Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Mam problem. Kupiłem wczoraj zestaw Sony DAVDZ330 5.1 - wszystko ok, dźwięk z telewizji i odtwarzacza DVD jest dobry, ale gdy podłączam PS3 dźwięk jest bardzo cichy. Bawiłem się trochę ustawieniami w PS3, ale nic nie zdziałałem. I zestaw kina domowego i PS3 są podłączone kablami HDMI to telewizora. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 13:01, Niflheim napisał:

Mam problem. Kupiłem wczoraj zestaw Sony DAVDZ330 5.1 - wszystko ok, dźwięk z telewizji
i odtwarzacza DVD jest dobry, ale gdy podłączam PS3 dźwięk jest bardzo cichy.
Bawiłem się trochę ustawieniami w PS3, ale nic nie zdziałałem. I zestaw kina domowego
i PS3 są podłączone kablami HDMI to telewizora. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?


EDIT: Głosu nie ma WCALE. :/ Czy jedynym wyjściem będzie zakup kabla optycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info dla tych, co tak jak ja późno aktywowali na amerykańskim koncie PlayStation Plus- do przetestowania są wszystkie części Assassin''s Creed, które wyszły na PS3 (w tym jakoś ostatnio dodany Broderhood). Jeśli ktoś nie grał i nie zwrócił na te triale uwagi to polecam szybko zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 13:09, Niflheim napisał:

> Mam problem. Kupiłem wczoraj zestaw Sony DAVDZ330 5.1 - wszystko ok, dźwięk z telewizji

> i odtwarzacza DVD jest dobry, ale gdy podłączam PS3 dźwięk jest bardzo cichy.

> Bawiłem się trochę ustawieniami w PS3, ale nic nie zdziałałem. I zestaw kina domowego

> i PS3 są podłączone kablami HDMI to telewizora. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?


EDIT: Głosu nie ma WCALE. :/ Czy jedynym wyjściem będzie zakup kabla optycznego?


Jak kino jest podłączone do TV, to pobaw się ustawieniami TV,po pewnie tam może być problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie BFBC2. Premierówkę. Dużo będą zajmowały patche? Chce sprawdzić grę w necie, przez chwile tylko nie mam możliwości podłączyć plejaka pod net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 16:23, Ifym napisał:

Kupiłem właśnie BFBC2. Premierówkę. Dużo będą zajmowały patche? Chce sprawdzić grę w
necie, przez chwile tylko nie mam możliwości podłączyć plejaka pod net.

Patche będą spokojnie zajmować ponad 2GB, bo jeden przygotowujący pod Wietnam tyle chyba ważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 18:30, Harrolfo napisał:

Masz włączone odtwarzanie dźwięku przez kilka wejść?


Tak. Próbowałem już chyba wszystkiego jeżeli chodzi o ustawienia audio, trzeba chyba będzie zaopatrzyć się w kabel optyczny. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2011 o 17:13, nightfaler napisał:

No to sorry, ale w multi nie pograsz.

PRZEZ CHWILE nie miałem takiej możliwości. Cholera, 1,7GB, posrało kogoś chyba. Z moim netem 3 godziny będę to ściągał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 18:50, Ifym napisał:

PRZEZ CHWILE nie miałem takiej możliwości. Cholera, 1,7GB, posrało kogoś chyba. Z moim
netem 3 godziny będę to ściągał...


Zawsze możesz ustawić ściąganie na noc, a konsola sama się wyłączy jak skończy pobieranie.

Swoją drogą nie wiem jaki masz net, ale mój 512kb/s ciągnie MASAKRYCZNIE, ale daje radę, a lagów w grach multi nie uświadczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem " Uncharted 2 ",zakupiłem parę rzeczy w sklepie / filmiki o realizacji,szkice koncepcyjne / i chciałem sobie zagrać,wybierając jakiś rozdział - niestety,w zakładce '' kontynuacja '' mam pierwszy rozdział a w rozdziałach także pierwszy - czy coś zrobiłem źle?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 22:58, woko27 napisał:

Zawsze możesz ustawić ściąganie na noc, a konsola sama się wyłączy jak skończy pobieranie.

W ten sposób można ściągać materiały tylko pobierane bezpośrednio z PlayStation Store (zwykłych aktualizacji nie da się ściągać "w tle").
No chyba, że Ifym ma PS Plus z aktywną funkcją "automatyczne pobieranie". Wtedy może wybrać godzinę i konsola sama się włączy teoretycznie w celu pobrania brakujących aktualizacji do gier i ściągnięcia co ciekawszych materiałów z PSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 23:49, lis_23 napisał:

Przeszedłem " Uncharted 2 ",zakupiłem parę rzeczy w sklepie / filmiki o realizacji,szkice
koncepcyjne / i chciałem sobie zagrać,wybierając jakiś rozdział - niestety,w zakładce
'' kontynuacja '' mam pierwszy rozdział a w rozdziałach także pierwszy - czy coś zrobiłem
źle?.

Wątpię, ale coś jest zdecydowanie nie tak. Rozdziały powinieneś móc wybrać właśnie w tej zakładce "chapters". Może to problemy z save''ami, a może zwykły błąd gry (u mnie na przykład nie chciało wpaść trofeum za przejście gry na hardzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2011 o 22:58, woko27 napisał:

Swoją drogą nie wiem jaki masz net, ale mój 512kb/s ciągnie MASAKRYCZNIE, ale daje radę,
a lagów w grach multi nie uświadczam.

2MB mam, ściąganie tego patcha to dwie godziny spokojnie, a ja przy konsoli tyle nawet nie usiedze. Lagów też nie mam, tylko wkurza mnie taka słaba prędkość ściągania. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 10:34, Ifym napisał:

2MB mam, ściąganie tego patcha to dwie godziny spokojnie, a ja przy konsoli tyle nawet
nie usiedze. Lagów też nie mam, tylko wkurza mnie taka słaba prędkość ściągania. ;/


Jeśli faktycznie masz 2 mb (mb, a MB to różnica) to nie jest jeszcze tak źle, zaufaj mi. ;) Poza tym naprawdę nie widzę problemu w tym ściąganiu - ustawiasz sobie pobieranie, wychodzisz z domu etc., a przy powrocie masz patche na dysku. Jedynie jak napisał Renzov konsola sama się nie wyłączy po zakończeniu pobierania, tak jak w przypadku plików z PS Store (chyba że masz PlayStation Plus z usługą Automatyczne Pobieranie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 13:04, woko27 napisał:

Jeśli faktycznie masz 2 mb (mb, a MB to różnica)

Jeśli już się czepiamy to 2Mb/MB ;p,
mb to metry bieżące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2011 o 02:04, Renzov napisał:

Wątpię, ale coś jest zdecydowanie nie tak. Rozdziały powinieneś móc wybrać właśnie w
tej zakładce "chapters". Może to problemy z save''ami, a może zwykły błąd gry (u mnie
na przykład nie chciało wpaść trofeum za przejście gry na hardzie).


Niestety,chyba jest coś nie tak: właśnie włączyłem grę i nadal w opcji '' dalej '' mam rozdział pierwszy: " młot i kowadło '' a w rozdziałach to samo,tylko ów pierwszy rozdział
gra ukończona na poziomie normalnym,zakupione filmiki i arty są,ale wybrać dowolnego rozdziału w grze się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerknij może w opcjach jaki masz ustawiony poziom trudności. Tylko w opcjach w głównym menu, nie w menu pauzy podczas gry. Rozdziały odblokowują się tylko dla najwyższego poziomu trudności na jakim przeszedłeś i niższych, a może było tak, że gra po ukończeniu sama zmieniła Ci w opcjach poziom o oczko wyższy bez Twojej wiedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 02:18, Siriondel napisał:

Zerknij może w opcjach jaki masz ustawiony poziom trudności. Tylko w opcjach w głównym
menu, nie w menu pauzy podczas gry. Rozdziały odblokowują się tylko dla najwyższego poziomu
trudności na jakim przeszedłeś i niższych, a może było tak, że gra po ukończeniu sama
zmieniła Ci w opcjach poziom o oczko wyższy bez Twojej wiedzy?

Grę przeszedłem na normalnym poziomie,czy to znaczy że aby mieć odblokowane rozdziały muszę przejść grę na wyższym poziomie trudności?
jedynkę też ukończyłem na normalnym poziomie i rozdziały do wyboru mam odblokowane - dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować