 5 razy, z czego 3 razy spadłem ze swojej winy ;P Boss również banalny - padł za pierwszym podejściem. Teraz jestem w drugim etapie i jest troszeczkę trudniej. Natomiast gdy przeniosłem się z ciekawości do świata coś tam of Storms to zrozumiałem, że jeszcze wieeeeele levelowanie przede mną - tam gra jest serio trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 14:07, MastAlol napisał:

Dobra skoro w temacie DSa, to może powiecie czy dobrym wyborem na początek będzie łucznik?
Opłaca się grać, czy lepiej jakąś klasą melee?

Z dystansu trzeba załatwić czerwoną jaszczurkę w 1-2 i bossa z 1-2 też łatwiej z dystansu ściągnąć. Także łucznik na wstępie ma niewątpliwie swoje zalety. Ale dla jasności, od walki wręcz raczej nie uciekniesz w tej grze. I jak już było powiedziane wcześniej, nie przywiązuj się zbyt mocno do klasy postaci, bo będziesz ją mógł wykreować w czasie gry jak tylko chcesz. Z woja do maga i na odwrót itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce to dodawać do znajomych.
Aktualnie mam: Killzone2, Uncharted 2, Darksiders, Dead Rising 2.
PSN ID:

Spoiler

AleXander_PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no rozumiem, tylko to było takie ogólne pytanie, czy łucznik nie ssie pały w DSie. Wybrałem właśnie łucznika i bije z topora :] tylko jak ktoś wygląda na koksa, to z łuku powolutku go zmiękczam. Całkiem przyjemna gra, nie rozumiem narzekań na poziom trudności, kiedyś to w grach właśnie to był standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Lista osób z forum wraz z PSN id: www.grampsn.jcom.pl Jeśli nie ma Cię na tej
liście odpowiedz na tego posta - postaram się aktualizować listę co jakiś czas.


PSN ID:
MarK_Raven

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemna gra, nie rozumiem narzekań na poziom trudności,

Dnia 07.02.2011 o 17:41, MastAlol napisał:

kiedyś to w grach właśnie to był standard.


Może dałeś się nabrać (tak, jak ja) na pierwsze wrażenie - tzn Boletarian Palace. Tam gra jest łatwa. Gorzej jest w świecie Shrine of Storms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować