Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Chłopaki, mam problem. :D Za około miesiąca mam zamiar zakupić ps3, ale cóż... nie mam gdzie go postawić. :D
Tzn. miejsce mam - półka w szafce (na której stoi tv) o wymiarach 48,5 x 14,5 x 40 cm, dla porównania PS3 ma 32,5 x 9,8 x 27,4 cm. Mógłbym tam konsole położyć bez żadnych obaw, że zrobi mi się z niej grzanka (tam stoi ps2 slim i jest git, ale slim to slim..) ? Bo innego miejsca raczej nie znajdę, a tv na górnym blacie zajmuje dość dużo miejsca, abym mógł tam położyć konsole. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego problemu :)
Jest mnóstwo testów w internecie (polecam mały rekonesans youtube), gdzie PS3 stoi obok innych urządzeń w ciaśniutkiej półeczce - oprócz swojego ciepła, musi znosić też ciepełko wytwarzane przez resztę sprzętu.
... z resztą, zawsze jest gwarancja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innych urządzeń nie będzie, bo ps2 się pozbywam, więc powinno być dobrze. Zobaczę jeszcze te testy na yt i podejmę decyzje. A jakby coś poszło nie tak, zwalę winę na Ciebie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... nie na mnie, tylko na ''gupie jutubowe testy''.
Swoją drogą, żebyś tylko nie żałował pozbycia się PS2, jeszcze wspomnisz moje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 13:12, ww3pl napisał:

... nie na mnie, tylko na ''gupie jutubowe testy''.

Dobra, dobra, przecież żartowałem. ;)

Dnia 10.04.2009 o 13:12, ww3pl napisał:

Swoją drogą, żebyś tylko nie żałował pozbycia się PS2, jeszcze wspomnisz moje słowa.

Wiem, myślałem tak samo, ale moja dość mała biblioteka gier zmusza mnie do tego. Poza tym pewnie kiedyś sony wyda jakiś firmware odblokowujący emulację, no chyba, że to sprawa bardziej techniczna. A zawsze ew. zostają kumple i ich konsole. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 13:18, Wojtas94 napisał:

Wiem, myślałem tak samo, ale moja dość mała biblioteka gier zmusza mnie do tego. Poza
tym pewnie kiedyś sony wyda jakiś firmware odblokowujący emulację, no chyba, że to sprawa
bardziej techniczna. A zawsze ew. zostają kumple i ich konsole. :)

Kolejny, który się łudzi, że doczeka tego dnia.
Sony olało emulację. Nie chce jej, ma ją gdzieś, gardzi nią. Lepiej licz na swoich kumpli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 13:37, diablolod napisał:

Skoro nie ma tych znizek na playa... moze kupic uzywana? jak myslicie?

Jeżeli sprzedawca wiarygody, sprzęt w idealnym stanie, a przy tym nie za wysoka cena to jak najbardziej : )
Tyle, że jeżeli chciałbyś kupować przez np. allegro to wiesz, najlepiej podjechać do kolesia i sprawdzić czy wszystko jest tak jak być powinno, bo czasami trafiają się ludzie co ... ekhmm, wiesz, nie są do końca wiarygodni i mogą Ci wysłać ps2 zamiast ps3 :P
Najlepiej to od kogoś w swoim otoczeniu kupować :D Najbezpieczniej : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze chłopaki, wam konsola dziś też się kilka (dosłownie) godzin updatowała ?! 0_o
włączyłem około 17, a tu dopiero o 21 się skończyło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 21:24, Qbasmok napisał:

kurcze chłopaki, wam konsola dziś też się kilka (dosłownie) godzin updatowała ?! 0_o
włączyłem około 17, a tu dopiero o 21 się skończyło ;p



Jak dlugo byla wylaczona? Tak od dnia gdzie byl Release? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 21:24, Qbasmok napisał:

kurcze chłopaki, wam konsola dziś też się kilka (dosłownie) godzin updatowała ?! 0_o
włączyłem około 17, a tu dopiero o 21 się skończyło ;p


Przecież dzisiaj nie było update;a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 21:29, SegaPL napisał:

> kurcze chłopaki, wam konsola dziś też się kilka (dosłownie) godzin updatowała ?!
0_o
> włączyłem około 17, a tu dopiero o 21 się skończyło ;p


Jak dlugo byla wylaczona? Tak od dnia gdzie byl Release? :D


:D dziś właczyłem ją po około 14 dniach leniuchowania.
Wiem, bardzo zgrzeszyłem zostawiając konsole wyłączoną przez dwa tygodnie, przepraszam i obiecuje poprawę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 21:32, Qbasmok napisał:

:D dziś właczyłem ją po około 14 dniach leniuchowania.
Wiem, bardzo zgrzeszyłem zostawiając konsole wyłączoną przez dwa tygodnie, przepraszam
i obiecuje poprawę ! :D


4h ściągał się jeden update ? zmień net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 21:50, Taikun napisał:

> :D dziś właczyłem ją po około 14 dniach leniuchowania.
> Wiem, bardzo zgrzeszyłem zostawiając konsole wyłączoną przez dwa tygodnie, przepraszam

> i obiecuje poprawę ! :D

4h ściągał się jeden update ? zmień net


no właśnie mówię, że coś nie tak ;/
zazwyczaj było to kilkanaście minut, zaś dziś nie wiem czemu, ale kilka godzin :P
hardcore, a net 1mb nigdy mi problemów nie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 21:52, Qbasmok napisał:

> > :D dziś właczyłem ją po około 14 dniach leniuchowania.
> > Wiem, bardzo zgrzeszyłem zostawiając konsole wyłączoną przez dwa tygodnie,
przepraszam
>
> > i obiecuje poprawę ! :D
>
> 4h ściągał się jeden update ? zmień net

no właśnie mówię, że coś nie tak ;/
zazwyczaj było to kilkanaście minut, zaś dziś nie wiem czemu, ale kilka godzin :P
hardcore, a net 1mb nigdy mi problemów nie robił.


mnie ten patch też się dość długo ściągał, pomimo że mam neta 2mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jadę jutro kupić nygusa. I mam pytanie- ile trwa skonfigurowanie wszystkiego, ściągnięcia updatow itd? I czy ktoś podłącza peeske do neta używając adaptera WiFi z Liveboxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 21:06, Szczur22 napisał:

Jadę jutro kupić nygusa. I mam pytanie- ile trwa skonfigurowanie wszystkiego, ściągnięcia
updatow itd? I czy ktoś podłącza peeske do neta używając adaptera WiFi z Liveboxa?

Osobiście od siebie napiszę tak.
Przy necie 1 Mb z tepsy wszystko trwało około godzinki, do tego problem który poruszasz czyli WiFi adapter z Liveboxa - nie wiem czemu, ale mnie osobiście to nie działało, wszystko zakończyło się zakupieniem 8 metrów kabla telefonicznego, wszytko to w celu podciągnięcia Liveboxa pod konsolę,od siebie powiem jedno konsolę kupuj w ciemno jak dla mnie bomba, cichutka czarniutka i wyśmienicie się na niej gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 21:31, Malcollm napisał:

> Jadę jutro kupić nygusa. I mam pytanie- ile trwa skonfigurowanie wszystkiego, ściągnięcia

> updatow itd? I czy ktoś podłącza peeske do neta używając adaptera WiFi z Liveboxa?

Osobiście od siebie napiszę tak.
Przy necie 1 Mb z tepsy wszystko trwało około godzinki, do tego problem który poruszasz
czyli WiFi adapter z Liveboxa - nie wiem czemu, ale mnie osobiście to nie działało, wszystko
zakończyło się zakupieniem 8 metrów kabla telefonicznego, wszytko to w celu podciągnięcia
Liveboxa pod konsolę,od siebie powiem jedno konsolę kupuj w ciemno jak dla mnie bomba,
cichutka czarniutka i wyśmienicie się na niej gra


Właśnie się dowiedziałem- adapter WiFi z neo jest niepotrzebny, bo PS3 ma już jeden, zintegrowany w środku. Wiec nie trzeba nic podłączać żeby się połączył z liveboxem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 21:51, Szczur22 napisał:

Właśnie się dowiedziałem- adapter WiFi z neo jest niepotrzebny, bo PS3 ma już jeden,
zintegrowany w środku. Wiec nie trzeba nic podłączać żeby się połączył z liveboxem :D


Dokładnie tak mam podłączone i śmiga bardzo ładnie, zero lagów na sieci, po prostu czysta przyjemna gra :D Z tym, że mam liveboxa może metr od czarnulki, więc sygnał jest dobry, może być gorzej jak masz jakoś strasznie daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 22:27, MastAlol napisał:

> Właśnie się dowiedziałem- adapter WiFi z neo jest niepotrzebny, bo PS3 ma już jeden,

> zintegrowany w środku. Wiec nie trzeba nic podłączać żeby się połączył z liveboxem
:D

Dokładnie tak mam podłączone i śmiga bardzo ładnie, zero lagów na sieci, po prostu czysta
przyjemna gra :D Z tym, że mam liveboxa może metr od czarnulki, więc sygnał jest dobry,
może być gorzej jak masz jakoś strasznie daleko.


PS3 będzie od liveboxa oddzielone 2 ścianami, ale w tym samym pokoju tata korzysta z adaptera i ma sygnał na ok 75% mocy, więc nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować