Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2009 o 19:17, Kejter93 napisał:

Dotychczas miałem PS3 podłączonego do telewizora, ale zamierzam przenieść się na monitor.
Samo podłączenie to nie problem, co jednak zrobić gdy monitor nie ma głośników ? :D Można
je osobno do PS podłączyć ? Niby jest jakieś wejście audio z tyłu...


O ile masz porządny zestaw audio z wejściem optycznym to proponuję to wykorzystać, a jeżeli nie masz to pozostaje np. wieża na chinche (biały-czerwony).. :)

Video pójdzie przez HDMI-DVI (jeżeli monitor jest bez głośników), a Audio idzie przez AV Cable... dokładnie ja tak mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań.

Czy opłaca się kupić wersję 80 giga z Killzone 2 w MM za 1380zł?? Ile normalnie kosztuje ta wersja?
Czy na 80giga można wykonywać to takie czyszczenie do sprawdzania działania wiatraków w serwisie czy dotyczy to tylko 40gigowej wersji?
Czy wersja 40giga + Killzone oddzielnie wyjdzie taniej niż tamta wersja w promocji?

Czy poniższe gry obsługują 480p?
Killzone 2
Burnount Paradise
Resistane 1 i 2
Ninja Gaiden
GTAIV

Dzięki z góry za odpowiedzi na pytania.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 20:05, Zagul napisał:

A po Polsku Killzone ten co w zestawie ?


No tak chyba.xD Jak by nie mógł być po Polsku.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 20:07, Vernio napisał:

> A po Polsku Killzone ten co w zestawie ?

No tak chyba.xD Jak by nie mógł być po Polsku.:P

Ja bym brał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 20:10, Zagul napisał:

> > A po Polsku Killzone ten co w zestawie ?
>
> No tak chyba.xD Jak by nie mógł być po Polsku.:P
Ja bym brał :)


Fajnie tylko jednak chciał bym znać odpowiedź na inne pytania.xD Bo mi tak naprawdę dysk 80 nie jest potrzebny i może 40 giga + killzonek jest tańszy. No i w tedy mógł bym go kupić w metalu.:P I nie wiem co z tym Fan testem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 18:44, Vernio napisał:

Kilka pytań.

Czy opłaca się kupić wersję 80 giga z Killzone 2 w MM za 1380zł?? Ile normalnie kosztuje
ta wersja?
Czy na 80giga można wykonywać to takie czyszczenie do sprawdzania działania wiatraków
w serwisie czy dotyczy to tylko 40gigowej wersji?
Czy wersja 40giga + Killzone oddzielnie wyjdzie taniej niż tamta wersja w promocji?

Czy poniższe gry obsługują 480p?
Killzone 2
Burnount Paradise
Resistane 1 i 2
Ninja Gaiden
GTAIV

Dzięki z góry za odpowiedzi na pytania.;)


Bierz !! jak wykupią będziesz żałować, normalnie ps3 bez gry w mm tyle stoi a z grą wartą 199 warto jak cholera i fajne opakowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 20:17, define napisał:

> Kilka pytań.
>
> Czy opłaca się kupić wersję 80 giga z Killzone 2 w MM za 1380zł?? Ile normalnie
kosztuje
> ta wersja?
> Czy na 80giga można wykonywać to takie czyszczenie do sprawdzania działania wiatraków

> w serwisie czy dotyczy to tylko 40gigowej wersji?
> Czy wersja 40giga + Killzone oddzielnie wyjdzie taniej niż tamta wersja w promocji?

>
> Czy poniższe gry obsługują 480p?
> Killzone 2
> Burnount Paradise
> Resistane 1 i 2
> Ninja Gaiden
> GTAIV
>
> Dzięki z góry za odpowiedzi na pytania.;)

Bierz !! jak wykupią będziesz żałować, normalnie ps3 bez gry w mm tyle stoi a z grą wartą
199 warto jak cholera i fajne opakowanie :)


Ok. Ale jednak chciał bym znać odpowiedź na resztę pytań.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 20:15, Vernio napisał:

> > > A po Polsku Killzone ten co w zestawie ?
> >
> > No tak chyba.xD Jak by nie mógł być po Polsku.:P
> Ja bym brał :)

Fajnie tylko jednak chciał bym znać odpowiedź na inne pytania.xD Bo mi tak naprawdę
dysk 80 nie jest potrzebny i może 40 giga + killzonek jest tańszy. No i w tedy mógł bym
go kupić w metalu.:P I nie wiem co z tym Fan testem:/

40 gb juz nie sa w produkcji, są 80 i 160 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 18:44, Vernio napisał:

Kilka pytań.

Czy opłaca się kupić wersję 80 giga z Killzone 2 w MM za 1380zł?? Ile normalnie kosztuje
ta wersja?


Opłaca się. Same PS3 kosztuje 1300-1400zł.

Dnia 02.03.2009 o 18:44, Vernio napisał:

Czy na 80giga można wykonywać to takie czyszczenie do sprawdzania działania wiatraków
w serwisie czy dotyczy to tylko 40gigowej wersji?


Tak, można.

Dnia 02.03.2009 o 18:44, Vernio napisał:

Czy wersja 40giga + Killzone oddzielnie wyjdzie taniej niż tamta wersja w promocji?


Może wyjść nawet taniej, jednak na twoim miejscu kupiłbym wersję 80gb. Dużo gier się teraz instaluje, więc dysk 40 może się później okazać za mały.

Dnia 02.03.2009 o 18:44, Vernio napisał:

Czy poniższe gry obsługują 480p?
Killzone 2
Burnount Paradise
Resistane 1 i 2
Ninja Gaiden
GTAIV

Niestety, tutaj nie odpowiem na to pytanie, ponieważ nie chciałbym cię wprowadzać w błąd.
Ale szczerze Ci powiem, że kupowanie PS3 i granie w gry w rozdzielczości niższej niż HD Ready, trochę mija się z celem...

Dnia 02.03.2009 o 18:44, Vernio napisał:

Dzięki z góry za odpowiedzi na pytania.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2009 o 18:44, Vernio napisał:


Czy poniższe gry obsługują 480p?
Killzone 2
Burnount Paradise
Resistane 1 i 2
Ninja Gaiden
GTAIV


GTA IV i Resistance 1 i Ninja Gaiden na pewno obsługują, bo sam tak grałem ( 2 ostatnie tytuły wprawdzie w tylko w demo.) Wydaje mi się, że każdą grę odpalisz na "starym" tv. Opisywałem już zresztą kiedyś wygląd gier na tv crt. Sam tak skończyłem GTA IV i MGS 4 i nie żałuję. I tak było widać moc next gena ( teraz to chyba już current gen:) ). Obecnie mam już telewizor HD i oczywiście różnica jest, jednak nie taka, żeby zniechęcić do grania na "zwykłym" tv ( Imho ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do rozdziałki to wiem że to może być dziwne ale przeżyję.:P Nie tylko grafiką się żyje a jej poziom i tak na 480p powinien przewyższać tą z PS2:P To fajnie że można wykona Fan Testa bo myślę że to się mi może przydać.xD Dzięki za odpowiedzi.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie mam pytanie odnoście znanego chyba wszystkim Fun Testu na PS3.
Chodzi bowiem o to, że w moim pokoju kurzu jest tony. Zmusza mnie to do co tygodniowego wycierania mebli i odkurzania, aby konsola nie zadławiła się tym okrócieństwem :P
I chodzi dokładnie o to, czy może coś się stać z konsolą jak włączanie wiatraków na pełne obroty, aby przedmuchać zalegający w niej kurz, będzie częstym procesem ? Np. codziennie ?
Czy może jest to ryzykowne w postaci tego, że niedługo wiatraki mi odpadną ? xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie rozumiem czemu to w ogóle jest mówione że to ryzykowna operacja.
To po prostu powiększenie mocy wiatraków. Ale cóż eksperci bardziej wiedzą.

Jak masz to robić to rób to raz na tydzień. A pokój możesz przecież też wietrzyć. Zostaw otwarte okno na 30 min i się wywietrzy że hej. Wiem że zimno teraz jest ale cóż. Życie wymaga poświęceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 18:52, Vernio napisał:

Co do rozdziałki to wiem że to może być dziwne ale przeżyję.:P Nie tylko grafiką się
żyje a jej poziom i tak na 480p powinien przewyższać tą z PS2:P To fajnie że można wykona
Fan Testa bo myślę że to się mi może przydać.xD Dzięki za odpowiedzi.;)


Mimo wszystko, radziłbym, abyś po zakupie konsoli zaczął zbierać na telewizor / monitor obsługujący co najmniej 720p. Uwierz mi - sam grałem przez ponad pół roku na 15 letnim telewizorze... no owszem, grać się dało, ale grafika naprawdę nie zachwycała. Wszystko to jakieś martwe, blade - jednak gdy zakupiłem monitor z obsługą HD, wszystko od razu nabrało blasku - na początku nawet włączałem konsole tylko po to, by pogapić się w piękne XMB ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 21:08, Mac Cry napisał:

Szybkie pytanie. Ile dokładnie wat ma PS3? Bo wygooglowałem kilka opcji, więc pewien
nie jestem ;]


Nie ile ma WAT, a ile ich zużywa... :) Bo to zależy od aktualnego zapotrzebowania na energię naszej czarnuli, natomiast nie potrafię powiedzieć ile ich pobiera, bo spotkałem się ze skrajnymi wartościami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo moze kiedy wyjdzie wersja 40gb? Bo chcialem kupic ps3 ale troche drogi jak dla mnie narazie... bardzo sie ucieszylem jak uslyszalem ze znizki maja byc :D mam nadzieje ze kolo 1000~ bedzie kosztowac teraz konsolka... odrazu little big planet, killzone 2 i pewnie soul caliburek na ruszt pujdzie (uncharted nie bo pozyczylem sobie na dzien konsolke od przyjaciolki i .... przeszlem cale za 1 podejsciem :P)...ahh juz sie doczekac niemoge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2009 o 16:49, master matrox napisał:

Mimo wszystko, radziłbym, abyś po zakupie konsoli zaczął zbierać na telewizor / monitor
obsługujący co najmniej 720p. Uwierz mi - sam grałem przez ponad pół roku na 15 letnim
telewizorze... no owszem, grać się dało, ale grafika naprawdę nie zachwycała. Wszystko
to jakieś martwe, blade - jednak gdy zakupiłem monitor z obsługą HD, wszystko od razu
nabrało blasku - na początku nawet włączałem konsole tylko po to, by pogapić się w piękne
XMB ;D


to zbieraj teraz na telewizor z prawdziwego zdarzenia bo monitor to tylko namiastka tego co można zobaczyć na telewizorze.

Apropos, gry w SD nie mają przypadkiem 576 linii a nie 480?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować