Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2011 o 15:13, diablolod napisał:

zartujesz sobie? :/

Widziałeś kiedyś FF w wersji international z dual-audio/jap-voices eng-subs/jakiejkolwiek innej kombinacji? No właśnie.

Dnia 18.07.2011 o 15:13, diablolod napisał:

a jak by sprowadzic z japoni, nie ma tam moze angielskich napisow w wyborze?

''Trzynastka'' z KKW jest dostępna tylko w ich języku. Za to wydanie z Hongkongu zawiera podobno japońskie głosy i angielskie, koreańskie i chińskie (tradycyjne) napisy do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem ostatnio pierwszą część '' Uncharted " i obecnie gram w część drugą - dwa wnioski:

A: gdyby taka gra wyszła na PC i miała otwarty świat,jak " Far Cry " / ze dwie wyspy,wysepki,jakieś miasto,itp. / to była by to gra idealna

B: gdyby " Assassins Creed2,Brotherhood " wyglądał tak,jak " Uncharted 2 " byłby dużo lepszą grą / graficznie /,a tak Brotherhood ma dosyć przeciętna grafikę.

Największą wadą obu gier,obu części " Uncharted " jest liniowość i jednak zbyt krótki czas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 15:29, Lex napisał:

> zartujesz sobie? :/
Widziałeś kiedyś FF w wersji international z dual-audio/jap-voices eng-subs/jakiejkolwiek
innej kombinacji? No właśnie.



No nie, ale mialem nadzieje ze zrobili to tak jak w naruciaku. jap/ang glosy do wyboru.
Nienawidze kiedy w japonskich grach musze sluchac angielskich glosow... imo psuje klimat gry. Szczegolnie jak gdzies sie na necie zetknie z filmikiem z oryginalnymi glosami postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W środę premiera Limbo xD. Jeśli dla plusiaków będzie za darmo albo z porządnym rabatem to chyba się skusze. W dodatku free Castle Crashers, niby już na x360 przechodziłem, ale gierka ma swój urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 17:46, Michu94x napisał:

Niedługo będę zamieniał ps3 fat na slimkę i mam pytanko: co z save''ami i trofeami ?


A co się stało, że zmieniasz, jeśli można spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 17:46, Michu94x napisał:

co z save''ami i trofeami ?

Nic, a co ma być? Jeżeli Twoja gruba PS3 jest sprawna to włączasz Data Transfer Utility i kopiujesz wszystko. Trofea są przechowywane na serwerze i nie przepadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 18:05, MKRaven napisał:

A co się stało, że zmieniasz, jeśli można spytać?


Mój ps3 ma już swoje lata. Dbałem o niego, choć potrzebuje wersji, która dłużej mi posłuży. Nie mogę pozwolić sobie na zbyt długie sesje, gdyż trochę mi przycina, a przy tym baaaardzo grzeje mi w pokoju. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 18:19, Michu94x napisał:

> A co się stało, że zmieniasz, jeśli można spytać?

Mój ps3 ma już swoje lata. Dbałem o niego, choć potrzebuje wersji, która dłużej mi posłuży.
Nie mogę pozwolić sobie na zbyt długie sesje, gdyż trochę mi przycina, a przy tym baaaardzo
grzeje mi w pokoju. ;)


Mialem podobna sytuacje :P fat stala u mnie dobre dwa lata, a gdy pojawily sie slimki postanowalem sprzedac grubaska i doplacic do chudzielca - nóweczka, niby stabilniejsza i mniej wpierdziela prądu :P a szczerze mowiac duzo nie doplacalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 18:19, Michu94x napisał:

Mój ps3 ma już swoje lata. Dbałem o niego, choć potrzebuje wersji, która dłużej mi posłuży.
Nie mogę pozwolić sobie na zbyt długie sesje, gdyż trochę mi przycina, a przy tym baaaardzo
grzeje mi w pokoju. ;)


Ciekawe podejście ;) . Bym miał nadmiar kasy to bym wolał wydać na co innego niż wymieniać sprawną konsolę, no ale każdy robi co chce :D . Mój FAT ma 2 latka i nie narzekam, chyba nawet tylko raz w swej "karierze" się powiesił i to z winy softu, więc nawet o wymianie nie myślę :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 00:15, MKRaven napisał:

/.../


Wole dopłacić 300 zł i mieć pewność, że konsola długo mi posłuży, a nie potem sprzedawać ps3 40 gb z ylod''em za 250 zł i dopłacać 750 zł na nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 11:33, Michu94x napisał:

Wole dopłacić 300 zł i mieć pewność, że konsola długo mi posłuży, a nie potem sprzedawać
ps3 40 gb z ylod''em za 250 zł i dopłacać 750 zł na nową.


Mówisz jakby PS3 jakoś masowo padały 0_o. Wprawdzie ja mam 80GB ale i tak nic o podobnej akcji nie słyszałem :O. Poza tym FAT jest ładniejszy :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 13:56, MKRaven napisał:

> Wole dopłacić 300 zł i mieć pewność, że konsola długo mi posłuży, a nie potem sprzedawać

> ps3 40 gb z ylod''em za 250 zł i dopłacać 750 zł na nową.

Mówisz jakby PS3 jakoś masowo padały 0_o. Wprawdzie ja mam 80GB ale i tak nic o podobnej
akcji nie słyszałem :O. Poza tym FAT jest ładniejszy :D .


Mysle, ze to kwestia uzytkowania :p masz konsole kilka lat, uzywasz jej codziennie, wiec zwieksza sie prawdopodobieństwo, ze laserek padnie, cos sie przegrzeje, chociaz jak ktos ma pecha to i odrazu po zakupie moze zaznac spartoloną konsole. No, ale ta gwarancja jest i czlowiek czuje sie bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam konsolę wolnostojącą pionowo na stoliku rtv. Fatka prezentuje się ślicznie, trzeba ją tylko regularnie z kurzu wycierać. Jeśli będzie sprawna nigdy jej nie zamienię na slimkę, która w mojej ocenie jest dużo brzydsza. A jak miejsca brakowało na dysku, to za 190 zł kupiłem dysk Samsunga 500 GB, zgrałem wcześniej sejwy i dane, zamieniłem dyski i śmiga aż miło... nawet wydaje się, że szybciej chodzi teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 14:20, Almarcino napisał:

Mysle, ze to kwestia uzytkowania :p masz konsole kilka lat, uzywasz jej codziennie, wiec
zwieksza sie prawdopodobieństwo, ze laserek padnie, cos sie przegrzeje, chociaz jak ktos
ma pecha to i odrazu po zakupie moze zaznac spartoloną konsole. No, ale ta gwarancja
jest i czlowiek czuje sie bezpiecznie.


Brak zaufania do Sony? Ja mam :P. Mój FAT rocznie robi 2 tyś. km. Był już samochodem na wakacjach w Grecji i Hiszpanii (coś trzeba czasem robić innego w czasie siesty nie? ;)) i przeżył je dobrze. W domciu leży na boczku i się pręży. Także nie kumam :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 18:55, MKRaven napisał:

> Mysle, ze to kwestia uzytkowania :p masz konsole kilka lat, uzywasz jej codziennie,
wiec
> zwieksza sie prawdopodobieństwo, ze laserek padnie, cos sie przegrzeje, chociaz
jak ktos
> ma pecha to i odrazu po zakupie moze zaznac spartoloną konsole. No, ale ta gwarancja

> jest i czlowiek czuje sie bezpiecznie.

Brak zaufania do Sony? Ja mam :P. Mój FAT rocznie robi 2 tyś. km. Był już samochodem
na wakacjach w Grecji i Hiszpanii (coś trzeba czasem robić innego w czasie siesty nie?
;)) i przeżył je dobrze. W domciu leży na boczku i się pręży. Także nie kumam :D .



nieee, ze brak zaufania :p poprostu jak nadarzyła mi sie okazaja wymiany na nowy sprzet z małą dopłatą to bralem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 13:56, MKRaven napisał:

/.../


Zawsze lepiej dmuchać na zimne. Poza tym 80-tki nie są tak awaryjne jak te starsze wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować