Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2011 o 11:35, Mikex napisał:

Sorry za drugiego posta, ale właśnie dorwałem U:DF za 30zł ;D


przejdź i powiedz mi czy lokacje są aż tak mało urozmaicone. słyszałem ze cała gra to dżungla, dżungla, jaskinia, dżungla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 15:01, MrGregorA napisał:

> Sorry za drugiego posta, ale właśnie dorwałem U:DF za 30zł ;D

przejdź i powiedz mi czy lokacje są aż tak mało urozmaicone. słyszałem ze cała gra to
dżungla, dżungla, jaskinia, dżungla.


Okej, po przejściu na bank zdam relacje.

PS Czy Wam też Demon''s Souls się strasznie tnie po pokonaniu pierwszego bossa w Stonefang Tunnel? Chodzi mi o miejsce, gdzie wychodzi się na zewnątrz i jesteśmy atakowani przez takie ogniste pancerniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 15:01, MrGregorA napisał:

przejdź i powiedz mi czy lokacje są aż tak mało urozmaicone. słyszałem ze cała gra to
dżungla, dżungla, jaskinia, dżungla.


Zapomniałeś o dżungli. I dżungli. I

Spoiler

jednej bazy łodzi podwodnych.

I paru ruin (chyba nawet całe miasto było). Ale ogólnie można powiedzieć, że to jedna wielka dżungla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mi w koncu przyjdzie, dojde do tego bosa, pokonam go i pogram troche dluzej to dam znac ;-)...

No chyba, ze wczesniej przyjdzie GTA4: Complete Edition ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 15:15, Piotrek_K napisał:

Jak mi w koncu przyjdzie, dojde do tego bosa, pokonam go i pogram troche dluzej to dam
znac ;-)...

No chyba, ze wczesniej przyjdzie GTA4: Complete Edition ;P...

Kurde, strasznie długo Ci to idzie. Może w końcu być tak, że tego nie dostaniesz (mój kumpel raz zamówił Fable II i mu nie doszło). Ale tylko raz mu się tak zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu pewnego newsa, na zagranicznym portalu o dostępności Killzone 3 postanowiłem sprawdzić jak to dokładnie wygląda na Polskich stronach i wchodzą na pierwszą lepszą jaka wyskoczyła z google i... co to ma być? Przejrzałem parę stron i już tyle nowości jest i staroci wrzuconych. Grają już w m.in TDU 2 i K3. Czyli piracenie zaczęło się już na dobre (40GB K3 nigdy by mi się chyba nie ściągnęło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 12:53, Kaucz napisał:

Po przeczytaniu pewnego newsa, na zagranicznym portalu o dostępności Killzone 3 postanowiłem
sprawdzić jak to dokładnie wygląda na Polskich stronach i wchodzą na pierwszą lepszą
jaka wyskoczyła z google i... co to ma być? Przejrzałem parę stron i już tyle nowości
jest i staroci wrzuconych. Grają już w m.in TDU 2 i K3. Czyli piracenie zaczęło się już
na dobre (40GB K3 nigdy by mi się chyba nie ściągnęło).


Mówisz o torrentach? Piracenie na Jailbreaku zaczęło się już jakiś czas temu, ale i teraz bardzo mało osób go ma i z niego korzysta (spójrz sobie ile osób ściąga jakąś grę - poniżej 100? Wyjątkiem jest chyba tylko Killzone 3). Poza tym wg mnie piracenie PS3 na taką skalę jak PS2 rozpowszechni się dopiero za jakieś 5 lat - kto dzisiaj ściąga pliki 40GB i nie boi się zbanowania swojej konsoli? Chyba tylko osoby, które zarabiają dość sporo, więc w takim razie zakup gry nie powinien być dla nich nawet najmniejszym problemem. To tylko takie moje małe przemyślenie.

I za wyciek Killzone''a możemy chyba podziękować rosjanom:
http://www.ps3news.com/images/img_25820.jpg
http://www.ps3news.com/images/img_25820-2.jpg
http://www.ps3news.com/images/img_25820-3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Lista osób z forum wraz z PSN id: www.grampsn.jcom.pl Jeśli nie ma Cię na tej
liście odpowiedz na tego posta - postaram się aktualizować listę co jakiś czas.


ID: Finka_Karfein
Nick 1: Suomalainenka
Nick 2: Karfein

Oboje korzystamy z tego samego konta, więc albo zrobić dwa osobne wpisy i podać to samo ID, albo wpisać obydwa nicki w jedną pozycję, a za awatara podać obrazek, który dołączam do posta autorstwa Suomalainenki właśnie (pełna wersja jej awatara w przypadku pierwszej opcji na jej GS-ie: http://ja.gram.pl/Suomalainenka).

20110214233427

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie save file z GT5, jeśli przekroczy 4165 KB gra przestanie go czytać, w piątek update. Jak ktoś jest na krawędzi tej wartości nie powinien uruchamiać gry przed pojawieniem się łatki!;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i przeszedłem Demon''s Souls :) Początek jest hardcorowy, ale czym dalej tym łatwiej. Przyjemna gra, oby więcej takich. Przynajmniej wymagała czegoś więcej, niż mashowania przycisków.
W zasadzie tak myślałem, może znowu przyjdzie taki etap w grach, że staną się wymagające. To chyba zależy tylko od tego jakie będzie zapotrzebowanie na takie gry, a po sukcesie Demon''s widać, że takie jest.

EDIT:
Zapomniałem. Ma ktoś The King of Fighters XII? Kupiłem i szrotowata gra z deka, ale może ktoś by chciał kiedyś przez neta pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 6 kwietnia na półkach sklepowych będą dostępne kolejne tytuły z serii Platinum: God of War III, Heavy Rain, ModNation Racers i EyePet.

Z wyżej wymienionych interesuje mnie tylko jeden (GoW III), chociaż Heavy Rain ''wypadałoby'' mieć... Jednak po jednym przejściu gry, jakoś nie kuszą mnie alternatywne ścieżki przy drugim podejściu. Ewentualnie urozmaicenie w postaci Move...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 18:46, Whiteman napisał:

Ewentualnie urozmaicenie w postaci Move...

Ja spróbowałem gry na Move - całkowicie inna rozgrywka.
Generalnie nie kupiłbym gry Heavy Rain tylko po to, żeby wypróbować Move''a, ale jeśli ktoś jeszcze nie zagrał i może wybrać między DualShockiem, a Move''em to naprawdę zachęcam do próby z tym drugim urządzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie pojawia się coraz więcej argumentów za Move - vide nadchodzący Killzone 3, niemniej nie wyobrażam sobie dłuższych potyczek multiplayer ;) Póki co traktuję kontroler ruchu jako ciekawostkę - ciekaw jestem jak wypadnie ''pełnoprawny'' tytuł, tworzony z myślą o Move - Sorcery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 17:34, MastAlol napisał:

No i przeszedłem Demon''s Souls


No to jeśli jesteś taki weteran to mam parę pytań:

-gdzie mogę znaleźć White Sticky Stuff (fajnie to brzmi ;D) - oczywiście nie licząc możliwości kupienia,
-jak długo trwa czar rzucony na jakąś broń?
-czy są czary/cuda, do których trzeba mieć odpowiedni poziom umiejętności?
-i kiedy będę mógł przejść przez tą bramę w Boletarian Palace, zaraz na początku etapu (po schodkach na dół)?

Z góry dzięki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 20:40, Mikex napisał:

No to jeśli jesteś taki weteran to mam parę pytań:

Wątpię czy po jednokrotnym przejściu, ktokolwiek może się tak nazwać :)

Dnia 15.02.2011 o 20:40, Mikex napisał:

-gdzie mogę znaleźć White Sticky Stuff (fajnie to brzmi ;D) - oczywiście nie licząc możliwości
kupienia,

Dość dobry drop tego mają ślimaki w 4:3, te takie jaskinie pod zamkiem, zaraz przed bossem OLD HERO.

Dnia 15.02.2011 o 20:40, Mikex napisał:

-i kiedy będę mógł przejść przez tą bramę w Boletarian Palace, zaraz na początku etapu
(po schodkach na dół)?

Jak będziesz miał tendencje świata, Pure White albo Pure Black. Najprostszym sposobem, jest zabicie OLD KING DORAN w mauzoleum. Mi od razu po zabiciu go przeskoczyło na Pure Black :) Fajna tam jest zbroja, tylko trochę ciężka jak na mojego łucznika.

Z pytaniami o czary nie za bardzo pomogę, bo zacząłem się nimi trochę bawić pod koniec gry i sam do końca nie rozumiem systemu czarowania jeszcze. Tak to jest jak się mieli mieczem i łukiem przez większość gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta ipla to taka fajna nie jest, przekonałem się jak chciałem coś oglądnąć, żeby się w ogóle buforowało, musi być włączony film, co już jest bez sensu, a jeszcze bardziej idiotyczne jest wg mnie to, że jak przewiniesz do tyłu, to od nowa możesz sobie ładować film, więc nie rozumiem tego projektu i czekam na jakąś aktualizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 22:04, zerohunter napisał:

Ta ipla to taka fajna nie jest, przekonałem się jak chciałem coś oglądnąć, żeby się w
ogóle buforowało, musi być włączony film, co już jest bez sensu, a jeszcze bardziej idiotyczne
jest wg mnie to, że jak przewiniesz do tyłu, to od nowa możesz sobie ładować film, więc
nie rozumiem tego projektu i czekam na jakąś aktualizację.

Najgorsze jest "nie można dalej odtworzyć tego materiału" wyskakujące w połowie niektórych rzeczy. Inną bolączką jest stosunkowo mała ilość odcinków większości seriali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto by pomyślał, że kupno telewizora to taki problem ;d. Strasznie ciężko człowiekowi się zdecydować, a wydać pieniądze na cokolwiek jeszcze trudniej. Czwarty dzień próbuje się zdecydować wciąż nie mogę ;3 Ma ktoś tel z funkcją DLNA? Działa to na tej samej zasadzie jak chociażby przy ps3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować