Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2009 o 11:35, Aszynbeher napisał:

O co Ci chodzi z tym "naszym" Motorstormem ?! Przecież to dzieło brytyjskiego studia
''Evolution Studios'', chyba, że chodzi Ci o to, że Polacy tak chętnie na wyspy wyemigrowali....
Nie zwróciłem uwagi na Creditsy, ale aż tak wielu tam jest Polaków ?


tez sie zastanawialem nad tym :P
Qrcze myslalem ze znizka ps3 bedzie a oni oglosili sobie znizki ceny ps2 :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 16:09, diablolod napisał:

Qrcze myslalem ze znizka ps3 bedzie a oni oglosili sobie znizki ceny ps2 :S

No bo ma ostatni rok życia. Sony akurat teraz dobrze robi.

Wyciśnie z PS2 wszystkie zyski z tego roku. A potem Sony zacznie masowo obniżać cenę PS3. Tak mi się wydaje. Dla graczy to pewnie źle ale dla Sony dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2009 o 16:12, Slappy napisał:

Wyciśnie z PS2 wszystkie zyski z tego roku. A potem Sony zacznie masowo obniżać cenę
PS3. Tak mi się wydaje. Dla graczy to pewnie źle ale dla Sony dobrze.


Zbieralem sie na kupno psa... :( ale skoro nie ma obnizek to se zamowilem poprostu kilka czesci do skutera, bo mi juz nie chcial jezdzic biedaczek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno byłem u mojego kumpla (Błażejo pozdrawiam), a ten ma PS3... Pokazał mi Killzone''a 2... pierwszy raz w życiu nie mogłem się odezwać przez 5 minut po zakończeniu gry... Ta gra jest poprostu niesamowita! Poza tym pokazał mi menu, Ps network i kilka opcji, dał mi się zapoznać z padem - ogólnie mam ochotę mojego Xboxa (z grami) wymienić na PS3 - Mam małą prośbę - powiedzcie mi jakie gry(ze dwie) kupić sobie ze startem konsolki, tak żebym miał masę rozrywki, na masę czasu, oraz kilka ważnych informacji, które nowy posiadacz PS3 winien wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie już Killzone 2 więc została jedna :P
Nie no kilka.

Przede wszystkim powinieneś mieć Uncharted: Drake''s Fortune, gra akcji bez multiplayera tylko. Ale za to gra wygląda obłędnie ma nie niesamowitą fabułę. Po prostu poszukiwacz skarbu żeby to za dużo nie mówić.

LittleBigPlanet - Jeśli jesteś kreatywny i masz mnóstwo pomysłów co do tworzenia to gra dla ciebie. Nie trzeba jej przedstawiać.

Motorstorm: Pacific Rift - totalny odjazd. Wyścigi off road. Brudne i hardocorowe wyścigi również polecam.

Jednakże jak tylko 2 na start to polecam Killzone 2 i LittleBigPlanet. A później tamte ale to też dowiedz się o każdej grze w necie więcej. Screeny video recenzje dema co do niektórych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że inny kolega (tym razem pozdrowienia dla Grzany ;D) wygrał w konkursie na discovery LBP i mówi, że da mi go za darmo (nie ma PS3) ;) I to jest życie...
A jakieś porady a propos sprzętu, wersji itp. ?
Kupno zależy jeszcze od tego za ile sprzedam Xpudełko premium 60GB z grami... Ale powinno starczyć na konsolkę + grę (osobno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 19:49, wsaadman napisał:

Właśnie się dowiedziałem, że inny kolega (tym razem pozdrowienia dla Grzany ;D) wygrał
w konkursie na discovery LBP i mówi, że da mi go za darmo (nie ma PS3) ;) I to jest życie...

A jakieś porady a propos sprzętu, wersji itp. ?
Kupno zależy jeszcze od tego za ile sprzedam Xpudełko premium 60GB z grami... Ale powinno
starczyć na konsolkę + grę (osobno)

Widzisz kolego ja podobnież miałem jak ty, z tym, że X-Klocka wyeliminowałem już na samym starcie, po co mi konsola na której to poza paroma tytułami będzie to samo co na moim blaszaku..?
zatem zakupiłem sobie Pleya i jak na razie jestem zadowolony, cichy szybki sprzęcior, nie słychać że toto chodzi, teraz tylko kupić kilka fajnych gier <jako fan hokeja musi być NHL> no i grać grać grać w wolnych chwilach grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwie sprawy - po pierwsze - czy konsolkę będe mógł uczciwie rejestrować w necie na Polskę i swój adres zamieszkania ? Nie będzie jaj jak na Xboksie?
A po drugie - czy przeglądarka internetowa jest od razu wgrana? Czy trzeba ją kupić jak na Wii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 07:41, wsaadman napisał:

Jeszcze dwie sprawy - po pierwsze - czy konsolkę będe mógł uczciwie rejestrować w necie
na Polskę i swój adres zamieszkania ?


Bez problemu będziesz mógł zalogować się na swój kraj ,a także ściągać dema , trailery oraz patche.

Dnia 08.04.2009 o 07:41, wsaadman napisał:

Nie będzie jaj jak na Xboksie?


Możesz kupować pełne wersje gier i większe dodatki do gier przy pomocy karty kredytowej na pss (jak się nie mylę Polacy posiadający x360 mają z tym problem).

Dnia 08.04.2009 o 07:41, wsaadman napisał:

A po drugie - czy przeglądarka internetowa jest od razu wgrana? Czy trzeba ją kupić jak
na Wii?


Przeglądarka jest od razu wgrana i nie trzeba jej kupować. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 09:41, zerohunter napisał:

Jak myślicie kiedy będą jakiekolwiek obniżki PS3?

Kryzys się jeszcze trzyma, więc najlepiej poczekać, aż się skończy.
Nie mam kryształowej kuli, więc nie pytaj mnie kiedy ten się skończy : )
Ale na allegro można spokojnie dorwać nowe PlayStation3 80GB za 999zł, ale bez żadnych dodatków (gry), ale i tak jest to inwestycja bardzo opłacalna : )
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 10:21, zerohunter napisał:

Hmm, a posiadam taki bardzo stary telewizor, z wypukłym ekranem, dam rady to tam podpiąć?
Są 2 wejścia.

A jakie są to wejścia ?
Scart, Commponente ?
Raczej będą to wejścia scart.
Jeżeli tak, to w pudełku z konsolą masz specjlane przejście, że podłączasz kable do przejściówki scart, podłączasz do TV i masz. Nie powinno być problemu. Ale nie masz przypadkiem jakieś ekranu LCD, chociażby od komputera 19" ? Wtedy kabel VGA i obraz byłby znacznie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 10:30, zerohunter napisał:

Nie, tylko ten telewizor, i nie scart tylko componente.

Componente, czyli z tyłu telewizora masz takie 3 dziurki ( xd ) tak (różne kolory) ?
Kabel Componente też w pudełku się znajduje : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 10:33, zerohunter napisał:

Tylko 2;d

Zrobić zdjęcie?

Może źle się popatrzyłem ale mi się zdaje że 2.


2 ? hmm ... Może jednak zrób to zdjęcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 10:33, Qbasmok napisał:

> Tylko 2;d
>
> Zrobia zdjecie?
>
> Mo?e 1le sie popatrzy3em ale mi sie zdaje ?e 2.

2 ? hmm ... Mo?e jednak zrób to zdjecie :P


Hyhy:D

20090410104337

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 10:43, zerohunter napisał:

/caich/
Hyhy:D


Fuj, jaki syf xDD
A wracając do naszej rozmowy czy podłączysz konsole do Twojego TV, to teraz zrobiłem się głupi ... ;p
1 wejście jest pod obraz, drugie pod dźwięk, tyle, że ps3 potrzebuje trzech wejść (a po co to trzecie wejście ? :D), chociaż może i przy dwóch też da rade podłączyć, ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, miałem tam podlączonego kiedyś pegazusa:D
Jak brat miał to podłączył chyba na tym ps2, a ja grałem na psxie na tym telewizorze:D
I dreamcast też chodził:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować