Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Słuchajcie, jest jakiś kabel vga do PS3 za mniej niż 200 zł? Na allegro szukałem, ale tam ceny oscylują 200zł.-360zł.
A w przypadku xkloca, całkiem niezły kabel kupię za 5 dyszek. Naprawdę proszę o pomoc!
I najlepiej jakbyście mogli podać sklep, albo model kabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 21:21, BoloMaster napisał:

jakie są najlepsze gry na PS3? Chodzi mi o tytuły który każdy posiadacz konsoli powinien
mieć np KillZone

Sporo tego jest :D Ale te najbardziej godne uwagi to :

Metal Gear Solid 4
GTA 4
Uncharted Drake''s Fortune
Little Big Planet
B:Bad Company
Resistance 2

I niedługo zapewne dojdzie do tego Killzone 2 oraz Resident Evil 5 : )

Warto tu jeszcze wspomnieć o FIFIE 09, która IMHO na konsole jest dziesiątki razy lepsza od tej na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 21:59, Qbasmok007 napisał:

Warto tu jeszcze wspomnieć o FIFIE 09, która IMHO na konsole jest dziesiątki razy lepsza
od tej na PC.

Dziesiątki? Zaryzykowałbym stwierdzenie, że setki razy :)) Mam tą grę od czasu premiery... a dopiero teraz odkryłem, że mogę razem z kumplem na jednej konsoli grać z żywym przeciwnikiem przez neta. :) To jest dopiero coś: rozgrywać piękne dwójkowe akcje, a przeciwnik po drugiej stronie kabla pewnie nie może się nadziwić jak to jest, że ja dwoma grajkami steruje. ;)

Do Twojej listy od siebie dodam Heavenly Sword. Prześliczna gra, jak dla mnie must have.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niom, ja odpaliłem neta w końcu i pocinam w Resistance2, coś zajebistego jak walczysz 40x40 bez ścinki. Bez kitu grubaśna gra :]
Zamówione też już mam Heaventy Sword i chyba do tego dokupię jeszcze jakąś bijatykę, albo samochody. Polecacie coś z tych gatunków szczególnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o samochody to moim zdaniem tylko GRID lub Burnout Paradise. Obydwie gry mają w sobie coś niesamowitego.

Na bijatykach się nie znam w ogóle, ale Street Fighter IV baaardzo fajnie wygląda. :) I chyba sobie tą gierkę kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samochodówka to tylko Burnout Paradise. Ale teraz lepiej kupić Burnout Paradise The Ultimate Box. Są dodatkowe pojazdy m.in motory i nowa dzielnica miasta, a sama gra kosztuje niewiele więcej.

A bijatyki? Są takie dwa gatunki. Jeśli lubisz takie efektywne z mocami itp. to Street Fighter IV właśnie. Niedawno dosyć wyszła i jest dobra. Ładnie wygląda i w ogóle.
Jeśli raz lubisz takie poważne to kup Fight Night Round 3. To boks. Bardzo realistyczny, te ciosy, garda i po kilku rundach przeciwnik jak dostanie łomot to przytula się do przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samochody wezmę chyba Burnouta, miałem na PS2 Bounout Ravange (już nie pamiętam tytułu dokładnie, bo to dawno było) i były bardzo fajne, to chyba kontynuacja nie jest taka zła :]

Co do bijatyk to zdecydowałem się na Soul Calibur IV, cudna grafika, a dodatkowo też szpiliłem we wcześniejszą część dość dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu PS3. Czy macie jakieś porady dla kupującego? Może polecacie jakieś sklepy. Interesuja mnie także jakieś "techniczne" tipsy, znane, czeste usterki itd. Będę wdzięczny za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem może tydzień temu i muszę powiedzieć, że jestem zachwycony. Kupuj w ciemno. Najlepiej od razu, 2,3 dobre gierki + podepnij sobie neta to zapomnisz o świecie :D

Ja jak narazie mam Resistance2 (multi wymiata :], a kampania SP też nie gorsza) i Heaventy Sword (dobra, tylko krótka). Jak dołapię hajs to kupi się 2giego pada i coś, żeby z kumplami można było pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przyszłości mam zamiar kupić PS3, ale zanim, to zrobię chcę kupić nowy monitor LCD ponieważ dowiedziałem się, że na monitorach CRT i tv kineskopowych jest strasznie słaba jakoś obrazu, jaki byście polecali mi monitor, żebym mógł pod niego podpiąć PS3. Tak od 19-21 cali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, wydaje mi się że na monitorze, może to słabo wyglądać też. Nie masz tam HDReady, ani tym bardziej FullHD i innych bajerów, to może też nie być za fajnie, ale najlepiej spytaj się na jakimś lepszym forum o PS3 czy jest sens grania na monitorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 18:28, MastAlol napisał:

Kurde, wydaje mi się że na monitorze, może to słabo wyglądać też. Nie masz tam HDReady,
ani tym bardziej FullHD i innych bajerów, to może też nie być za fajnie, ale najlepiej
spytaj się na jakimś lepszym forum o PS3 czy jest sens grania na monitorze.



Bardzo dużo osób z tutejszego forum gra na konsoli właśnie na monitorach i nie narzeka,ba gra im się świetnie, ale z tym, że monitory nie mają FullHD to ładnie pojechałeś : )
Przejrzyj pierwszy lepszy ekran LCD 22" i od razu zobaczysz ile takowy "elcedziasz" ma bajerów.
Rozdzielczość 1920x1080 jest chlebem powszednim w tego typu ekranach.
Dla przykładu :
Niezbyt drogi BENQ LCD 22 E2200HDA, bądz LCD 22'''' Prolite E2208HDS-B1, są to dobre monitory wykorzystujące, jak to ująłeś, bajer w postaci FullHD.
Ekrany 22" lub 24" nadają się świetnie do konsol, lecz nie ma to jak prawdziwy, wielki plazmowy telewizor : )
Jednak monitor złym rozwiązaniem nie jest : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 20:06, Qbasmok007 napisał:

Bardzo dużo osób z tutejszego forum gra na konsoli właśnie na monitorach i nie narzeka,ba
gra im się świetnie, ale z tym, że monitory nie mają FullHD to ładnie pojechałeś : )


Dobra, nie ważne. Chodziło w sumie o to, że moje zdanie jest takie, że granie na takim monitorze, a granie na wielkim 40'''' LCD, to jednak spora różnica ;)
Zresztą, chyba kupno takiego wypasionego monitora to nie jest tania sprawa, a lepiej dołożyć do 37'''' na ścianę :]
Takie moje zdanie i sikam na monitory to się nie znam, ale dzięki, że mnie uświadomiłeś.

BTW: Od czasu gdy mam konsolę to wywaliłem wszystkie gierki z dysku i chyba posprzedaję na necie zalegające PCtowe tytuły, bo granie na PC, a na PS3 to niebo, a ziemia :) Co tu mówić, miałem PSX, PSOne, PS2 Slim, teraz mam PS3, od zawsze byłem Fanboyem Playa.

BTW2: Grał ktoś już w jakieś tytuły z PSOne na PS3? Jak z grafiką i czy dają jeszcze radę? Można by było coś starszego też zakupić. Pamiętam szpilenie w takiego Medievala, wypas gierka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2009 o 20:28, MastAlol napisał:

BTW: Od czasu gdy mam konsolę to wywaliłem wszystkie gierki z dysku i chyba posprzedaję
na necie zalegające PCtowe tytuły, bo granie na PC, a na PS3 to niebo, a ziemia :)


Aż tak dobrze ? :)

Dnia 23.02.2009 o 20:28, MastAlol napisał:

BTW2: Grał ktoś już w jakieś tytuły z PSOne na PS3? Jak z grafiką i czy dają jeszcze
radę? Można by było coś starszego też zakupić. Pamiętam szpilenie w takiego Medievala,
wypas gierka była.


Ale masz wersję 60 GB ? Bo tylko na niej działają gry z PS1/2 (i to nie wszystkie). Gdyby każda PStrójka miała wsteczną kompatybilnośc to byłby dla mnie wielki argument do zakupu, a tak... może kiedyś :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2009 o 20:49, mike91 napisał:

Ale masz wersję 60 GB ? Bo tylko na niej działają gry z PS1/2 (i to nie wszystkie). Gdyby
każda PStrójka miała wsteczną kompatybilnośc to byłby dla mnie wielki argument do zakupu,
a tak... może kiedyś :).


PS3 wyposażony w 60GB dysk twardy pozwala uruchamiać gry zarówno z PS1, PS2 jak i PS3 i tu masz rację : )
Lecz wersje 40GB i 80GB pozwalają na gry z PS3 i PS1
Taka mała korekta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 20:49, mike91 napisał:

Aż tak dobrze ? :)


Nawet lepiej. Szkoda tylko, że jednak nowości na PS3, a nowości na PC, diametralnie różnią się ceną, ale od czego jest allegro i możliwość kupienia używanej gry.

Dnia 23.02.2009 o 20:49, mike91 napisał:

Ale masz wersję 60 GB ? Bo tylko na niej działają gry z PS1/2 (i to nie wszystkie). Gdyby
każda PStrójka miała wsteczną kompatybilnośc to byłby dla mnie wielki argument do zakupu,
a tak... może kiedyś :).


To nie tak, wsteczną kompatybilność na PSX ma każde PS3, ale na PS2, ma tylko wersja PS3 60GB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas miałem PS3 podłączonego do telewizora, ale zamierzam przenieść się na monitor. Samo podłączenie to nie problem, co jednak zrobić gdy monitor nie ma głośników ? :D Można je osobno do PS podłączyć ? Niby jest jakieś wejście audio z tyłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować