Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2011 o 04:32, lis_23 napisał:

Grę przeszedłem na normalnym poziomie,czy to znaczy że aby mieć odblokowane rozdziały
muszę przejść grę na wyższym poziomie trudności?

Nie, ja też przeszedłem na normalu i mam odblokowane wszystkie rozdziały na normalu. Koledze chodziło o to że może masz odpaloną grę na hard i na tym poziomie nie masz odblokowanych poziomów, bo odblokowałeś tylko na normalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofkiem "Sons of Mexico" z gry Red Dead Redemption, polegającym na ukończeniu misji. Wykonuję misje raz po razie, a trofeum nie chce wpaść ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie musisz tego pisać 3 razy, do tego w różnych tematach. Ślepi nie jesteśmy.

Nie mam najmniejszej ochoty ani interesu w degradowaniu Ciebie. Ale powoli zaczynasz mnie przymuszać do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ten tytuł...odnoszę wrażenie że gdzieś go już słyszałem ;)
A tak na serio to jest to jedna z tych bezczelnych prób nabierania ludzi nie znających się na grach i kupujących prezenty. Bo kto inny to kupi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 15:56, DesMonD__PL napisał:


Raczej tak, komentarze pozytywne.

Zastanawiałem się, czy sobie nie kupić tej zabaweczki, ale na razie się wstrzymam. Nie ma zbyt wiele gier obsługujących Move, a na karabinek do Killzone mnie nie stać. The Fight wymaga dwóch kontrolerów, więc też kicha ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mysle by kupic ten starter + jeden move zwykly.

Tylko nie wiecie czy wyszedl jakis DLC do Fight night''a by mozna bylo tego uzywac.

Poboksowałbym sobie, ale nie na padzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie jakieś pomysły na TV umieszczony wysoko ponad głową? Po sesyjce grania szyja boli niemiłosiernie. Postawiłem TV niżej, ale to tylko tymczasowe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 12:55, Woo-Cash napisał:

Dobra panowie jakieś pomysły na TV umieszczony wysoko ponad głową? Po sesyjce grania
szyja boli niemiłosiernie. Postawiłem TV niżej, ale to tylko tymczasowe rozwiązanie.

Ehm... Wyższy fotel? Podłożenie pod fotel czegokolwiek, co ustawi go pod odpowiednim kątem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jako kompletnie nieobeznany z homebrewem człowiek, czy te programy są legalne?
Bo znalazłem w sieci aplikacje do PS3 dzięki której można czytać pliki txt która bardzo by mi się przydała a z drugiej strony znalazłem ją na stronie ps3hax ( lol ) i zastanawiam się czy nie mogę zostać zbanowany za ściągnięcie czegoś takiego.
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

Link do aplikacji http://www.ps3hax.net/showthread.php?t=17798

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama aplikacja nawet jak jest legalna to WYMAGA nielegalnego oprogramowania zainstalowanego w konsoli. A za nielegalne oprogramowanie moga zbanowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 16:23, Piotrek_K napisał:

Sama aplikacja nawet jak jest legalna to WYMAGA nielegalnego oprogramowania zainstalowanego
w konsoli. A za nielegalne oprogramowanie moga zbanowac


No to kiepsko bo na banana narażać się nie chce, dzięki za szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiegoś H''n''S z lokalnym coop`ep. Dungeon Siege III? W sumie dwie poprzednie części wspominam nad wyraz dobrze. Z kolei o trójce słyszało się trochę nie miłych słów. Choć nie widziałem w sumie żadnego "gramy" w finalną wersje( będę musiał się rozejrzeć). No ale wracając są jakieś inne warte grosza gry z tego gatunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 21:36, nightfaler napisał:

Jakiegoś H''n''S z lokalnym coop`ep. Dungeon Siege III? W sumie dwie poprzednie części
wspominam nad wyraz dobrze. Z kolei o trójce słyszało się trochę nie miłych słów. Choć
nie widziałem w sumie żadnego "gramy" w finalną wersje( będę musiał się rozejrzeć). No
ale wracając są jakieś inne warte grosza gry z tego gatunku?


death spank, dosc fajny. z tym ep chodziło Ci o exempli gratia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 01:23, MrGregorA napisał:

z tym ep chodziło Ci o exempli gratia?

Nie. Chodziło mi, że gra ma być z coopem Wdarła się literówka ;]Chciałem kliknąć edytuj, ale missclicknołem w zgłoś.... i jakoś mi się odechciało

Dnia 02.08.2011 o 01:23, MrGregorA napisał:

death spank, dosc fajny.

Ale koniec końców, tam jest namiastka kooperacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować